AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Konu Kapatılmıştır
Stil
Seçenekler

Alt 05-13-2009, 14:50   #1
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Smile Deniz Feneri'nde suç unsuru bulunmadı
CHP lideri Deniz Baykal'ın siyasi malzeme yaparak iftira ve asılsız iddialarda bulunduğu Deniz Feneri Derneği'nde yapılan inceleme sonuçları açıklandı.

İçişleri Bakanlığı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen Türkiye Deniz Feneri Derneği’ne yönelik adli soruşturma kapsamında istediği, derneğe ait denetim raporlarını başsavcılığa gönderdi

Milliyet’in aldığı bilgiye göre, İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın geçen yıl eylülde verdiği onay üzerine Deniz Feneri Derneği’nde başlatılan denetim tamamlandı. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi denetçilerinin yaklaşık 6 aydır derneğin İstanbul‘daki merkeziyle Ankara’daki şubesinde yaptıkları denetimler sonucu derneğin yürütme organlarınca yapılan iş ve işlemlerde herhangi bir suç unsuru bulunamadı.

(Milliyet)

ATmaCA53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-13-2009, 14:51   #2
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
haberin kaynağına bakılırsa milliyet hayret nasıl olduda deniz feneri hakkında suç unsuru bulunmadı başlığı attı. :D
Alt 05-13-2009, 14:51   #3
Kullanıcı Adı
LeyaL
Sonunda açıklanabildi...

Çok dua etmişlerdi bişey çıksın diye ama ...
LeyaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-13-2009, 14:57   #4
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Alıntı:
LeyaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonunda açıklanabildi...

Çok dua etmişlerdi bişey çıksın diye ama ...
evet nasılda ümitlenmişlerdiler foyaları ortaya çıktı, şimdi ise ali kılıç başka idaalar ortya başladı görüyormusunuz bunları yaptıklarını, sürekli devletin önünü kesiyorlar bunlar vatan hainleridir vatan hainler, artık bu güzel habere bana beğeni puan ı verirsiniz artık :D
Alt 05-13-2009, 14:58   #5
Kullanıcı Adı
LeyaL
Alıntı:
ATmaCA53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet nasılda ümitlenmişlerdiler foyaları ortaya çıktı, şimdi ise ali kılıç başka idaalar ortya başladı görüyormusunuz bunları yaptıklarını, sürekli devletin önünü kesiyorlar bunlar vatan hainleridir vatan hainler, artık bu güzel habere bana beğeni puan ı verirsiniz artık :D
Baykal'ın savunması ne olacak acaba ki giderse mahkemeye tabii..

İstediğiniz beğeni olsun tabi veririm (:
Alt 05-13-2009, 15:06   #6
Kullanıcı Adı
LeyaL
Alıntı:
Alem-i_Berzah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayret islami kesimin ''kartel medya'' diye tanımladığı, Deniz Feneri v.s. gibi haberlere, yalan iftira v.b. gibi sözler sarf eden islami kesim, kendi hoşlarına giden bir haber olunca nasılda kartelliği martelliği gözardı edip Doğan Grubundan bir gazetenin haberine yer veriyor ilginç doğrusu. Belkide bu da yalan, iftira bir haberdir nerden biliyorsunuz?

İstisna oluyor demekki (:
Alt 05-13-2009, 15:07   #7
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Alıntı:
Hayret islami kesimin ''kartel medya'' diye tanımladığı, Deniz Feneri v.s. gibi haberlere, yalan iftira v.b. gibi sözler sarf eden islami kesim, kendi hoşlarına giden bir haber olunca nasılda kartelliği martelliği gözardı edip Doğan Grubundan bir gazetenin haberine yer veriyor ilginç doğrusu. Belkide bu da yalan, iftira bir haberdir nerden biliyorsunuz?
yalan değil koçum doğru haber bilmiyorsan git televizyondan öğren bu haberi bende sonradan öğrendim bunu, ne oldu rengin soldu...
Alt 05-13-2009, 15:14   #8
Kullanıcı Adı
LeyaL
Alıntı:
Hangi televizyondan öğrendin acaba? STV mi Kanal 7 mi hanfisinden meerak ettim. Kartel medya (!) ne yapacağı belli olmaz. Ama nedense işinize gelince doğru v.s. deyip haberlerini ekliyorsunuz, işinize gelmedimi bir sürü suçlamalar isnad ediyorsunuz.

Hangisine güveniyorsanız ondan öğrenin..Biz güvendiğimiz kanalı ve
gazeteyi takip ediyoruz...Eleştirmek ne haddinize..?!
Alt 05-13-2009, 15:19   #9
Kullanıcı Adı
AY IŞIĞI
Haber eğer ki doğruysa kaynağı çok mühim değil gibi geliyor.

Eğer ki Milliyet doğru haber veriyorsa tabiki eleştirilemez ama yanlış haber veriyorsa tepkiyi ortaya koymak hiçte yanlış bir tutum değil sanırım.
AY IŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 05-13-2009, 15:21   #10
Kullanıcı Adı
ATmaCA53
Alıntı:
Hangi televizyondan öğrendin acaba? STV mi Kanal 7 mi hanfisinden meerak ettim. Kartel medya (!) ne yapacağı belli olmaz. Ama nedense işinize gelince doğru v.s. deyip haberlerini ekliyorsunuz, işinize gelmedimi bir sürü suçlamalar isnad ediyorsunuz.
ne oldu rengin soldu bakıyorum, sen chp nin her dediği iftralara inanıyorsun da biz ona buna inanıncamı ucu sana dokunuyor, ne yani şimdi kanalbiz, avrasya tv, deniz baykalın dediklerinemi inansaydık... :D
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)