AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 05-07-2009, 13:41   #1
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Standart ÇEV'den PKK'ya yardım....(belgeli)
İşte Pkk'nın bitmemesinin sebebi(ÇEV)Çağdaş Eğitim Vakfı adı altında Atatürk'ün ismi kullanılarak toplanan bursların amacı ne Türk gençlerini eğitmek nede bu millete faydalı olmak.Tam aksine bunların amaçları bu develeti yıkmaya çalışan, bu devletten, bu milletten nefret eden PKK'nın değirmenine su taşımaktır.
Bu milleti yıllarca biz Atatürkçüyüz biz çağdaşız diye nağra atanlarlar tarafından kandırıldı.İşte bir vatan haininin yüzüde ortaya çıktı.Atatürk ismini ağzından düşürmeyen bu aşağılık yaratık aslında Atatürk ismini ağzına alarak bu vatan evlatlarının eğitimi için toplanan bursları götürüp PKK'lı yaratıklara verererek Atatürkçülüğün arkasa saklanmaktadır.İşte ihanetin resmi..."yok ABD'nin yok İsrail'in üzerimizde kirli oyunları var"diyerek düşmanı hep dışarıda aramışız oysa düşman bize çok yakınmış.Soruyorum herkese bu mudur Atatürkçülük, bumudur laiklik, bumudur çağdaşlık.Allah hepsinin belasını verekcektir.
Bur-AK

İşte Atatürkçüyüm diye geçinen aşağılık bir insanın attığı mail...nasıda güzel PKK'lılara burs verdiğini anlatıyor...
2.iddianame sayfa 316
Alıntı:

-gyasen@süperonline.com
adresinden 23.01.2002 tarihinde hayricanoz nick name li

kişiye gönderdiği mail olduğu ve içeriğinde “Sevgili Mesut Fettullahın davası ile ilgili

aleyhte yeni tanıklar bulmamız lazım. Bizim Avukat Hüseyin bey mahkemenin

aleyhimize doğru gittiğini, Eyüp ve Serhat alçaklarının da her an karşı tarafa

dönebileceğini söyledi. Şu bizim Serhatın bir akrabası varmış. Cihat isminde bir çocuk.

Biraz para vererek Fettullah aleyhinde mahkemeye çıkartmayı düşünüyorum. Bu
konuda bizim emekli Albay Cem beyde çocuklarla konuşarak teklifin sanki askerden
geldiğini ima edecek ve benimle irtibatlı olduğunu söylemeyecek. Şu an bir tek buna bel
bağladım. Durumlar bildiğin gibi değil. Acilen yeni tanıklar bulmamız lazım. Fevzi …..
Paşa ve Kemal Yavuz Paşa vasıtasıyla görüştüm. MGK genel sekreteri Tuncer KILINÇ
ile bir kez daha bu konuda görüşeceğiz. Senin söylemek istediğin bir konu varsa bana
mail olarak gönder veya bir numaralı BİKE’NİN evinde görüşelim. Sakın telefonda açık
konuşma. Dünya kiliseler birliği ile Lionslardan Arif bey vasıtası ile para yardımı sözü
aldım. hiç korkma herşey yoluna girecek. Şu PKK’lı Ramazan ……… denen çocuğa
burs vermeye devam ediyorum. Ama resmi kayıtlarda göstermiyorum. Bu çocukla
tekrar bir görüşmemiz lazım. İkna edebilirsek Fettullah aleyhinde tanık yapalım. Yoksa
317
işimiz yaş…..Cevap bekliyorum sevgiyle kal. Gülseven ……… yeni telefonum 055………
not: eski telefonum 05……. dinleniyor onu arama senin avea hattını da aldırıyorum.”

Konu Yıldırım tarafından (05-07-2009 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir..
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)