AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-14-2009, 01:25   #1
Kullanıcı Adı
Gölge
Thumbs up Erdoğan yandaş medyaya yüklendi

Erdoğan yandaş medyaya yüklendi

Erdoğan bugün Sivas'ta konuştu. Seçimde mührü Ak Parti'ye basalım dedi ve yandaş medyaya yüklendi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Medya, CHP ile yandaş olarak paslaşıyor. Yoluna aynen böyle devam edecek. Zannediyor ki (ben CHP ile omuz omuza verirsem AK Parti'yi yıkacağım). AK Parti'yi millet kurdu, millet. Siz kurmadınız, evelallah yıkamayacaksınız'' dedi.

Erdoğan, partisince Sivas'ın Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde bir konuşma yaptı.

CHP'NİN YANDAŞ MEDYASI
Sivas'ta çiftçilere 2003-2008 döneminde toplam 594 trilyon tarımsal destek verildiğini anlatan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Peki bunu yarın medya yazacak mı? Yazmayacak. Medya, CHP ile yandaş olarak paslaşıyor. Yoluna aynen böyle devam edecek. Zannediyor ki 'ben CHP ile omuz omuza verirsem AK Parti'yi yıkacağım'. AK Partiyi millet kurdu, millet. Siz kurmadınız, evvelallah yıkamayacaksınız, yıkamayacaksınız.''

'29 MART'TA MÜHRÜ AK PARTİ'YE BASALIM''

Yapılan hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini ifade eden Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Sivas inanıyorum ki 29 Mart'ta, 'hizmete devam' diyecek. İnanıyorum ki sevgili Sivaslılar belediyecilikte mimar kardeşim 'Sami Aydın ile yola devam' diyecekler. Bu dönemde yenilenen belediye meclisimizle ve il genel meclisimizle 'yola devam' diyecekler. Onun için biz de 'işimiz hizmet, gücümüz millet' diyoruz. Bu yolculuğumuz devam ederken, 'Gelin bu medeniyet yolculuğumuza kaldığımız yerden devam edelim, gelin Türkiye'yi dünyanın zirvelerine taşıyalım, gelin 29 Mart'ta mührü AK Parti'ye basalım' diyorum.

taraflihaber

Gölge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-14-2009, 01:42   #2
Kullanıcı Adı
gercekci
kartel medyasını izlemeyerk,
desteklemeyerek protesto etmek gerek
gercekci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-14-2009, 02:12   #3
Kullanıcı Adı
böcük
niye izlemiycekmişiz ki izlemek lazım bence. eğlence oluyor bize işte birand'ın dil sürçmeleri, saçmalamaları,uyduruk haberleri,vs komedi tadında programlar izleyin stres atın ya da strese girin tercih sizin:P:
böcük isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)