AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 05-10-2012, 16:09   #1
Kullanıcı Adı
_SoN_
Exclamation 11. Gençlik Şöleni Trabzon
11. Gençlik Şöleni

Genel Merkez Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz “AK Parti 11. Geleneksel Gençlik Şöleni”miz bu sene Trabzon/Avni Aker Stadı’nda, 13 Mayıs 2012 tarihinde Saat: 13:30 itibariyle; Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, sanatçı Sagopa Kajmer ve Mustafa Ceceli’nin katılımlarıyla gerçekleşecektir.

Konu Yıldırım tarafından (05-10-2012 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.. Sebep: 2. resime bağlantı linki eklenmiştir
_SoN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-10-2012, 23:17   #2
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Hayırlara vesile olması dileğiyle
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2012, 23:40   #3
Kullanıcı Adı
Mavera
Zamanlama cok kötü.. heleki basbakanimizin futbola müdahil oldugu bir dönemde Trabzon gibi hassas dengelerin oldugu bir sehre gitmesi istenmeyen sonuclar dogurabilir..
Aldigim duyumlara göre basbakanimiza yönelik büyük protestolar olacak ama insallah daha ilerisi olmaz, korkum o ki hopa olaylarinin bir tekrari yasanabilir!..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 12:14   #4
Kullanıcı Adı
_SoN_
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zamanlama cok kötü.. heleki basbakanimizin futbola müdahil oldugu bir dönemde Trabzon gibi hassas dengelerin oldugu bir sehre gitmesi istenmeyen sonuclar dogurabilir..
Aldigim duyumlara göre basbakanimiza yönelik büyük protestolar olacak ama insallah daha ilerisi olmaz, korkum o ki hopa olaylarinin bir tekrari yasanabilir!..

Bu kadar bariz şekilde taraf olursan olacağı buydu!inşallah şöleni gölgeleyecek birşey olmaz.
Alt 05-11-2012, 17:13   #5
Kullanıcı Adı
Hür Beyan
merak etmeyin bir şey olmaz 12 haziran seçim mitinginde de olacak dediler trabzon mitingi en coşkulu mitinglerden birisi oldu .)
Hür Beyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 17:31   #6
Kullanıcı Adı
_SoN_

Başbakanımız, AK Parti Trabzon İl Kongresi Kongresi'ne Katıldı
Alt 05-11-2012, 18:51   #7
Kullanıcı Adı
Terennüm
inşallah tatsız olaylar olmaz.bu akşam trabzon yenilirse yarında fener şampiyon olursa olumsuz şeyler olacağını düşünüyorum..
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 19:14   #8
Kullanıcı Adı
Mavera
Alıntı:
Ahmet Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Başbakanımız, AK Parti Trabzon İl Kongresi Kongresi'ne Katıldı

su kaskol takmalari cok yapmacik buluyorum.. sahsen basbakanimiza Trabzonspor atkisini yakistiramiyorum o yüzden böyle yapmacik hareketlere gerek yok ama iste siyasetin yüzü yumusakdir isin icinde hassas dengeler olursa bordo-mavi atkida takilir, sari-kirmizi atkida takilir..
birileride diyecek ki o ülkenin basbakani yani bütün takimlarin basbakani ama ayni basbakanimiz daha iki gün önce ben fb taraftariyim ve kongre üyesiyim yani tarafim diye bir aciklama yapti o yüzden fb taraftari birine ts kaskolu yakismiyor!..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 22:11   #9
Kullanıcı Adı
Hür Beyan
adamsın başbakanım en büyük fenerli sensin
Hür Beyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-17-2012, 14:33   #10
Kullanıcı Adı
Türkistan
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
su kaskol takmalari cok yapmacik buluyorum.. sahsen basbakanimiza Trabzonspor atkisini yakistiramiyorum o yüzden böyle yapmacik hareketlere gerek yok ama iste siyasetin yüzü yumusakdir isin icinde hassas dengeler olursa bordo-mavi atkida takilir, sari-kirmizi atkida takilir..
birileride diyecek ki o ülkenin basbakani yani bütün takimlarin basbakani ama ayni basbakanimiz daha iki gün önce ben fb taraftariyim ve kongre üyesiyim yani tarafim diye bir aciklama yapti o yüzden fb taraftari birine ts kaskolu yakismiyor!..
taksınlar kaşkolu kardaş boynuna daha iyi ya.artık Trabzonun sırtı yere gelmez.bir emirle şampiyon bile olur.transfer yapmasınada gerek yok .bir emirle kupa verir bir emirle şampiyon yapar alimAllah.bir düdük yat bir düdük kalk gibi
Türkistan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)