AK Gençliğin Buluşma Noktası

Stil
Seçenekler

Alt 04-28-2011, 16:12   #1
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Standart cnn türke dikkat
cnn tükrte özellikle sabahları bir bunak kadın var,başta o olmak üzere,saat öğlen 3'te (şuan yayında mesela) yayınlanan 'bugün' adlı haber programındaki soğuk yüzlü şeytan inanılmaz şekilde ak parti düşmanlığı yapıyorlar.
Mesela başbakan dün,chpnin tüp geçişi 4 yıl ertelediğini,sebeb olarak çanak çömleği bahane ettiğini dile getirmişti.
Başbakan devamında bunların bir köşeye koyulduğunu -ki zaten çıkarılanlar müzeye kaldırıldı,gemi kalıntılarıda çıkmıştı- söyledi ama şuan yayınlanan programda başbakanın bu söylemi kesildi.
Dün de şu ucube,pis bir heykel vardı,onunla ilgili saçma sapan haberler yaptı bu program.

Sabah yayınlanan o bunak dediğim karıyada mail attım,soru sorayım cevapla,cevabına da cevap verilecek dedim ses seda yok -ağır bişey yazmadım ha-

İzleyin bu pislikleri,ne kadar pislik olduklarını iyi belleyin.
Kartel iyice azdı,en ufak şeyi bile değerlendirmeye çalışıyorlar.

Biri bunak,diğeri sübyan.
Hay sizin çanak çömleğinize...

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-28-2011, 17:09   #2
Kullanıcı Adı
Ammar
sanata laf yok kızarım bak laf varsa oda bunaklara atılmalı. asıl ucubeler bu bunaklar işte.

ben kartel medyasına zaten hiç itibar etmiyorum. canlı yayınları ve bire bir roportajları dışında. gerçi toportajlarda da kesintiler yapıyorlar ama yine iyi. yoksa ne mal oldukları ortada
Ammar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-28-2011, 19:51   #3
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Kızıştı kartell
Hakan Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-28-2011, 19:52   #4
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
Ayşegül Arslan'dan bahsediyor...
bildiğin kokana la o karı...
ben komedi niyetine izliyorum onu...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-28-2011, 20:01   #5
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
Aynen aga
Bilmiyorum takma dişi varmı ama varsa eğer bir gün yayında fırlar gör bak,bunun için dua ediyorum da
Ohhyyş.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)