AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 01-15-2011, 23:19   #1
Kullanıcı Adı
Mavera
Standart Basbakanimizi yuhalayan sözde GS taraftarlarini protesto ediyorum!
Bu aksam yeni stadin acilisinda bulunan basbakanimiz sözde gs taraftarlari tarafincan cok "adi!" sekilde yuhalanmistir..
bu konuyu fanatizm olsun diye acmadim ki öyle fanatikligimde yoktur ama bu aksam o görüntüler icimi burkdu..
o insan ki o yarim kalan stadin yapilmasi icin gerekeni yapti, bütün devlet imkanlarini seferber etti, tuttugu takim taraftarlarini karsisina aldi ama yinede birilerine yaranamadi!..
sebebi ne olursa olsun ister basbakanin fb li olmasi, ister politik olsun, ister baska nedenler orada yuhaladiginiz adam bu ülkenin basbakani ve türk milletinin temsilcisidir..
herkes haddini bilecek sizi patates tarlasindan cikartip,türkiye nin en modern stadina getiren o kisiye yaptiginiz terbiyesizligin daniskasidir!..
basbakanimiz o kadar isin, gücün arasinda lütfedip gelmis, acilisi sereflendirmis ama sereften yoksun kisiler sözde demokrat hak adi altinda iclerindeki hazimsizligi disa vurmustur!..
bu konuda duyarli, hassas gs li arkadaslarinda gerekli tepkiyi koyacagina inaniyor bu ayrikci otlarini aralarindan ayiracagini umuyorum..

Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-15-2011, 23:23   #2
Kullanıcı Adı
CeVHeR
Ben onlara en güzel cevabın TT Arenadaki Gs - Fb maçında; hem Fenerbahçe takımı hemde pankartlar ile taraftarının vereceğine eminim...
Nasıl ki zamanında Mesut Yılmaz ve Gs ye verildiği gibi...
Adam Gs lileri tenzih ediyorum...
Ama o koca stadda o yuhalayan gürhu bastıarabilecek kadar duyarlı birileri yok mu idi diyede merak etmiyor değilim hani. İçimden bir ses yoksa planlı mı demiyor değil...
Alt 01-15-2011, 23:26   #3
Kullanıcı Adı
Mavera
ortada kesinlikle bir provakasyon var bu asikar o acidan bütün gs taraflarina mal etmek yanlis olur ama yinede o stadda o güruhu susturacak duyarli gs liler neden tepki vermedi anlamiyorum..
Alt 01-15-2011, 23:30   #4
Kullanıcı Adı
İntifada
bunu yapan adi herifler bu konuyu görüyorsanız bakın daha çok içlenin...

Alt 01-15-2011, 23:32   #5
Kullanıcı Adı
Mavera
ben o güzel insanin hatrina hic sevmedigim feneri bile hazmetmesini ögrendim..
Alt 01-15-2011, 23:36   #6
Kullanıcı Adı
Mavera
Polat Başbakan'dan Özür Diledi

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'nın açılışında yaşananlarla ilgili olarak, Galatasaray camiası adına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan özür diledi.

Galatasaray Futbol Takımı'nın açılışta Ajax ile yaptığı maçın devre arasında bazı yöneticilerle stattan ayrılan Polat, basın mensuplarına, yarınki yönetim kurulu toplantısında tepki ve yaşananlarla ilgili ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.

Başbakan Erdoğan'ın stadın yapımı için devletin bütün imkanlarını harekete geçirdiğini kaydeden Polat, şöyle konuştu:

''Stadın yapımı için Sayın Başbakan çok büyük bir gayret sarfetti. Devletin bütün imkanlarını harekete geçirdi ve biliyorum ki bu işi canı gönülden severek yaptı. Neticesinde muhteşem bir stadı bize kazandırdı. Davetimizi kabul edip açılışa da teşrif etti. Ancak burada kendisine Galatasaray taraftarı dahi diyemeyeceğim bazı insanların yapmış olduğu tepkiler nedeniyle doğal olarak stattan ayrılma mecburiyeti hissetti ve ayrıldı. Kesinlikle böyle bir şeyi hiç haketmedi. Bizim Galatasaray örf ve adetleri içerisinde Sayın Başbakanımızı burada çok iyi ağırlamamız gerekiyordu. Ama maalesef yapamadık. Burada tepki yapan kesimi de ben Galatasaraylı olarak addetmiyorum. Zaten yarın yönetim kurulumuzu toplayıp, bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Ben şahsen Galatasaray camiası adına Sayın Başbakanımızdan özür diliyorum. Hiç hak etmediği bir muameleye tabi kaldı.''

Galatasaray'ın misafir olarak sahaya gelen herkesi iyi bir şekilde ağırlaması gerektiğini belirten Polat, ''Maalesef suiistimal edenler var. Böyle muhteşem bir geceyi bozanlar var. Kim olduklarını tespit edeceğiz ve gerekeni yapacağız'' ifadesini kullandı.

Polat, konuyla ilgili yarın daha kapsamlı açıklama yapacağını da sözlerine ekledi.
Kaynak AA
Alt 01-15-2011, 23:42   #7
Kullanıcı Adı
CeVHeR
Alıntı:
Ancak burada kendisine Galatasaray taraftarı dahi diyemeyeceğim bazı insanların yapmış olduğu tepkiler nedeniyle doğal olarak stattan ayrılma mecburiyeti hissetti ve ayrıldı.
İyide Başkan neredeyse bütün stad yuhaladı. Kendi stadınızın açılışına gelenlerin hepsimi Galatasaraylı olduğuna inanmadığınız insanlar. Bu utancın altından nasıl kalkacaksınız çok merak ediyorum....
Alt 01-15-2011, 23:49   #8
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Onların ben varya...
Adi yalaka beach elitler...

Konu ALmi´ tarafından (01-16-2011 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir..
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-15-2011, 23:51   #9
Kullanıcı Adı
CeVHeR
Alıntı:
EpiVaTeS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onların ben varya...
Adi yalaka beach elitler...

Baya bi sansürlemişsin abi, ne dediğin hiç anlaşılmıyor

Konu ALmi´ tarafından (01-16-2011 Saat 03:24 ) değiştirilmiştir..
Alt 01-15-2011, 23:53   #10
Kullanıcı Adı
Mavera
yok daha yollari bitmedi o stadin, cevre düzenlemesi yapilmadi.. bu nankörlere inat yapmayacaksin ki eziyet nedir görsünler!..

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)