AK Gençliğin Buluşma Noktası
Organizasyonlar ve Kampanyalar Organizasyonlarımız ve Kampanyalarımız.

Stil
Seçenekler

Alt 02-04-2010, 15:13   #41
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Alıntı:
ÇAĞINZEYNEBİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
rezillik..
Zeynep hanım sadece 'rezillik' deyip durakladınız.Bunu ne için rezillik diye anlayalım?Biraz daha açabilir misiniz?
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 16:36   #42
Kullanıcı Adı
fütüvvet
demekki tesettürde bazı bayanlar için makyaj malzemesi..

göstermenin başka bir boyutu..

beğendirmenin aracı..

illa birileri baksın arasın sorsun peşime düşsün diyedir..

açık saçıktır ama bir arada örtünür..tesettürle kendini gösterir..

inanmaz ama inananlar gibi giyinir..

beğenmez ama sırf beğenenler olur diye örtünenlerden olur..

karıştırmamak lazım..
fütüvvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 16:38   #43
Kullanıcı Adı
fütüvvet
Alıntı:
milli_mücahide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
facebookla ilgili bu benim kendi düşüncelerim. ama ne yazıkki insanlar facebook un türk genci üzerinde potansiyel tehlike oluşturduğunun farkında bile değil.

facebooka üye olma sıralamasına türkler 1. sırada ama kitap okuma sırasında dünya ortalamamız 27. gençler hadiyin ALLAH DAVASINI savunan bir gruba katılalım facebookta denildiğinde üyler onbinleri aşıyor neden bir tık yetiyor ona. o gruba üye olarak kendilerini mücahid mücahide zannediyorlar gerçek hayatta peki nerede bu gençler? orada cihat narası atan gençlerin çoğu (istisnalar hariç) gerçek hayatta en ufak bir aktivesi bile olmamıştır.

türk genci facebookla beyinlerini uyuştursun resim paylaşsın videolara yorum yapsın bakalım, o sırada siyonist güçler atı alıp üsküdarı geçsin. sonrada oturup halimize ağlıyalım türk genci neden böyle diye.

grubun içeriğini göremedim çünkü üyelik istiyor. ama gülünç duruma düştüğümü düşünmüyorum. sadece biraz tabuları yıkıp hep muhafazakar (!) erkekler mi kapalı kızları eleştirecek birazda biz kapalı kızlar muhafazakar erkekleri eleştirelim dedim o kadar.

bu arada erkeğin facebooka resim koyması uygunmudur diye bir soru sordum buna cevap verilmemiş sadece eleştirilere devam edilmiş.

hala da ortaya attığım hipotezin arkasındayım siz resim koymaya takılmışsınız bence hiçbir islami gencin hesabı olmaması lazımdır.

katılırsınız yada katılmazsınız ama benim düşüncelerim bu.

peki hangi genç facebookun arkasında olduğu şirketin sahibinin israil olduğunun farkında

türk genci uyutuluyorsun facebook gibi hiçbir faydası olmaya sitelerle. uyanmak istemiyorsan ne diyeyim iyi uykular...

tebrikler kardeşim..
milli mücahide noktayı koymuş..
fütüvvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 20:28   #44
Kullanıcı Adı
Defne Naz
Çok güzel bir konuya değinilmiş.Ben bayanların hele ki tesettürlü bayanların herhangi bir intenet sitesine fotoğraf koymasına kesinlikle karşıyım.Çünkü başını örten bir insan bazı şeylerin farkına varabilmeli.Maalesef bazı insanlar o kadar kötü ki bu fotoğrafları ele geçirip iğrenç şekilde montajlayabiliyorlar.İnternet siteleri her ne kadar güvenli gibi gözüksede gelişen teknoloji sayesinde bizim haberimiz olmadan hiç tanımadığımız insanlar sayfamızı tamamen ele geçirebiliyorlar. Yani bizim arkadaşlık tekliflerini kabul edip etmememiz o kadar önemli değil.
Defne Naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2010, 20:38   #45
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz

"Ey kadınlar! Herkesin dikkatini çekecek şekilde giyinmeyiniz. Başkalarını sizinle meşgul olmaya zorlamayınız. Gözleri aracılığıyla insanların gönüllerini avlayacak şekilde güzellik gösterilerinde bulunmayınız. Yürürken ağır başlı olunuz. Ellerinizle işaretler yapmayınız. Yüzünüzü göstererek kaş ve göz oyunlarına baş v...urmayınız. Hele kırıtarak hiç yürümeyiniz. Yabancı bakışları üzerinize toplayıcı hareketlerden sakınınız. Mücevherlerinizi, bilezik ve sairenizi, gizleyiniz: Bunları şangırdatarak seslerini duyanların gönüllerini avlamaya kalkmayınız. Konuşmanız gerekiyorsa ciddi olunuz. Fiskos yapmayınız. Ölçülü konuşunuz. Bu kanun ve prensipleri nazarı dikkate aldığınız taktirde sokağa çıkmanızda herhangi bir sakınca yoktur."
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2010, 22:59   #46
Kullanıcı Adı
_kübra_
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Ey kadınlar! Herkesin dikkatini çekecek şekilde giyinmeyiniz. Başkalarını sizinle meşgul olmaya zorlamayınız. Gözleri aracılığıyla insanların gönüllerini avlayacak şekilde güzellik gösterilerinde bulunmayınız. Yürürken ağır başlı olunuz. Ellerinizle işaretler yapmayınız. Yüzünüzü göstererek kaş ve göz oyunlarına baş v...urmayınız. Hele kırıtarak hiç yürümeyiniz. Yabancı bakışları üzerinize toplayıcı hareketlerden sakınınız. Mücevherlerinizi, bilezik ve sairenizi, gizleyiniz: Bunları şangırdatarak seslerini duyanların gönüllerini avlamaya kalkmayınız. Konuşmanız gerekiyorsa ciddi olunuz. Fiskos yapmayınız. Ölçülü konuşunuz. Bu kanun ve prensipleri nazarı dikkate aldığınız taktirde sokağa çıkmanızda herhangi bir sakınca yoktur."

tesetturlu kadınlarımız bunlara uysaydı,böyle rezıllıklerle karşılasmazdık .çok üzücüü
Alt 03-30-2011, 13:29   #47
Kullanıcı Adı
pelosh
bu yalnızca kapalı kardeşlerimiz için değil, açık olan kardeşlerimiz içinde geçerli ve ciddi bir durum diye düşünüyorum. günümüzde teknolojinin faydalı olduğu kadar çok zararlı yönleride mevcuttur, bir bayan olarak üzülerek söylüyorumki çoğu kardeşlerimiz kötü yönlerinin kurbanı oluyor. ayrıca şunu eklemekte isterim bir arkadaşımız yorumunda bazı kişiler hak eder hiçmi görmemiş engel olabilirdi demiş. bende katılıyorum, suç duyurusunda bulunup hesabını dondurabilirdi bu kişinin yararına olurdu.
pelosh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
başörtüsü, dikkat, din, facebook, ikaz, iman, ishak, kulanma, profil, resim, tesettür, uyarı, yasak, yılmaz, önemli

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)