AK Gençliğin Buluşma Noktası
Siyasi Değerlendirme Hükümet, Muhalefet, Cumhurbaşkanı, YÖK, Danıştay,Ergenekon ve gündemdeki diğer bütün siyasi değerlendirmeleri burada paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 10-01-2010, 21:21   #1
Kullanıcı Adı
sinan80
Standart Arkadaşlar Numan Kurtulmuş Bey partimize gelse daha iyi olmaz mı?
Ben kendi görüşümü söyleyeyim değerli bir insan Numan Bey ve çok yapıcı zeki bir insan. Eğer ilerde başkanlık sistemini getirsek yardımcı olarak görev yapabilir. Recep Tayyip Erdoğan Başkan Numan Kurtulmuş Bey yardımcı... Yanlış anlaşılmak istemem Partimizde çok değerli insanlar var fakat Numan Bey başka gibi geliyor bana. Numan Bey yeni parti kursa bile alacağı oy şu şartlarda %4 olur en fazla buda kimseye yarar sağlamaz...

sinan80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 10-01-2010, 21:23   #2
Kullanıcı Adı
İntifada
şahsen ben isterim...
partimizde vasıfsız bir sürü adam var...
oysa ki numan bey donanımlı ve muhafazakr kesimin isteklerini iyi bilen bir insan...
Alt 10-01-2010, 21:26   #3
Kullanıcı Adı
Feride
Valla Numan Kurtulmuş ak partiye gelse görev hiyerarşisi nasıl değişir o konuda fikir beyan edemeyeceğim lakin, ak partiye gelmesi gerçekten çok doğru olur diye düşünüyorum.

Parti kurması ise hiç düşünülmemesi gereken bir durum olmalı. Zira başarılı olabilceğini düşünmüyorum.

Saadet partisinin, Kurtulmuş konusunda takındığı tavır tam bir hezeyandı. Şu ana kadar ki tavrı itibariyle, Kurtulmuş'un halisane niyetli olduğunu düşünmekle beraber, ak partiye geçmesinin kendisi ve de ak parti açısından isabetli bir tutum olabileceği kanısındayım..
Feride isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 21:39   #4
Kullanıcı Adı
Cihannur
Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılmasını istemiyorum. AK Parti'nin huzurlu olması ülkemiz ve milletimiz için çok önemlidir. Saadet Partisi'nde genel başkanlık görevinde bulunmuş Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılması AK Parti'de huzursuzluk yaşanmasına sebebiyet verebilir.

Konu Cihannur tarafından (10-01-2010 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir..
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 22:33   #5
Kullanıcı Adı
DELİ_BALTA
Alıntı:
Cihannur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılmasını istemiyorum. AK Parti'nin huzurlu olması ülkemiz ve milletimiz için çok önemlidir. Saadet Partisi'nde genel başkanlık görevinde bulunmuş Numan Kurtulmuş'un AK Parti'ye katılması AK Parti'de huzursuzluk yaşanmasına sebebiyet verebilir.
saadet teki huzursuzluğu numan bey çıkarmadıki kaldıki ak partiyi neden huzursuz etsin
ben şahsen numan beyin ak partiye katılmasını isterim.çünkü ülke ekonomisini kalkındıracağına adım gibi eminim eğerki ak partide bir yere gelirse
DELİ_BALTA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 22:35   #6
Kullanıcı Adı
unnamed
Alıntı:
Cihannur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aksine çoğu problemi düzeltir diye düşünüyorum..
nitelikli bir siyasetçi Kurtulmuş..
günay yaptığı o kadar şeye rağmen huzursuzluk çıkarmıyorsa, kusura bakma da Kurtulmuş hiç çıkartmaz...
Alt 10-01-2010, 22:35   #7
Kullanıcı Adı
DELİ_BALTA
tayyip bey cumhurbaşkanı olursa numan bey ak partiye geçmesi mükemmel olur ama böyle bir ihtimal yok gibi
Alt 10-01-2010, 22:36   #8
Kullanıcı Adı
DELİ_BALTA
Alıntı:
unnamed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aksine çoğu problemi düzeltir diye düşünüyorum..
nitelikli bir siyasetçi Kurtulmuş..
günay yaptığı o kadar şeye rağmen huzursuzluk çıkarmıyorsa, kusura bakma da Kurtulmuş hiç çıkartmaz...
aynen katılıyorum sana
Alt 10-01-2010, 22:42   #9
Kullanıcı Adı
manifesto
Bence gerek yok..ak partinin de kurtulmuşun da böyle bir adıma ihtiyacı yok.ne getireceğini önceden öngörmek zor.ak partide olup da yıllardır emek harcayanlardan öne çıkıp partide etkin olması huzursuzluğa da neden olur.Kurtulmuşu ak partiye alırsak O'nu alel ade bir pozisyona koyamazsın.Çok değerli bir insan sempatim var ama gerek yok
manifesto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2010, 22:46   #10
Kullanıcı Adı
unnamed
Alıntı:
BenHur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence gerek yok..ak partinin de kurtulmuşun da böyle bir adıma ihtiyacı yok.ne getireceğini önceden öngörmek zor.ak partide olup da yıllardır emek harcayanlardan öne çıkıp partide etkin olması huzursuzluğa da neden olur.Kurtulmuşu ak partiye alırsak O'nu alel ade bir pozisyona koyamazsın.Çok değerli bir insan sempatim var ama gerek yok
Ak parti'nin böyle kaliteli siyasetçilere ihtiyacı kesinlikle var....
bu seçimlerden sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?
tepedeki adamlarımız zaten belli..
inanıyorum o insanlar direk Kurtulmuşu yanlarına alacaklardır...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)