AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-20-2008, 22:47   #1
Kullanıcı Adı
AkSa- 34
Standart AKPARTİFORUM ISSIZ ADADA!!!
son bir haftadır akpartili gençler olarak hem partimiz hemde forumumuz kötü niyetli kişiler tarafından ne kadar karalanmak istendiysede bizler AKPARTİLİ olarak bunların üstesinden alnımızın akıyla çıkmayı başardık.
bende bu yoldan çıkarak üzerimizdeki (olmasada) stresi atmak maksadıyla biraz tebessüm edelim dedim...

hikayemiz açık hava iyi gelir maksatlı AKSA-34(yani ben) tarafından özel uçağıyla malta adalarına bir haftalık tatil yapmak için yola çıkılır.uçağın sahibi ve ayrıca pilotu AKSA-34 ucuza mal olsun diye kaçak mazot alır sonrasını siz düşünün motor arıza yapar ve acil iniş yapmak zorunda kalınır.iniş esnasında AKSA-34 akıllılık yapar uçaktaki tek paraşütü alır uçaktan atlayarak kurtulur.ve ve ve ALLAH'ın sevdiği kulları AKPARTİFORUM üyeleri burunları kanamadan haritada bile ismi olmayan ıssız bir adaya düşerler.sonrası mı?? buyrun kendi ağızlarından dinleyelim :D :D :D

ESRA ÖZDEMİR:nerdeyiz

PARABOL: forum'da olmadığımız kesin

DOLUNAY KADİM:kimse bir yere dağılmasın forumdan atarım >(bu kadar asabi değildir aslında bende anlamadım) :o

FEYZA:her kes hayatta mı?

ÜMMÜ SELEME: elhamdülillah hocam

SESLİ34: şimdi biz ne yer ne içeriz burda (işte yaşadığına şükretmeyen biri )>

DOLUNAY KADİM: yiyecek bulana 250 + ödülü var (asabiliği mideye vurmuş)

DUYGUSELİ:ne yapcaz + Allah'ın adasında (eminim başını güneş geçmiş)

NUSRET: merak etmeyin vardır burda bir fenerbahçeli (evet nusret 5km ilerde ali şenin çifliği var)

DİLDADE: susun ya şükür edin biraz yaşıyoruz sonuçta (aklı selim insanın hali başka oluyo)

MAVERA: burda internet bağlantısı varmı acaba :o

LÜGAT: neden? (bende merak ettim bak şimdi)

MAVERA: ekleyeceğim çok konu vardı da :o :o (çocukları özlemiştir sandım)

ACCEsS: tövbe yarabbim..

YAVUZ SULTAN SELİM: telefonu çalışan var mı ?

herkes oraya buraya bakınır...

BLACK teneke: bende var ve çalışıyor..

YAVUZ SULTAN SELİM: çok güzel ver bakalım

YAVUZ SULTAN SELİM: iyide bu arama yapmıyor ki! ( ben tahmin edebiliyorum şimdiden)

BLACK teneke: şey kontor yok da (evet tuttu) ;)

ÜMMÜ SELEME: Elhamdüllillah...

İSMİHAN:AYŞE BERRE ,ne yapıyor orda sahile bakarak..

SAKLI KENT: galiba şiir yazıyor (ALLAH sabır versin ablamıza asker yolunu burda da mı yaşayacaktı)

ÜMİTLİ BEKLEYİŞ: pusulası olan var mı

SAKLI KENT: he iyi fikir yönümüzü bulurduk (hayırdır ayse benden habersiz sandal mı?kiraladınız) :D

ÜMİTLİ BEKLEYİŞ: yok ben namaz kılmak için şey ettim

AK KELEBEK: EDA gel ben sana bir tarih falı bakayım akibetimiz ne olacak (buyur burdan yak töbe töbe) >

AKTUNAHAN: her kes buraya gelsin biraz plan yapalım şimdi (sigara başına vurmuş TUNAHAN'ın)

ALEMDAR:yaff ben kendimi unutmuşum...neyse boşverin.... :-X

YASİNARSLANPAY:herkes Allah'dan yardım dilesin (DURMAK YOK DUAYA DEVAM)

EFSEL(zeynep):menü de ne var ? (o bunu hep yapiyo) :D

MAVİİNSAN:çok güzel bi ada (adından da belli)

AMASYALİ:arkadaşlar bu ada da kötü konuşan üyeler banlanacak mı? (artık içinde hep bir korku olucak son olaylardan sonra) ;)

DOLUNAY KADİM:SUSMAK isimli üye başka bir adanın reklamını yaptığından adamızdan uzaklaştırılmıştır (şükürler olsun forumda olmadı kısmet burdaymış demek) ;)

HÜDAVERDİ:adadan uçarak mı?yüzerekmi uzaklaşacağım (cevap birazdan alırsın)

NECİP FAZIL:nasıl uzaklaşmak istersense öyle git... (yoruma açık)............................................. .......

