fatih kısaparmak balon baskılı balon Saygısızlıkta SINIRSIZ! Canlı yayındaki konuğa bakın ne yaptılar - AK Parti |AKParti Forum |AK Gençlik |Recep Tayyip Erdoğan |AKPARTİ Gençlik Forumu|

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saygısızlıkta SINIRSIZ! Canlı yayındaki konuğa bakın ne yaptılar

Üç mevsim
04-09-2010, 16:05
Spikere fırçayı basıp canlı yayını terketti

Canlı yayında spiker Pelin Çift inat etti "reklam" diye, Hasan Celal Güzel "ben senin kölen değilim" deyip bastı fırçayı...

http://www.gazeteciler.com//data/news/240x180/1270810405-0.jpg

GAZETECİLER.COM (özel)- Habertürk'de "Gündem" programında olay çıktı. Programın konuğu olan Hasan Celal Güzel ile spiker Pelin Çift canlı yayında tartıştı. Spiker "reklam" diye tutturunca, Hasan Celal Güzel, "ben senin kölen değilim" deyip bastı fırçayı...

Anayasa paketinin tartışıldığı programa Radikal yazarı olarak eski siyasetçi Hasan Celal Güzel katılmıştı. Güzel, tam konuşmaya başlamıştı ki Pelin Çift araya girdi, sonrasında kıyamet koptu...

Pelin Çift: Reklam arası vermek gerekiyor...

H.Celal Güzel: Gene kestiniz beni... O zaman çeker giderim kardeşim. Ben senin kölen değilim. Sen bana söz veriyorsun buna uymak zorundasın.

Pelin Çift: Valla Sayın Güzel ben de süreye uymak zorundayım...

H. Celal Güzel: Hayır ben sözüme devam edeceğim, sizin kesmenizi kabul etmi...

İŞTE CANLI YAYINDA ŞOK!

video/xcvwh2_gazeteciler_lifestyle?start=1

CANLI YAYIN DÖNÜŞÜ GÜZEL YOKTU

Reklam arasından sonra stüdyoya dönüldüğünde Hasan Celal Güzel yayını terketmişti... Pelin Çift bu duruma şu açıklamayı getirdi;
-"Hasan Celal Güzel ankara stüdyomuzda reklam arası vermeden önce bizimle birlikteydi. Ama Radikal yazarı Güzel sinirlendi reklam arası verilmesini istemedi, halbuki biz devam edecektik reklamlardan sonra. Yayınımızı terketti... "

Seyyah
04-09-2010, 16:32
Ne garip bir olay,
HaberTürk profilini değiştirmek istiyor heralde insanların beyninde.
Peki, kendinizi yaftaltmak istiyorsanız millet ne yapsın...
Hasan Celal Güzel basit bir adam değil, heralde tepkileri şimdiden kabul etmişinizdir.