AK Gençliğin Buluşma Noktası

Stil
Seçenekler

Alt 04-26-2011, 18:48   #1
Kullanıcı Adı
El Emin
Standart Ak Parti Diyarbakır Seçim Çalışmaları
Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı İçten'in Seçim Çalışmaları

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten, merkez Bağlar ilçesinde bulunan bir evi ziyaret etti. AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Cevdet Kara'nın da hazır bulunduğu ziyarette İçten, evde toplanan ve çoğunluğunu kadınların oluşturduğu vatandaşların sorunlarını dinledi. Cuma İçten, AK Parti'nin iktidar olmasında kadınların önemli rolü olduğunu belirterek, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kadınları hep baş üstünde tuttuğunu söyledi. İçten, "Bize verilecek her oy, gelişim demek,

gelecek demektir. Çocuklarımızın gelecekte iş bulmaları demektir. 2002 yılından bu yana halkımızın teveccühü ile iktidarda kaldık. İki yerel, iki de genel seçimden alnımızın akıyla çıktık. İnancım o ki, 12 Haziran'da sizlerin oylarıyla bu defa rekor kırarak güven tazeleyeceğiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten'i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten hane halkı ve vatandaşlar, bazı isteklerde bulunarak, AK Parti'ye güvendiklerini ifade etti. Haber Fx

El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-26-2011, 18:49   #2
Kullanıcı Adı
El Emin
"Kadınlar bizi iktidar yaptı"

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten Bağlar Mahallesi’nde bir evde toplanan ve çoğunluğu kadınlardan oluşan vatandaşları ziyaret etti. Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Cevdet Kara ve üç kadın Milletvekili adayının da hazır bulunduğu ziyarette İçten hane halkını ve oraya misafir olan vatandaşların sorunlarını dinledi. Evde bulunan çocuklara kalem ve oyuncaklar dağıtan Cuma İçten, Ak Parti’nin iktidar olmasında kadınların önemli rolü olduğunu söyledi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın kadınları hep baş üstünde tuttuğunu vurgulayan İçten: “Bize verilecek her oy, gelişim demek, gelecek demektir. Gençlerimizin büyüdüklerinde iş bulmaları demektir. 2002 yılından bu yana halkımızın teveccühü ile iktidarda kaldık. İki yerel, iki de genel seçimden alnımızın akıyla çıktık. İnancım o ki, 12 Haziran’da sizlerin oylarıyla bu defa rekor kırarak güven tazeleyeceğiz” dedi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten’i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten hane halkı vatandaşlar, bazı isteklerde bulunarak, Erdoğan ve dolayısıyla AK Parti’ye güvendiklerini vurguladılar.

Haberingundemi.com
Alt 04-26-2011, 18:49   #3
Kullanıcı Adı
El Emin
DİYARBAKIR (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten, seçim çalışmalarına devam ediyor.
AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten, merkez Bağlar ilçesinde bulunan bir evi ziyaret etti. AK Parti Bağlar İlçe Başkanı Cevdet Kara'nın da hazır bulunduğu ziyarette İçten, evde toplanan ve çoğunluğunu kadınların oluşturduğu vatandaşların sorunlarını dinledi. Cuma İçten, AK Parti'nin iktidar olmasında kadınların önemli rolü olduğunu belirterek, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kadınları hep baş üstünde tuttuğunu söyledi. İçten, "Bize verilecek her oy, gelişim demek,
gelecek demektir. Çocuklarımızın gelecekte iş bulmaları demektir. 2002 yılından bu yana halkımızın teveccühü ile iktidarda kaldık. İki yerel, iki de genel seçimden alnımızın akıyla çıktık. İnancım o ki, 12 Haziran'da sizlerin oylarıyla bu defa rekor kırarak güven tazeleyeceğiz" şeklinde konuştu.
AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten'i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten hane halkı ve vatandaşlar, bazı isteklerde bulunarak, AK Parti'ye güvendiklerini ifade etti.
Alt 04-26-2011, 18:50   #4
Kullanıcı Adı
El Emin

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Cuma İçten'i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten hane halkı ve vatandaşlar, bazı isteklerde bulunarak, AK Parti'ye güvendiklerini ifade etti.

Alt 04-26-2011, 18:50   #5
Kullanıcı Adı
Ukbâ
Vekilimiz İçten MaşaAllah . Allah tamamına erdirsin.
Ukbâ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-26-2011, 18:51   #6
Kullanıcı Adı
El Emin
Alıntı:
Ukbâ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vekilimiz İçten MaşaAllah . Allah tamamına erdirsin.
Eyvallah abim.
Alt 04-26-2011, 18:52   #7
Kullanıcı Adı
El Emin
Diyarbakırspor'a neden stat yok?

