AK Gençliğin Buluşma Noktası
Siyaset Siyaset haberleri bu bölümde paylaşıyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 06-13-2009, 18:10   #1
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Standart Erbakan: AK Parti bizim evlatlarımızdır

Eski Başbakan Necmettin Erbakan, AK Partililer için "AK Parti bizim evlatlarımızdır. Ama onlar ne yaptıklarını bilmiyorlar" dedi.

Politik Araştırmalar Merkezi tarafından düzenlenen "Anayasamızın Değişmez Maddeleri" konulu konferansında konuşan eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan "AK Parti bizim evlatlarımızdır" dedi ve eleştirdi: "Onlar ne yaptıklarını bilmiyorlar"

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan ise panelden önce yaptığı konuşmada, anayasa değişikliği tartışmalarına değinerek, asıl konunun devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü olduğunu söyledi.

AK Partinin 6 yıldır iş başında olduğunu anımsatan Erbakan, "AK Parti bizim evlatlarımızdır. Onlar hakkında yaptığımız tenkitleri şefkatimizden yapıyoruz. Dikkatlerini çekmek için. Ne yaptıklarını bilmiyorlar" diye konuştu.

Anayasa'da hakimiyetin yasama, yürütme ve yargı organları tarafından yürütüleceğinin belirtildiğini hatırlatan Erbakan, "Bizde hakimiyet IMF tarafından yürütülüyor" dedi.

Türk halkının aç, fakir ve işsiz bırakılmak istendiğini savunan Erbakan, Ak Parti iktidarı döneminde açlık sınırı altındaki vatandaşların sayısının azaldığını ancak yoksulluk sınırı altındaki vatandaşların sayısının arttığını belirtti.

İşsizlikteki artışa dikkati çeken Erbakan, "Gerçekte milletin büyük kısmı varoşlarda çöplüklerden yiyecek topluyor" diye konuştu.

Türkiye'nin zayıflatılmak ve İsrail'e vilayet yapılmak istendiğini iddia eden Erbakan, "Türkiye adım adım yok olmaya götürülüyor, planlı bir şekilde. Bunu yapanlar dış güçlerdir" iddiasında bulundu.

Kaynak: AA

Konu Ertuğrul ÖZGÜL tarafından (06-13-2009 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir..
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 06-13-2009, 18:17   #2
Kullanıcı Adı
BlueMoon
akp değil de ak parti desek daha doğru olacak sanırım
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 18:20   #3
Kullanıcı Adı
Seyyah
Hocam heralde ateşin azaldıgını gördü iki odun atayım dedi?
Alın burdan yakın hadi hayırlı olsun yine başlıyoruz..
Kararlı,mesafe hadi size iş cıktı...
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 18:25   #4
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Alıntı:
olcayatay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
akp değil de ak parti desek daha doğru olacak sanırım
Deriz ama hangi birini düzelteceğim ki ama....
Alt 06-13-2009, 18:28   #5
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Düzelttim......
Alt 06-13-2009, 18:58   #6
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Birkez 'AK Parti bizim evlatlarımızdır' cümlesi tamamıyla devrik bir cümledir.!Böyle bir cümle doğru değildir,o yüzden muhtevasına girmeye hiç gerek yok!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 19:36   #7
Kullanıcı Adı
Seyyah
Alıntı:
Zümrüdü Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şAŞKINLAR SİNEKTEN YAĞ ÇIKARTMA ÇABASINDALAR. E hocanız doğru söylemis. AKP lıler aslınızı ınkar etmeyın. Geldıgı8nız yer belli. Sımdı doneklık mı yapacaksınız. Kumasınız aynı kumas hamurunuz aynı hamur bır tek kumasın bıçen ıle hamuru yoguran farklı yanı ozunuz aynı ıken hala dah neyı tartısıyorsunuz kı. Hoca bu defa haklı bak. KADAYIFIN ALTI PISTI MUHTEREEEEEMMM
Bir sinekmi var vız vız birşeyler geliyo kulağıma?
Kaçkere dedim ilaçlayın suraları bak doluşular yönetim..
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 19:52   #8
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Sn.Erbakan'ın yaşına veriyorum ve yorum yapmıyorum...
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 20:18   #9
Kullanıcı Adı
....tuğbA.....
Bence Erbakan yaş olayınıda aştı eskisi kadar kendisini sevmiyorum böyle konuşmalar yaptıkça soğuyorum bir ak partili olarak.....
neden birlik olmak varken hep ayrımcılığa gidiliyor neyin hırsı bu...!
....tuğbA..... isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2009, 23:25   #10
Kullanıcı Adı
redyellow
Hocama saygı ve hürmetlerimi sunuyorum,ellerinden öpüyorum. Allah hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler nasip etsin. Dualarımla hocam.
redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)