AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile ilgili genel paylaşımlar bu bölümde.

Stil
Seçenekler

Alt 09-21-2014, 20:29   #1
Kullanıcı Adı
Cihannur
Standart Başbakan Davutoğlu: Bizim İçin 1 Kişi 75 Milyon Kişidir, 75 Milyon Kişi 1 Kişidir
Davutoğlu: "Bizim için 1 kişi 75 milyon kişidir"

Başbakan Davutoğlu: "Dün gece vatandaşlarımızı alıp getiren ve belki de yüzünü hiçbir zaman görmeyeceğiniz, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız öyle isimsiz kahramanlar var ki. Allah onlardan razı olsun. Canlarını ortaya koyarak bu kardeşlerimizi vatanlarına kavuşturan isimsiz kahramanları selamlıyorum.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Esenboğa Havalimanı önünde toplanan vatandaşlara seslendi.

Başbakan Davutoğlu: "Dün gece vatandaşlarımızı alıp getiren ve belki de yüzünü hiçbir zaman görmeyeceğiniz, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız öyle isimsiz kahramanlar var ki. Allah onlardan razı olsun. Canlarını ortaya koyarak bu kardeşlerimizi vatanlarına kavuşturan isimsiz kahramanları selamlıyorum. 'Bir gün acaba buradan kara bir haber gelir mi' diye siyasi hesap yapanların oyunlarını bozan bu kardeşlerimin hepsini alnından öpüyorum, bağrımıza basıyorum, milletimiz adına onlara teşekkür ediyorum."

Kaynak

Haberler 20.07.2014

Konu Cihannur tarafından (10-05-2015 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir..
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-21-2014, 20:29   #2
Kullanıcı Adı
Cihannur
YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
Alt 09-02-2015, 00:40   #3
Kullanıcı Adı
Django
Allah yolunu acik etsin
Django isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2015, 23:53   #4
Kullanıcı Adı
erkannet
Yuru baskanim
erkannet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2015, 19:47   #5
Kullanıcı Adı
Mustafa Demir
inşallah 1 kasım gecesi iktidardayız başkanım
Mustafa Demir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2015, 21:23   #6
Kullanıcı Adı
MEÇHUL ADAM
Alıntı:
Cihannur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Davutoğlu: "Bizim için 1 kişi 75 milyon kişidir"

Başbakan Davutoğlu: "Dün gece vatandaşlarımızı alıp getiren ve belki de yüzünü hiçbir zaman görmeyeceğiniz, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız öyle isimsiz kahramanlar var ki. Allah onlardan razı olsun. Canlarını ortaya koyarak bu kardeşlerimizi vatanlarına kavuşturan isimsiz kahramanları selamlıyorum.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Esenboğa Havalimanı önünde toplanan vatandaşlara seslendi.

Başbakan Davutoğlu: "Dün gece vatandaşlarımızı alıp getiren ve belki de yüzünü hiçbir zaman görmeyeceğiniz, yolda karşılaştığımızda tanıyamayacağımız öyle isimsiz kahramanlar var ki. Allah onlardan razı olsun. Canlarını ortaya koyarak bu kardeşlerimizi vatanlarına kavuşturan isimsiz kahramanları selamlıyorum. 'Bir gün acaba buradan kara bir haber gelir mi' diye siyasi hesap yapanların oyunlarını bozan bu kardeşlerimin hepsini alnından öpüyorum, bağrımıza basıyorum, milletimiz adına onlara teşekkür ediyorum."

Kaynak

Haberler 20.07.2014

Sayın Başbakanımız A.Davutoğlu'ndan ricamız; o isimsiz kahramanlardan birisi de kendi akraba veya en yakınlarından birisi olsa ne iyi olurdu değil mi?Bol keseden atmak çok kolay.Nasıl olsa elin evlatları bu vatan uğruna can veriyor.Kendisi hiç evlat acısı çekmiş midir?Bunlar sadece konuşuyorlar.Vatan için fedakar olmaya sıra gelince tık yok...
MEÇHUL ADAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2015, 19:45   #7
Kullanıcı Adı
Cihannur
Alıntı:
MEÇHUL ADAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Başbakanımız A.Davutoğlu'ndan ricamız; o isimsiz kahramanlardan birisi de kendi akraba veya en yakınlarından birisi olsa ne iyi olurdu değil mi?Bol keseden atmak çok kolay.Nasıl olsa elin evlatları bu vatan uğruna can veriyor.Kendisi hiç evlat acısı çekmiş midir?Bunlar sadece konuşuyorlar.Vatan için fedakar olmaya sıra gelince tık yok...

AK Parti hükümetlerinin en uzun süre boyunca bakanlık görevinde bulunmuş olan ve en başarılı bakanlarından biri olan Ali Babacan'ın, hatırladığım kadarıyla kuzeni, PKK tarafından şehid edilmişti diye hatırlıyorum.

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
1 kişi 75 milyon kişidir, 75 milyon kişi 1 kişidir, adaletvekalkınmapartisi, ak parti, ak parti genel başkanı, başbakan ahmet davutoğlu, türkiye cumhuriyeti

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)