AK Gençliğin Buluşma Noktası
Film Tanıtım ve Fragmanları Film Tanıtım ve Fragmanları bu bölümde paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-25-2012, 16:27   #1
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Thumbs up Son Mohikan ~ The Last Of The Mohicans (1992)

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Yapım: - ABD

Tür: Dram, Macera, Romantik, Savaş,

Süre: 120 dakika

Yönetmen: Michael Mann,

Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Madeleine Stowe, Dylan Baker, Pete Postlethwaite, Jodhi May, Jared Harris, Russell Means, Wes Studi, Colm Meaney, Eric Schweig, David Schofield, Patrice Chéreau, Terry Kinney, Alice Papineau, Shawn Michael Perry, Eric A. Hurley, Benton Jennings, Sheila Adams Barnhill, Joe Finnegan, Mark J. Maracle, Clark Heathcliffe, Ethan James Fugate, Mac Andrews, Justin M. Rice, Eric D. Sandgren, Brent Ponder, Gregory Zaragoza, Mike Phillips, F. Curtis Gaston, Tracey Ellis, Steven Waddington, Edward Blatchford, Dennis Banks, Malcolm Storry, Mark Joy, Tim Hopper, Maurice Roëves, Mark A. Baker, Sebastian Roché,

Görüntü Y.: Dante Spinotti,

Senaryo: Michael Mann, Daniel Moore, Paul Perez, John L. Balderston, Christopher Crowe, Philip Dunne,

Yapımcı: Michael Mann, Ned Dowd, Hunt Lowry, James G. Robinson,

Filmin Özeti

1757 yılında İngiliz ve Fransız kuvvetleri arasında Amerikan kolonileri kontrol etmek için verilen savaş üçüncü yılına girmektedir. Bu tehlikeli sınırlarda yaşayan, Mohikan Chingachgook'un oğlu olan Hawkeye bir pusuya düşen İngilizleri kurtarır. Bu kişilerin içinde Cora Munro da vardır. Hawkeye bu insanlara güvenli bir yolculuk sağlamak için onlara rehberlik etmeyi kabul eder. Ancak kader bu insanları hayatta kalmak için savaşmaya ve birbirlerine destek olmaya zorlar.

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-25-2012, 16:28   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
3fün indirmekle uğraştım en sonunda az önce izledim
Güzel film.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)