Stat olayının takipçisi olacaklarını belirten İçten, Diyarbakırspor'un kurtuluşu için siyasi ayrım yapmaksızın tüm partilerin temsilcileriyle hareket etmek gerektiğini bildirdi.

"BU HALE GELMESİNDE HEPİMİZ SORUMLUYUZ"

Diyarbakır AK Parti Milletvekili Adayı Cuma İçten sözlerine İstanbul'da belediye meclis üyeliği yaptığını belirterek, "İstanbul'da belediye meclis üyeliği ve grup başkan vekilliği yaptım. O dönemde spor kulüplerimize ciddi destekler verdik. Diyarbakırlı olan Fatih Belediye başkanı Mustafa Demir'in Fatih'teki amatör spor kulüplerine çok ciddi destekleri oldu. O zaman 2. Lig'de olan Fatih Karagümrükspor'a sahip çıkarak halkın gönlünü fethettik. Bu kulübümüzün 1 yıl as başkanlığını, 3 yıl da yönetim kurulu üyeliğini yaptım. Çok ciddi işler yaptık. Kulübe gelir elde edebilecek bazı yapılar, inşaatlar yapıldı.

Bu da kulübün kendi kendini maddi açıdan döndürebilecek bir olaydır. Bunu yaparken Fatih'te bulunan iş adamlarından yararlandık. Spor kulübüne gönül bağlayan, devamlı maçlarına gelen taraftarlardan faydalandık. Fatih spor kulübüne ciddi gelir getirecek demirbaşlar bıraktık. Ben uzun yıllardır Diyarbakırspor kulübünü takip ediyorum. Maalesef kulübümüz hak ettiği noktada değil. Ben ilk olarak suçu kendimde buluyorum. Daha sonra Diyarbakır'da yaşayan bütün iş adamlarında, Diyarbakırspor maçını hiç kaçırmayıp gönül vermiş izleyicilerde buluyorum. Hepimizin sorumluluk alması gerektiğine inanıyorum" dedi.

"DİYARBAKIRSPOR'U MARKA YAPMALIYIZ"

İçten Diyarbakır'ı bir marka haline getirmek istediklerini söyleyerek, "Diyarbakır ilini bir marka haline getirmeyi hedefliyoruz. Benim Diyarbakırım'ın bir İstanbul'dan, İzmir'den, Trabzon'dan çok farklı değil. Onlardan fazlası varken maalesef hak ettiği noktada değildir. Sur ilçesinde her adım attığınız yerde, sahabeler yatıyor. Burada 33 medeniyetin kalıntıları var. şimdi bunları bizim iyi pazarlamamız gerekiyor. Bizim burayı marka şehir haline getirebilmemiz için de kullanmamız gereken ve ön plana çıkarmamız gereken bir misyona ihtiyacımız vardır. Burada misyon olarak Diyarbakırspor değerlendirilebilir.

Diyarbakırspor sayesinde Diyarbakır'da kalan bütün insanlara çok rahatlıkla ulaşabiliriz. Burada herkesin katkısını sağlayabiliriz. Diyarbakırspor'un ciddi altyapılara ihtiyacı var. Sayın Başbakanımız'ın da bu yönde bazı açıklamaları oldu. Trabzon'da yaklaşık 550 milyon değerinde bir stadyum yapılıyor. Diyarbakır, bir Trabzon kadar olamıyor mu ? İşte bu noktada biz kısmet olur da seçilirsek, kesinlikle Diyarbakırspor Kulübü'nün gelir elde edebileceği noktalarda ön ayak olacağız. Stat olayının takipçisi olacağız" şeklinde konuştu.

"TARAFTAR HESAP SORMALI"

İçten sözlerine şu şekilde devam etti:

"Stadyum yapacağız, onu yapacağız, şunu yapacağız demek tarzım değil. Ama biz şu sözü veririz. Diyarbakırspor kulübünün hak ettiği noktada olması benim için çok önemlidir. Çok ciddi anlamda alt yapısı olan, başarılar elde edebilecek bir spor kulübü olması gerekiyor. Bu bizim için bir değerdir. Bunu desteklemekte bizim bir misyonumuzdur. Destekleriz, sahip çıkarız. Halka düşen görevler de var. Halkın ve taraftarların şuna dikkat etmesi gerekiyor. Yönetime kim gelirse gelsin, çıkın hesap sorun.

