AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Forum AR-GE Ak Parti Forum Araştırma ve Geliştirme.

Stil
Seçenekler

Alt 05-17-2008, 20:23   #1
Kullanıcı Adı
erduca
Standart AK Kadınlarımızın Durumu Çalışmaları Projeleri Verdikleri Destekler
--------------------------------------------------------------------------------
İLK önce değerli ak kadınlarımızın (anne olanların) anneler gununu en içten dileklerimle kutlarım...kadınlarımız başbakanımzın dediği gibi cok büyük önemi ve değeri vardır.Aileyi toplumu ayakta tutan en büyük etken kadınlarımız aile yapısa olan bağlılıkları sosyal hayata ve iç hayata koydukları performans sayesınde hem ülkemizin hemde ak partimizin en buyuk temel direkleridir.

BU sayede partimizin temel direği olan değerli kadınlarımızın partimizdeki durumları calışmlarını projelerini partimize verdikleri destekleri ve partimiz için kadın gözüyle neler yapılmalı böyle olursa daha iyi olur dedikleri brşeyler varsa burada bizimle paylaşmalarınız rica ediyorum ...

saygılarımla ........ALLAHIN rahmet ve bereketi tüm müslümanların hepimizin ve partimizin üzerinden eksik olmaz inşşallah

erduca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-22-2008, 15:05   #2
Kullanıcı Adı
By_ÇAKIR
Standart AK KADINLARIMIZIN DURUMU CALIŞMALARI PROJELERİ VERDİKLERİ DESTEKLER
Teşekkürler.
Alt 10-25-2008, 00:55   #3
Kullanıcı Adı
MILLI DAVA
Sayin Erduca Su an Kullanmakta oldugunuz Avatar Igmg Genclik kollarina ait logo dur, dürüstlük namina degistirmenici rica ederim

Buyrun Buradan Görebilirsiniz http://www.igmgkoeln.de/
Alt 10-25-2008, 01:15   #4
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Bu logo bizim gençlik teşkilatlarında uzun süredir var kardeşim..Arkadaş kendiliğinden uydurmamış ki dürüstlüğe davet ediyorsunuz..Bu ve benzeri logo yalnızca onalrın tekelinde değil takdir edersiniz ki..? Bu nedenle sorun yok.. Logoyu bırakın,faaliyete bakın..O daha mühim..;)
Alt 11-09-2008, 17:29   #5
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
ak kadınların(hanfendilerinin)maneviyat duyguları içerisinden varlık göstermelerini haklarında daha hayırlı olacağını düşünüyorum.
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2009, 17:22   #6
Kullanıcı Adı
siyahgül
Standart AK KADINLAR
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ak kadınların(hanfendilerinin)maneviyat duyguları içerisinden varlık göstermelerini haklarında daha hayırlı olacağını düşünüyorum.
Derken neyi kastettiğiniz tam anlaşılmıyor bunu söylerken kadınların siyasi alanda aktif olmamalrı gerektiğini söylemek istiyorsanız,Başnakanımızı hiç dinlemediğinizi düşünürüm.Ya da size Ak Parti teşkilatlarındaki kadın kollarının yaptıkları çalışmalara bir göz atmanızı öneririm arkadaşım.
siyahgül isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2009, 17:29   #7
Kullanıcı Adı
siyahgül
Oldukça uzun süre önce açılmış bir başlık ama görünce bir şeyler yazmadan edemedim.
Alt 09-12-2009, 14:38   #8
Kullanıcı Adı
siyahgül
Ben çok merak ettim Buradaki üye arkadaşların arasında Kadın Kollarında veya gençlik kollarında görev yapan bayan arkadaş yokmuydu bölgelerinde yapılan çalışmaları anlatacak.Bir anda konu logo konusuna atlamış.Arkadaşlar bayanların teşkilattaki çalışmaları, arazi çalışmalarında her hanenin kapısını yaz kış demeden çalan ve partisinin yaptığı ve yapacaklarını anlatan kimler.Bu en basiti.Verdiğimiz seminerlerle,Halka yönelik yaptığımız hizmetlerle hiç dur durak bilmeden bir seçim biter bitmez diğer seçimin çalışmalarına başlıyoruz.Bu suskunluk neden.Neden eksiklikleri yapılması gerekenleri tartışmıyoruz.Bizlerden daha iyi kim tutabilir halkın nabzını.Biz her yerdeyiz.Pazarda ,çarşıda ev sohbetlerinde,komşu gezmelerinde bizden daha iyi kim anlatabilir Başbakanımızın yaptığı icraatları.Bizden daha iyi kim iletebilir halkın isteklerini.Bizden daha iyi kim eleştirebilir ya da doğruları anlatabilir.Lütfen hadi bulunduğunuz bölgedeki Ak kadınların nasıl özveriyle çalıştığını,bir adım daha ileriye gidebilmek için neler yapılabilrleri.eksiklerimizi,tartışalım.2011 seçimlerini startı verilmek üzere ve inanın bu süre hiçte uzun değil.
Alt 09-12-2009, 16:54   #9
Kullanıcı Adı
Gönülden
Güzel kardeşim seçim dönemince bir çok konuda yapılan çalışmalar anlatıldı..bu konuyu görmemiş olmalıyız
Bu arada konuya göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkürler..formumuzda kadın kollarından ve gençlik kollarında bir çok arkadaşımız mensup bu arada ...
Seçim dönemlerinde bayanların çalışmalarını yakinen biliyorum...verilen emekler, yapılan çalışmalar ve eksiklikleri görme adına kadınlarımızın siyasete kattığı ve katacağı hizmetler tartışılmaz...
Bu arada İshak arkadaşım o mesajınızla ne demek istemişsiniz anlayamadım
Gönülden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2009, 17:30   #10
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
[quote=gönülden;666441]Güzel kardeşim seçim dönemince bir çok konuda yapılan çalışmalar anlatıldı..bu konuyu görmemiş olmalıyız
Bu arada konuya göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkürler..formumuzda kadın kollarından ve gençlik kollarında bir çok arkadaşımız mensup bu arada ...
Seçim dönemlerinde bayanların çalışmalarını yakinen biliyorum...verilen emekler, yapılan çalışmalar ve eksiklikleri görme adına kadınlarımızın siyasete kattığı ve katacağı hizmetler tartışılmaz...

Arkadaşımın tüm sözlerine katılıyorum bende Gençlik Kollarında Medya Tanıtım Birim Başkanı olarak görev yapıyorum.Seçim döneminde yapılan tüm çalışmalarımızı burada paylaştım elimizden geldiğince Sizin de dediğiniz gibi siyasette Kadın ve Gençlik kollarının yeri de önemi de büyüktür.Biz Başbakanımızdan destek alıp yola çıkmışız bizi kimse durduramaz emin olun
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)