AK Gençliğin Buluşma Noktası
Teknik Sorunlarınız (Ak Parti) Bilgisayar ve internet konusundaki sorunlarımız.

Stil
Seçenekler

Alt 01-19-2009, 16:53   #1
Kullanıcı Adı
reyAKbay
Standart Lütfen yardımm
Arkadaşlar bir sorunum var umarım bana yardımcı olacaklar çıkar.Forumda sayın ishakyılmaz'ın telefonlarla bağlantılı olduğunu hatırlıyorum umarım bana yardımcı olabılırsınız. Telefonum Nokıa n72 klasorlerımde oldukça mesaj var bunları bılgısayarıma atmak istiyorum.Fakat PC suite ile mumkun olmuyor.Klasorler için herhangi bir işlem yok çunku bunun içinde.Ne yapmam lazım sizce??

reyAKbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-19-2009, 16:58   #2
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Hemen cevap verelim,vermeye çalışalım inşALLAH.Öncelikle telefonun n72 simyan olması bu durum için avantaj teşkil etmektedir.Fakat direkt mesajları galerimizdeki dosylar gibi aktarmak mümkün değil.Şimdi telefon elimde olmadığı hayali olarak düşünüp söyleyecem.Telefonunda ofis programları olacak sanırım.Buralara aktarabilirsen,ki tahmin ettiğim kadarıyla aktarılabilir,ama sen yapabilir misin bilmiyorum
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-19-2009, 17:07   #3
Kullanıcı Adı
reyAKbay
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hemen cevap verelim,vermeye çalışalım inşALLAH.Öncelikle telefonun n72 simyan olması bu durum için avantaj teşkil etmektedir.Fakat direkt mesajları galerimizdeki dosylar gibi aktarmak mümkün değil.Şimdi telefon elimde olmadığı hayali olarak düşünüp söyleyecem.Telefonunda ofis programları olacak sanırım.Buralara aktarabilirsen,ki tahmin ettiğim kadarıyla aktarılabilir,ama sen yapabilir misin bilmiyorum
Yardım için çok teşekkür ederim . Kendıme inanamıyorum.Neden diye sorarsanız .Telefonla o kadar içli dışlıyımdır ki tabiri caizse inciğini cinciğini bilirim .Ama şuandan itibaren öyle olmadığını düşünüyorum çunku yazınızı okuduktan sonra bir bakayım ben de programlar olacaktı word vs. orda ''info print'' seçeneğine girdim klasorlerde gorunuyor.Ama prıntır mevzusu benı aşar tahmınınız doğru efendım 40 tane msj var ve yer kapladığını düşünüyorum.Bu printırla nasıl oluyor ki acaba?
Alt 01-19-2009, 17:11   #4
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Alıntı:
reyAKbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yardım için çok teşekkür ederim . Kendıme inanamıyorum.Neden diye sorarsanız .Telefonla o kadar içli dışlıyımdır ki tabiri caizse inciğini cinciğini bilirim .Ama şuandan itibaren öyle olmadığını düşünüyorum çunku yazınızı okuduktan sonra bir bakayım ben de programlar olacaktı word vs. orda ''info print'' seçeneğine girdim klasorlerde gorunuyor.Ama prıntır mevzusu benı aşar tahmınınız doğru efendım 40 tane msj var ve yer kapladığını düşünüyorum.Bu printırla nasıl oluyor ki acaba?
Şimdi mesajları eğer word dosyası haline getirebilirsen gerisi teferuattır.
Alt 01-19-2009, 17:16   #5
Kullanıcı Adı
reyAKbay
Çok akıllıyımya word microsf ofis gibi programları lüzumsuz diye silmiştim yakın zamanda yer kaplıyor dıye.Ama sanırım şöyle birşey bu ''info print'' denılen olay.Ben bluetooth ile printır bağlantısı olan bir bilgisayara yollayıp,ordan çıktısını alıyorum.Uzun iş sanırım
Alt 01-19-2009, 17:17   #6
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Problemin çözümü mevcut,biraz kurcalarsan bulursun
Alt 01-19-2009, 17:17   #7
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Ben, 'Snap' programı ile mesaja gelip ekranın görüntüsnü çekiyorum, onu da fotoğraf olarak pc'ye aktarıyorum
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-19-2009, 17:19   #8
Kullanıcı Adı
reyAKbay
Alıntı:
FarukARSLAN. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben, 'Snap' programı ile mesaja gelip ekranın görüntüsnü çekiyorum, onu da fotoğraf olarak pc'ye aktarıyorum
Ama şöyle bir durum var benım 1 msjım ortalama 3-4 mesajlık.zor olmaz mı
Alt 01-19-2009, 17:21   #9
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Hay Alah derde bak :D :D bu kızlar hep böylemi yahu :D :D
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-19-2009, 17:21   #10
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Alıntı:
reyAKbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama şöyle bir durum var benım 1 msjım ortalama 3-4 mesajlık.zor olmaz mı
Farukun bahsettiği çözüm eski çağlardan olsa gerek.Sen doğrusunu bul

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)