AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Resimleri - AK Parti Fotoğrafları AK Parti Resimleri, AK Parti Fotoğrafları, AK Resimler - AK Parti ile ilgili tüm resimleri burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 07-25-2007, 20:18   #1
Kullanıcı Adı
Rhyzard
Standart AK Parti Afişleri
Merhaba Arkadaslar Akpnin Secım Oncesı Hersey Turkiye İcin Afişinin Resımlerını Arıom Duraklarda Koymus Oldukları Rıca Edersem Yardımcı Olurmusun Acıl Lazım

Konu Cihannur tarafından (01-15-2014 Saat 00:19 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Başlığın düzeltilmesi.
Rhyzard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-25-2007, 20:59   #2
Kullanıcı Adı
nuh
Standart Akp Afişleri
bazılarını koyabilirim buyurun

Alt 07-25-2007, 21:00   #3
Kullanıcı Adı
nuh
Standart Akp Afişleri
buda eskisi :D

Alt 07-25-2007, 23:24   #4
Kullanıcı Adı
hayataAKartı
Standart Akp Afişleri
Arkadaşlar Partimizin adı ADALET VE KALKINMA PARTİSİ dir. Kısaltması AKP değil AK Parti dir. Bu konuda gereken özeni göstermeniz dileğiyle
hayataAKartı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-15-2014, 00:14   #5
Kullanıcı Adı
safahat
Alıntı:
nuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
buda eskisi :D

7 sene olmuş şu paylaşım yapılalı..
7 Sene önce ne ise bugünde o!
İnşaAllah bu seçimlerden sonrada alnınızın akı ile yola devam!
safahat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-15-2014, 00:17   #6
Kullanıcı Adı
safahat
Evet!!

Aydınlığa açık, karanlığa kapalı !!

safahat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2014, 17:57   #7
Kullanıcı Adı
MEÇHUL ADAM
MECLİSTE Kİ PARTİLERİN BELEDİYELERİN HALİNİ BİR GÖRÜN!.BUNLAR RESMÎDİR.ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR Kİ,MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYELERİNDEN BİR TANESİ BİLE YOK...

Bu dağılım devletin resmi istatistiğidir... Bu da mı yolsuzluk yapıldığına dair sizleri ikna etmiyor?. Bunlar yalansa doğrusunu da sİz getirin görelim!.

Belediyeciliğin en iyi ve tecrübeli uzmanı Milli Görüş belediyeciliğidir.Artık bunu kabullenin...

Öyle artist toplama takımlarıyla ne belediye işleri nede hükümet işleri yürür.Bu seçimde SP belediye başkanları ve adayları pırıl pırıl, tertemiz halkın karşısına çıkmaktadır.Bu fırsatı kaçırmayın.İşi ehline verin ki VEBAL ALTINA GİRMEYİN ve oylarınız zayii olmasın.

Bir kimsenin niyeti kötü olmuşsa ister AK olsun İsterse OK(CHP) olsun hiç farketmez.Seçim meydanlarında yaldızlı kelimlerle bu milleti aldatmak kolay ama, ranta geldi mi kimseye kaptırmaz.Böyle belediyecilik olmaz kardeşim.

Konu MEÇHUL ADAM tarafından (02-13-2014 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir..
MEÇHUL ADAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-13-2014, 19:08   #8
Kullanıcı Adı
Isikveren
Milli görüş dedigin, bir zamanlar benimde içinde bulundugum teşkilatın acaba kaç tane belediye başkanlıgı varki.
Savunmuş oldugun parti malesef sayın genel başkanın vefatı ile resmen bitmiştir, artık anlamanız lazım, bundan sonrakiler sadece koltuk için birbirlerine yer
Isikveren isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-14-2014, 01:49   #9
Kullanıcı Adı
MEÇHUL ADAM

Noel gelir kutlayan AKP olur,
Yılbaşı gelir kutlayan AKP olur,
Yarın ZİNA GÜNÜ ve tabiki yine kutlayan AKP olur,

Bunların ardından giden ise bizim gafil müslümanlardır...

Günümüz müslümanları zina yasasına, domuz etine, Avrupa Birliği'ne bişey demiyor ki buna ne desin. Öyleleri var ki bir karış sakalı var, zina yasasının ne olduğunu söylüyoruz yine tınmıyor.Vardır elbetTayyip'in bi bildiği!" diyor. İnsanların üstüne ölü toprak atılmış haşa Tayyip "ben peygamberim" dese inanırlar ALLAH (C.C) bunlara hidayet versin.

İNSAN ELBETTE Kİ FITRATINDA BİR ŞEYLERİ SEVMEK VARDIR AMA, KÖRÜKÖRÜNE AKLINA VE MANTIĞINA DANIŞMADAN, İNCE ELEKTEN GEÇİRMEDEN, PERVASIZCA OLAN BİR SEVGİNİN ALLAH KATINDA NE KIYMETİ VARDIR Kİ BÖYLE TAASSUPLUK HASTALIĞINDAN KURTULMAK İSTEMİYORLAR?.

ANLAŞILAN O Kİ KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABERMİŞ.NE DERSEK ONA, SEVDİĞİ HOŞ GÖRÜLÜR.AKIL VE MANTIK DEVRE DIŞI KALIRSA O İNSANA NE ANLATIRSAK ANLATALIM ARTIK ONUN İŞİ BİTMİŞ DEMEKTİR.

Konu MEÇHUL ADAM tarafından (02-14-2014 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir..
MEÇHUL ADAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-14-2014, 11:00   #10
Kullanıcı Adı
Isikveren
Arkadaşım tayyip beyle alıp veremedigin nedir bilmiyorum, ama perde arkasında olup bitenleri ne sen biliyorsun nede ben
onun için diyecegim daha fazla bilmedigimiz konularda birbirimizi daha fazla kırmasak diyorum
Ne sen beni tanıyorsun nede ben seni, neden bu kadar birbirimize ön yargılıyız bilmiyorum
uzun lafın kısası, daha fazla tartışmaya girmek istemiyorum
eger hakkım geçdiyse hakkım sana helal olsun
eger senin hakkında bana geçtiyse lütfen hakkını helal et.
Isikveren isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)