AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 06-08-2008, 14:43   #1
Kullanıcı Adı
haritaci70
Standart Asabi Astrolog...

Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Sizi esastan karara bağlıyorum

Kusura bakmayın baylar bayanlar! Artık sizin gibi kendi başına buyruk, püsküllü dik kuyruk burç vatandaşlarına sabrım tükendi. Sizi sahip olduğum bir oyla şekil yönünüze bakmadan esastan kapatıyorum. Vatana millete, yıldıza gezegene hayırlı uğurlu olsun. Bu hafta siz yoksunuz, gözüm görmesin...

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Yes mi, no mu?

Sizin gibi teknoloji özürlülere bir kurs ayarlamak lazım yoksa CHP'li Önder Sav'ın düştüğü telekomik duruma düşeceksiniz. Cep telefonu taşıyorsunuz ama yes ve no tuşlarını bile ayırt etmekten acizsiniz. Ay sonu gelecek faturanın bütçenizi nasıl sarsacağı ise ayrı bir oturum konusu. Dinleniyorsunuz dikkat edin, cebinizi açık bırakmayın!

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Çift görüyorsunuz

Enflasyon çift haneyi görünce bakıyorum sizler de her şeyi çifter çifter görmeye başladınız. Tabii birikmiş faturalar, geciken kredi kartları borçları, arkadaşınızdan bir türlü gelmeyen şu emanet para ile uğraşmaktan beyniniz dumura uğradı. Durumunuzu anlıyorum ve Allah'tan acil şifalar diliyorum. Bu hafta için hiç boş yere bana bakmayın, borç arayacağınız başka denizlere yelken açın.

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Güzel ve yalnız yengecim

Sizin gibi eli yüzü pak, iyi aile terbiyesi almış burçlar için Cannes'a katılıp güzel bir konuşma yapmak, her ortamda sizden övgüyle bahsetmek isterdim. Lakin öyle bir adam değilim güzel ve yalnız yengeçlerim. Kıskaçlarınızı ikiye ayırmadan derhal işinizin başına dönseniz iyi olur. Zira bu hafta gereksiz bir sürü ıvır zıvıra zaman ayırmaktan yapacağınız işe odaklanamıyorsunuz.

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Kene egoist dinlemez

Kendinizi ormanların kralı, şehirlerin sultanı moduna fazla alıştırmayın, başınıza ne geliyorsa bundan geliyor. Misal, ormanlardan özellikle uzak durun. Tamam mangal yapmayı, çizgili pijama ile orada yakartop oynamayı çok seviyorsunuz ama etraf kene dolu abicim. Alimallah aslan maslan dinlemez, yapıştı mı götürür. Kendinize fazla güvenmemeyi öğrenin, bilinçsiz egoistler

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

İzleniyorsunuz

Kuruntularınızı filizlendirip, yeni yeni tomurcuklar elde edeceğiniz bir haftanın daha içerisindeyiz. Malum telekulak mevzuu geçen hafta gündemi işgal etti. Bir haftadır size ulaşamamamın nedeni bu olsa gerek. Artık şu telefonu açsanız iyi olur. İzlendiğiniz şüphesiyle televizyonu bile açmamak da kusura bakmayın ama komplo teorisinin önde gideni. Sokakta MOBESE'lere fazla bakmayın, kaldırıma takılıp düşeceksiniz bir gün.

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Denge için sebze yiyin

Bu hafta yine solunuzdan kalkacağınız aşikar. O yüzden şimdiden uyarayım. Asabiyet ve gerginliğe bağlı olarak baş ağrılarına düçar olacağınız bu haftada yanınızdan ağrı kesicileri eksik etmemenizi temenni ederim. Vücut dengenizi bulmak için bol bol sebze yiyip, su içerseniz bu haftayı atlatabilirsiniz. Gerisi Allah kerim.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Yusuf Yusuf modu

ÖSS sınavları geldi çattı ve siz de hafiften 'Yusuf Yusuf' moduna demir attınız sanırım. Gerçi son bir aydır paçalarınızı sıkı tuttuğunuz da gözümden kaçmış değil. Eğer bu şekilde sınavı kazanırsanız üç yanlışın bir doğru götürdüğüne dair inançlarım temelden sarsılacak. Bu durumda sahip olduğunuz bütün olumsuz özellikleri üzerime almaya hazırım. Siz atıp tutmaya devam edin, dönüşte görüşürüz.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Tetikle!

Benden duymuş olmayın ama, ikizler burcunda ilerleyen güneşin bu haftaki gidişatınıza çelme takacağını söyleyeyim. Hayatın pozitif yönlerine tam açılacakken araya giren bu kara bulut nedeniyle sinirlerinizin tetikleneceğini, duygusal açıdan sudan çıkmış balığa döneceğinizi bildirir, saygılarımı sunarım.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Göbeğinizi muhafaza edin

Sadece bu hafta değil, yılın her günü yemeği fazla kaçırmaya devam ediyorsunuz. Maşallah oğlak kıvamından şöyle orta halli bir fil kıvamına evrildiniz. Tebrik ederim. Göbeğinizin kıymetini bilin, hele bir de bale yapabiliyorsunuz yaşadınız. Çünkü Kültür Bakanlığı'ndan maaş aldıkları halde kilo problemi nedeniyle bale yapamayan sanatçılar boş durmamak için tiyatro ekibi kurmuşlar. Tek eksikleri siz olsanız gerek, koşuuun!

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Artist misin vatandaş mı?

