AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 12-24-2013, 02:02   #1
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye
Standart Bank Asya'yı protesto ediyorum
http://analizmerkezi.com/haber/fatih...sun-35014.html

Bank asya'da hesabı olan ak parti'liler, hesaplarını halkbank'a taşırlarsa bu müslüman görünümlü rantçı , hortumculara büyük bir darbe vurulmuş olur.

Özgür Suriye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 12-25-2013, 00:34   #2
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye
http://www.takvim.com.tr/Ekonomi/2013/12/24/halk-tokadi

cemaat'in ve cemaat yandaşlarının şirketleri eriyor!

2 senedir yazları ailecek Akın İpek'in marmaristeki angel's peninsula isimli hoteline gidiyorduk. Son 2 senede bu hotele yaklaşık 40 bin tl para bırakmışızdır. Ama artık zor gideriz bu hotele. Bu da boykotu yiyecek. Bu hotele ak parti milletvekilleri ve belediye başkanları da gidiyordu. Mesela geçen sene mehmet metiner i bu sene de melih gökçek i gördüm bu hotelde. Bundan sonra ancak hakan şükür gibi cemaat'in vekilleri gider buraya.

Akın ipek kim mi? Bugün tv kanaltürk tv ve bugün gazetesinin sahibi. Hani şu kirli operasyonun tetikçiliğini üstlenen medya organları...

Konu Özgür Suriye tarafından (12-25-2013 Saat 00:39 ) değiştirilmiştir..
Alt 12-25-2013, 06:52   #3
Kullanıcı Adı
Fihi Ma-Fih
Bireysel emeklilik maaşı mi ptesi gününden itibaren taşıdım.
Kredi kartimida kapattirdim.
Fihi Ma-Fih isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-25-2013, 12:36   #4
Kullanıcı Adı
Ekinoks
Mantıklı ve güzel bir fikir. Derhal işlemler için başvuracağım.

Gülen yapılanmasına ait ilişkilerinde kesilmesi iyi olur.
Ekinoks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-31-2013, 14:13   #5
Kullanıcı Adı
safahat

Bank Asya'da hesabım olsaydı derhal var ise nakitimi çekip hesabı kapatır Halkbankta hesap açardım.
safahat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-31-2013, 14:15   #6
Kullanıcı Adı
mplatcs
Toplu olarak o bankadan bircok kisi hesabini kapatirsa yanki bulur ama tek tek pek bir etkisi olmaz.
mplatcs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-31-2013, 22:47   #7
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye
http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=1111421

yetmez ama evet diyorum.
Alt 01-01-2014, 04:20   #8
Kullanıcı Adı
Akbursa
Alıntı:
safahat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bank Asya'da hesabım olsaydı derhal var ise nakitimi çekip hesabı kapatır Halkbankta hesap açardım.
Olsun olsun sen yine kendini tatmin etmek için git hesap aç, sonra kapat. Kredi kartı da al, sonra iptal edip keser, facebookta resimlerini yayonlayıp şov yaparsın

Olmadı başkaları gibi copy paste yapıp boykot etmiş gibi yaparsın
Akbursa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2014, 05:30   #9
Kullanıcı Adı
mplatcs
Akbursa, istedigin kadar yirtin, kendini parcala, millet senin gibi adamlarin sozunu dinlemez. Bu ulkenin 100 milyar dolardan fazla parasini 2 hafta hic eden adamlarin, onunde arkasinda kim varsa, bu millet onlara yuz cevirecektir.

Tabi biz CAPULCULAR la kardeslik mesajlari vermedigimiz icin gidip fiziki mudahale yapacak halimiz yok. Yapabilecegimiz tek sey o holding haraketinin tum sirketleriyle olan para iliskilerine son vermek.

He bu arada herhalde Ipek'lerin TV'sinde yapilan hindi tarifini izlemissindir. Bu yilbasinda yapip yemissindir (yememissen cok uzulurum). Afiyet olsun ! Herhalde o hindi senin gibi adamlari sirat koprusunden gecirecek saniyorsun...

Konu Cihannur tarafından (01-01-2014 Saat 05:51 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret.
mplatcs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2014, 10:59   #10
Kullanıcı Adı
Ekinoks
Gülen örgütü ile bağlantılı tüm markalar ve gizli ortaklıkları deşifre olsun ve halk boykota başlasın ozaman sefalet neymiş öğreneceksiniz.
Ekinoks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)