Yönetim şeffaf olmalıdır. Kurumsal yapı ve kurumsal kimlik şeffaflaştığında çok şeylerin değiştiğini göreceksiniz. Yönetimin her hafta maça gidip izleyen, bu spora gönül veren kişilerden oluşması gerekiyor. Eğer taraftarlar yönetim kurulunda olmazsa, eğer taraftar olan kulüp başkanı olmazsa bizimde yapabileceğimiz hiçbir şey olmaz. Yani bir kulüp başkanı bu işe gönül veren, her maça giden, her maçı izleyen, bugünde yarında kulübün yanında olan birisi olursa öncelikte herkese bir güven gelir.

"DİYARBAKIRSPOR SİYASETE ALET EDİLMEMELİ"

Diyarbakır AK Parti Milletvekili Adayı Cuma İçten Diyarbakırspor'un siyasete alet edilmemesini işaret ederek, "Partisi hiç önemli değil, bütün Diyarbakır vekilleri için diyorum. Bizlerin Diyarbakırspor kulübüne yardımcı olmamız gerekiyor. Spora siyaseti bulaştırmamak lazım. Diyarbakırspor siyasetten arındırılmalı ve buna alet edilmemeli. Kulüp şehre mal edilmeli. Diyarbakırspor kulübünün arkasında sadece belli bir partinin milletvekilleri olursa yine başarılı olamaz.

Diyarbakırspor bu şehrin sahip olduğu bir değerdir. Diyarbakırspor tüm siyasi düşüncelere sahip insanların birlikte çözmesi gereken bir konudur. Sadece AK Parti milletvekili adayı olarak Diyarbakırspor'a sahip çıkmaya kalkarsan ona fayda değil zarar vermiş olursunuz. Siyasi kimlikten ziyade bir Diyarbakırlı olarak diğer siyasi parti milletvekilleri, taraftarıyla birlik olmuş yönetim ile birlikte destek vererek takımımızı hak ettiği yere getirmek gerekiyor.

Hizmet noktasında siyaset yapılmaz. Seçimden sonra partisi ne olursa olsun tüm vekiller olarak belediye başkanlarıyla beraber Diyarbakırspor'un geleceğini kurtarmalıyız. Çok açık ifade ediyorum böyle bir siyasi ayrıma gitmek Diyarbakırspor'a yarar değil zarar verir ve biz bu diyaloğu kurmaya hazırız" ifadelerini kullandı.
(İHA)
Alt 04-26-2011, 18:54   #8
Kullanıcı Adı
El Emin
"Ortadoğu Spor Oyunları organizasyonunu Diyarbakır'da yapacağız"

Ak Parti iktidarıyla birlikte bölgede çok şeyin değiştiğini vurgulayan İçten, Diyarbakır’ı Ortadoğu’nun en gelişmiş şehri yapacaklarını ifade etti.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayı Cuma İçten, Diyarbakır’ın birlik ve beraberlikle çok daha büyüyeceğini söyledi. Hedeflerinin Ortadoğu ve dünyada tanınan, bilinen bir Diyarbakır ortaya çıkarmak olduğunu vurgulayan İçten, şehrin vizyonunu artıracak projelerini anlatmaya devam ediyor.

Diyarbakır’ı sporun da merkezi yapacaklarını belirten Cuma İçten: “Ortadoğu’da onlarca ülke var. Bunları bir arada tutacak, bir araya getirecek bir projemiz var. Ortadoğu Spor Oyunlarını yaptığımızda Diyarbakır marka şehir olacaktır. Bu konuda siyasi partilerden sivil toplum kuruluşlarına kısaca herkese çok iş düşecek” diye konuştu.

Diyarbakırspor’n içinde bulunduğu sıkıntılardan bir an önce kurtaracak çalışmalara da katkı sağlayacaklarını söyleyen Cuma İçten, Yeni bir stadyum yaptırılması için elinden gelen ne varsa yapacağının altını çizdi.

Cihanajans
Alt 04-26-2011, 19:00   #9
Kullanıcı Adı
El Emin
Biraz eskiyen arşivlerden bukleler sunayım;

DİYARBAKIR OLAY 26 NİSAN 2011

DİYARLİFE NİSAN 2011

BUGÜN GAZETESİ 18.08.2010

OLAY GAZETESİ 18.08.2010

ZAMAN GAZETESİ 30.08.2010

STAR GAZETESİ 18.08.2010

ZAMAN GAZETESİ 18.08.2010

STAR GAZETESİ 18.08.2010
Alt 04-26-2011, 20:29   #10
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Devrimci cuma reyiz işte böyle vekil lazım la muhammed şu amcanı örnek al içine tekrar devrimci duyguları yerleştir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)