YAVUZ NİKSARLI:hay gözünü sevim NECİP FAZIL güzel bir söz...(az daha unutacaktım seni yavuz abi) ;)

YALÇIN:arkadaşlar burdamı kalacaz ya

MAVİİNSAN:ben bilmem ama güzel bir ada (çok sevdi yerleşmeye kararlı)

SÜMEYRA:evet burda kalacaz (sende maviinsana kiracı olursun artık)

HIFZ-I LİSAN: peki nasıl karnımızı duyuracaz (ıssız ada dedik diye yiyecek birşeyde yok demedik)

DOLUNAY KADİM:herkez yiyecek arasın (sinirli hala ne derse yapın bence)

YAVUZ SULTAN SELİM:arkadaşlar ben bir buraları gezeyim bakayım birşeyler varmı (DOLUNAY KADİM'e kendini göstericek ya)

ANATOLİA:bende geliyom

YAVUZ SULTAN SELİM:nereye (ıssız ve sakinliği sever de arkadaş)

ANATOLİA:gittiğin yere... (yapıştı artık bırakmaz seni) :D

YAVUZ SULTAN SELİM:he he yamyamlara yakalanırsam yemleri hazır

GÜLİŞ:ben ne yapayım... (sende ne yapıyorsan yap gez toz eğlen)

AKTÜRKİYE:bende diğer yanı gezeyim..

EFSER:ben ne yapayım (en iyi bildiğin şeyi) :'( :'( :'(

NAZENDE: heee tamam bana dedi sanırım makyaj çantam nerde (ara ara bulursun) :

AKTÜRKİYE:RDÖNMEZS sende AKSAVAŞÇI VE EFSER'e bak biz gelene kadar biyere kaybolmasınlar..

aradan 50 yıl geçer ve geri dönerler: ama forum üyelerinden yaşları büyük olanlar hakkı rahmetine kavuşmuş,kimileri yüzerek kurtulmuş(desemde inanmayın) geri kalanlarda forumun nesli tükenmesin diye çoluk çocuğa kavuşmuştur.

NOT:ismini hatırlayamadığım arkadaşlar kusuruma bakmasın bir daha ki.senaryoda sizlerede yer ayıracağımdan kuşkunuz olmasın.

BU HİKAYE AKSA-34 TARAFINDAN AKPARTİFORUMA YAPILMIŞTIR...

AkSa- 34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-20-2008, 22:54   #2
Kullanıcı Adı
dildade
Aksa34 çok güzel olmuş bu hikaye :D bir uçak dolusu insan her kafadan bir ses çıkıyor :D da ben sizi merak ettim tek başınıza kaldınız
Sizin haliniz ne ola :o
dildade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 22:56   #3
Kullanıcı Adı
ümitli_bekleyis
Alıntı:
ÜMİTLİ BEKLEYİŞ: pusulası olan var mı

SAKLI KENT: he iyi fikir yönümüzü bulurduk (hayırdır ayse benden habersiz sandal mı?kiraladınız)

ÜMİTLİ BEKLEYİŞ: yok ben namaz kılmak için şey ettim

AK KELEBEK: EDA gel ben sana bir tarih falı bakayım akibetimiz ne olacak (buyur burdan yak töbe töbe)
Çok şükür güzel birşey için pusula istemişim Teşekkür ettim.Ellerine sağlık (+)
ümitli_bekleyis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:33   #4
Kullanıcı Adı
yolcu44
:D Bu da diğerleri gibi güzel ;) +250 yok maalesef +1 verelim. 8)
yolcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:37   #5
Kullanıcı Adı
Beritan
abi çok güzel ya :D :D :D :D
aradan 250 artıyı almaya çalıştın ama :D :D
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:44   #6
Kullanıcı Adı
YavuzSultanSelim
yok yok sen senarist ol :D :D süper olmuş tebrik ederim
YavuzSultanSelim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:45   #7
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
güzel baya +1
Alt 03-20-2008, 23:45   #8
Kullanıcı Adı
Nazende
Ya neden hep ben yalnış lanse ediliyorum neden, Koskoca uçak düşmüş kalkıp bir tek makyaj çantamı mı arayacağım? Tabiki hayır ;
Kıyafetim tozlandı ve buruştu diye yakınacağğım sonra yeni aldığım süet ayakkabımın teki uçağın enkazında kaldı diye gözyaşı dökeceğim,koskoca adada Allah kahretsin ki bir ayna yok diye zaman zaman öfkeli nidalarım yükselecek > .
Şimdi efendim soruyorum size Aksa bey neden hep kokoş bir kişi,lik olarak anlatılıyorum ben öyle biri değiliim.. :P :D

Şaka bir yana çok güzel olmuş +1 beğeni.
Nazende isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:46   #9
Kullanıcı Adı
YavuzSultanSelim
Alıntı:
Nazende Nickli Üyeden Alıntı
Ya neden hep ben yalnış lanse ediliyorum neden, Koskoca uçak düşmüş kalkıp bir tek makyaj çantamı mı arayacağım? Tabiki hayır ;
Kıyafetim tozlandı ve buruştu diye yakınacağğım sonra yeni aldığım süet ayakkabımın teki uçağın enkazında kaldı diye gözyaşı dökeceğim,koskoca adada Allah kahretsin ki bir ayna yok diye zaman zaman öfkeli nidalarım yükselecek > .
Şimdi efendim soruyorum size Aksa bey neden hep kokoş bir kişi,lik olarak anlatılıyorum ben öyle biri değiliim.. :P :D

ne şikayetçisin yaaa valla inşallah düşmeyiz aynı adaya :D
YavuzSultanSelim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-20-2008, 23:50   #10
Kullanıcı Adı
Nazende
Alıntı:
YavuzSultanSelim Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Nazende Nickli Üyeden Alıntı

ne şikayetçisin yaaa valla inşallah düşmeyiz aynı adaya :D
Bunu bana söyledinya helal olsun Osman, merak etme ben kendime ayrı bir ada bulurum ,sen rahat et yeter ki >
Nazende isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)