Sizin şu gardıroptaki eşyaları ortalığa saçsak herhalde orta halli bir giyim mağazası açılırdı. Bu ne moda düşkünlüğü, bu ne bohemlik, bu ne israftır yahu. Mideye yüklendiğiniz yetmiyormuş gibi bir de giysiye abanıyorsunuz. Sizin gözünüzün doyacağı yok, ne bileyim bu hafta biraz güneş çarpar da evinizde vakit geçirerek alışverişten uzak kalırsınız belki. Entelektüellik zor işmiş canım...

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Duygularınızı rölantiye alın

Her zaman olduğu gibi bu hafta da kendinizi boşlukta ve yalnız hissetmeniz doğal. Panik yapmayın yani. Gerçi bu hafta birçok televizyon dizisinin sezon finalleri yapıldığı için yalnızlığınız iki kat artacak ama koskoca TV sektörü de sizin gözyaşınızın hatırı için yazın da dizi çekimini sürdürmez ki? Biraz siz de duygularınızı rölantiye alıp hayata açılsanız iyi olur. Size yol görünüyor, dönüş bileti bulamamanız dileğiyle...

Zaman gençlikten alıntıdır...

haritaci70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-08-2008, 14:47   #2
Kullanıcı Adı
Nazende
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Sizi esastan karara bağlıyorum

Kusura bakmayın baylar bayanlar! Artık sizin gibi kendi başına buyruk, püsküllü dik kuyruk burç vatandaşlarına sabrım tükendi. Sizi sahip olduğum bir oyla şekil yönünüze bakmadan esastan kapatıyorum. Vatana millete, yıldıza gezegene hayırlı uğurlu olsun. Bu hafta siz yoksunuz, gözüm görmesin...

OO burçlarada el attılar :D +1
Nazende isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 14:51   #3
Kullanıcı Adı
haritaci70
Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül
İzleniyorsunuz

Kuruntularınızı filizlendirip, yeni yeni tomurcuklar elde edeceğiniz bir haftanın daha içerisindeyiz. Malum telekulak mevzuu geçen hafta gündemi işgal etti. Bir haftadır size ulaşamamamın nedeni bu olsa gerek. Artık şu telefonu açsanız iyi olur. İzlendiğiniz şüphesiyle televizyonu bile açmamak da kusura bakmayın ama komplo teorisinin önde gideni. Sokakta MOBESE'lere fazla bakmayın, kaldırıma takılıp düşeceksiniz bir gün.

İzleniyormuşum..Mobeselere bakmayın kaldırıma takılıp düşeceksinizi diyor... Emeğime sağlık güzel paylaşım :D
Alt 06-08-2008, 14:53   #4
Kullanıcı Adı
BaDe_EsNa
Kene egoist dinlemez

Kendinizi ormanların kralı, şehirlerin sultanı moduna fazla alıştırmayın, başınıza ne geliyorsa bundan geliyor. Misal, ormanlardan özellikle uzak durun. Tamam mangal yapmayı, çizgili pijama ile orada yakartop oynamayı çok seviyorsunuz ama etraf kene dolu abicim. Alimallah aslan maslan dinlemez, yapıştı mı götürür. Kendinize fazla güvenmemeyi öğrenin, bilinçsiz egoistler

kene için spreyler var şimdi onu kullanırım bişey olmaz egoistliğe tam gaz devam
BaDe_EsNa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 14:53   #5
Kullanıcı Adı
Nazende
Koç burcunda resmen hakaret var.. :o :D
Zaten en sevilmeyen burcuz sanırım. :P
Nazende isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 14:56   #6
Kullanıcı Adı
haritaci70
Evet koçu yerden yere vurmuşlar :D
Alt 06-08-2008, 14:57   #7
Kullanıcı Adı
romakudüs
:D
romakudüs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 15:20   #8
Kullanıcı Adı
Kafes
Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Yusuf Yusuf modu

ÖSS sınavları geldi çattı ve siz de hafiften 'Yusuf Yusuf' moduna demir attınız sanırım. Gerçi son bir aydır paçalarınızı sıkı tuttuğunuz da gözümden kaçmış değil. Eğer bu şekilde sınavı kazanırsanız üç yanlışın bir doğru götürdüğüne dair inançlarım temelden sarsılacak. Bu durumda sahip olduğunuz bütün olumsuz özellikleri üzerime almaya hazırım. Siz atıp tutmaya devam edin, dönüşte görüşürüz.

bu ne diyo yahu haritaci ben bi sey anlamadim :o
Kafes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 15:22   #9
Kullanıcı Adı
politikaci

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Çift görüyorsunuz

Enflasyon çift haneyi görünce bakıyorum sizler de her şeyi çifter çifter görmeye başladınız. Tabii birikmiş faturalar, geciken kredi kartları borçları, arkadaşınızdan bir türlü gelmeyen şu emanet para ile uğraşmaktan beyniniz dumura uğradı. Durumunuzu anlıyorum ve Allah'tan acil şifalar diliyorum. Bu hafta için hiç boş yere bana bakmayın, borç arayacağınız başka denizlere yelken açın.
:D :D :D :D
politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2008, 15:24   #10
Kullanıcı Adı
haritaci70
Alıntı:
Bir Baska Nickli Üyeden Alıntı
Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Yusuf Yusuf modu

bu ne diyo yahu haritaci ben bi sey anlamadim :o

Birbaşka takma kafana. Bak sonunda ne güzel söylemiş .Siz atıp tutmaya devam edin diye. Sen keyfine bak.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)