AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 09-22-2009, 10:22   #1
Kullanıcı Adı
EZEL
Standart Birkaç Komik Yazı
İmam

Mahallenin delikanlıları imamla dalga geçerlermiş bir kıza laf atamıyorsun diye. Ama imam bir gün gaza gelmiş ve önünden geçen bir kıza laf atmaya kalkar! Ve şunu söyler: "Şşşşşt! kızzz, sen sübhaneke biliyon mu?"

Uçlu kalem

Uçlu kalemler bir gün aralarında tartışırlarmış….

Faber Castel:
-Bu gün o çocuk kesin benimle yazıcak görürsünüz..

Rotring:
-Ezik ucu kırık manyak en iyi kalem benim daha dün uçlarımı yeniledi ön hazırlık olarak görürsün.Okuldaki dişi faber var bi tane onu da sana kaptırmıcam hatun demir gibi.
Hemde tombow kullanıyomuş….

Nokı:
-O zaman o kız benimdir…

Faber Castel:
-Hadi olum tipsiz tırtıklı şey senin nerene bakcak o kız.O da benim gibi faberden gelio benimdir…

Rotring:
-Bırakın kızı da bu gün matematik varmış ama , giden yanar.Hoca 2 saat yazdırıyo ucum çatlıyo yazmaktan.

Mikro:
-Ben geldim bi uyutmadınız kalemlikte ne güzel yatıyodum

Faber Castel:
-Aha çocuk geldi...

Çocuk:
-Kalem kutumdaki kalemlerim nerdeeee.
-Hee yere düşmüş..
-Hangisini alsam bu gün acaba.
-Faber grip sen gel bakalım ucunda faber olsun bari.

Faber Castel:
-Gördün mü işte beni aldı oleyyyyy

Rotring:
-Ben kendimi çöplüğe atıcam intihar ediyorum yeter….

Faber Castel:
-Gitme lan olum sen gidersen hikaye biter gel buraya

Mikro:
-Sana uç vereyim gitme rotring hikayemizi batırcan yaw gel şuraya.

Rotring:
-Senin ikidebir kırılan ucunu napıyım ben aptal mahluk.Ben o kızı istiyorummmmmm

Faber Castel:
-Ok tmm gel ayarlarım okulda sana onu
Rotring:
-O zaman gelirim ok saol
-Ama uç deliğine başka bi kalem uç soktuysa sevgili olmam ben onla .Bakire olması lazım

Turkcelin tavugu tecavüze ugradı

flas flas flas...
saat gece 3 sularında istanbul taksim meydanında turkcellin tarife yumurtlayan tavugu telsim ve avea için çalışan 2 horozun tecavüzüne ugradı..olay tüm turkcell camiasını ve binlerce celocanı yasa bogarken yapılan incelemeler sonucu 2 horoz bi kümeste yakalandı.horozlar pişman olmadıklarını sölerken olay mahalinde ANI YAŞA ve OH BE adında 2 civciv bulundu.civcivler cücük esirgeme kurumuna verildi ve büyüyünce hangi şebekeyi seçecekleri merak konusu oldu.

EZEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)