AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 12-10-2012, 15:58   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Standart Azrail'e mesaj attım diye yazan genç 1 hafta sonra öldü

Bir kavga esnasında bıçaklanarak öldürülen Yalçın Kamaru'nun Facebook'a yazdığı ileti dikkat çekti.

Gaziantep'te önceki gün bıçaklanarak yaralandıktan sonra hayatını kaybeden müzisyen Yalçın Kumaru'nun ölümüne sebep olan cinayet zanlıları yakalandı. Düğünlerde müzisyenlik yapan Kumaru'nun ölümünden bir hafta önce sosyal paylaşım sitesi facebook'ta 'Azrail'e mesaj attım 'Gel beni al' diye. O da mesaj atmış 'sahte dostlara inat yaşa' diye şeklindeki paylaşımı dikkat çekti.
BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Gaziantep'te geçtiğimiz günlerde müzisyenlik yapan Yalçın Kumaru (26) bir grup ile tartıştıktan sonra kavga etti. Kumaru, aynı grupla daha sonra Onur Mahallesi 16. Sokak'ta tekrar karşılaştı. Yeniden çıkan kavga üzerine, Kumaru bıçaklandı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan müzisyen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
ZANLILAR YAKALANDI

Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatan Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaya karışan zanlılardan İbrahim Ö. (29), Mustafa Can Ö. (30) ve Hasan Ö.'yü kıskıvrak yakaladı. Zanlılar emniyetteki sorgularının ardından Şehitkamil Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Daha sonra da adliyeye sevk edildi.
AZRAİL'E MESAJ ATTIM..

Öte yandan, kavgada bıçaklanarak öldürülen Kumaru'nun sosyal paylaşım sitesindeki mesajı da dikkat çekti. Ölümünden bir hafta önce Kumaru'nun bir aracın ön kaputuna yazılmış, 'Azrail'e mesaj attım 'Gel beni al' diye. O da mesaj atmış sahte dostlara inat yaşa' şeklindeki sözü paylaştığı görüldü.

Ensonhaber

Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 12-10-2012, 16:01   #2
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Haber komik değil ama Ensonhaber'in manşetine çok güldüm...
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2012, 16:01   #3
Kullanıcı Adı
q.klavye
tevafuk işte ama enteresan olmuşannem boşuna demiyor her zaman ağzını hayra aç diye
q.klavye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)