AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 09-25-2011, 17:42   #1
Kullanıcı Adı
Blur
Standart Erdoğan'dan 5 şehitle ilgili ilk yorum: ''pkk görevini yapıyor!''
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Maalesef terör örgütü vahşetini devam ettiriyor. Biz de bunun karşısında görevimizi yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'la görüşmesinin ardından konakladığı Peninsula Otel'de gelişinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Başbakan Erdoğan, Siirt'e meydana gelen saldırıda 5 askerin şehit olmasıyla ilgili olarak, ''Maalesef terör örgütü vahşetini devam ettiriyor. Ben size ikide bir bu tür değerlendirmeleri yapmayı da doğru bulmuyorum. Tabii o görevini yapıyor, biz de bunun karşısında görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Üzerinde yoğun bir şekilde duruyoruz. Arkadaşlardan detayları henüz almadım. Türkiye'ye döndükten sonra değerlendirmelerimizi yapıp ona göre adımlarımızı atacağız'' dedi.
NEW YORK'TA KRİTİK GÖRÜŞME
66. Dönem BM Genel Kurulu görüşmeleri kapsamında New York'ta bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad ile görüştü.
Basına kapalı yapılan görüşme, yaklaşık bir saat 45 dakika sürdü.
Sadece görüntü alınmasına izin verilen görüşmede Başbakan Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu eşlik etti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Türkiye'ye dönmek üzere New York'tan ayrılması bekleniyor.

http://www.haber3.com/erdogandan-5-s...r-1026767h.htm

DUYDUNUZ MU pkk görevini yerine getiriyormuş ?

Ne kadarda mutlu olduk......

Blur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 09-25-2011, 18:11   #2
Kullanıcı Adı
İntifada
aynen öyle...
pkk görevini yerine getiriyor...
pkknın sadece bölücü bir örgüt olmadığını uluslararası yardım ve emir alan çok başlı bir örgüt olduğunu bilen insanlar başbakana hak verecektir...
pkknın israilden talimat alan kolu şu an 1-ortadoğuyu bırak kendi işine bak mesajı vermek için 2-ses kaydından sonra ortaya çıkan olumlu havayı dağıtmak için saldırıyor...
Alt 09-25-2011, 18:14   #3
Kullanıcı Adı
Blur
başbakan görevini yerine getirmiyor..

hala libya diyor... filistin diyor... savaş açarım diyor..

kendi kucağında bomba patlıyor... dünyada bi haber boş boşş konuşuyor..
Alt 09-25-2011, 18:21   #4
Kullanıcı Adı
İntifada

zaten libya,filistin dediği için bu bomba patlıyor siz anlamasanızda...
siz öyle görmüyor olabilirsiniz ama filistinde,libyada,mısırda bizi kucağımızdır dünyaya öyle ufacık sınırlarla bakıp sınır siyaseti yapmıyoruz.
başbakan eline silah alıp cepheyemi gidecek...
ula bu kadar boş konuşmayın ya...
genelkurmay niye var ?
her destek veriliyor he eksiği gideriliyor...
komutanmı yok askermi yok teçhizatmı yok...
ne yapacak başbakan elinde k9 la dolaşıp bombalı arabamı arayacak...
mit niye var,polis niye var ?
iç işleri bakanı,savunma bakanı niye var hepsini başbakan yapacaksa...
Alt 09-25-2011, 18:44   #5
Kullanıcı Adı
Blur
devletin hiç bir birimi hükümetten bağımsız çalışamaz.. sen pkk ile nasıl görüşürsün... daha çocuğunu askere göndermekten tırsan politikacılar daha sonra mecliste yok terörü öyle çözeriz şöyle çözeriz muhabbeti yapıyorlar....

bunlara benim tepkim... erdoğan daha sert tedbirler alsın hala aynı gidiyoruz bu şekilde olmuyor işte al elin ***leri hala benim polisime taş atıyor bunları çıkartmıycaksın sokağa kardeşim topla hepsini..

TÜRK BAYRAĞI açanı etkisiz hale getirmesini biliyorsun bunlara niye bir şey yapmıyorsun ??
Alt 09-25-2011, 18:51   #6
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
Blur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DUYDUNUZ MU pkk görevini yerine getiriyormuş ?

Ne kadarda mutlu olduk......
Güzel kardeşim neyin peşindesin.
Terminolojide Terör örgütleri için farklı bir kelimemi kullanılır yazıyor.
Senin bu yazın Chp'nin şehit karnesine döndü.
"Pkk görev yapamıyor daha çok şehit olmalı" mı demeli?

Biraz sakin kafayla ne yazdığını düşün...
Böyle ilkokul çocukları gibi davranma.
Nereden ne çıkartırım Ak Parti'yi nasıl vururum diye hesap yapma..
İnan bana kendini küçük düşürüyorsun.
Güzel kardeşim hassasiyetlerini anlayabiliyorum.
Şehit haberlerini duyunca bizlerde üzülüyoruz.
Bizlerinde yürekleri yanıyor...
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-25-2011, 18:54   #7
Kullanıcı Adı
Mavera
klasik mantik araplarla ugrasana kadar ülkendeki kani durdur.. bundan önce arap ülkelerine, gazzeye,libyaya duyarsizdik ne oldu ülkemizdeki kan durdumu, hayir..
o halde lütfen kani, kanla kiyaslama hatasinda da bulunmayalim.. sonucta ortada akan bir kan var ama yok diyorsaniz önce türkün kani var onada saygim vardir ama kabul etmem..
basbakanimiz dogru demistir pkk görevini yapiyor ve ben bir an önca hükümetin, askerinde görevini yapmasini temenni ediyorum cünkü her gün acaba bugün kac kisi öldürülecek sendromu insanlarda aliskanlik yapar ve duyarsizliga neden olur..
önceden 2 askerimiz sehit oldugu zaman yer yerinden oynardi simdi günlük 5-10 arasi sehit veriyoruz ve lanet okumakdan baska elimizden birsey gelmiyor..
o acidan hükümet bu konuda acil eylem planini aciklamali ve yapilmasi gerekeni ivedilikle yapilmalidir..
önceki gibi klasik "terörle mücadelemiz ciddiyetle sürüyor" tarzinda söylemler yerine agaoglunun reklamlarindaki gibi yaptim, oldu tarzi eylemler görmek istiyoruz..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-25-2011, 18:56   #8
Kullanıcı Adı
İntifada
Alıntı:
devletin hiç bir birimi hükümetten bağımsız çalışamaz..
kardeşim bu savunmaları çok düşünüyormusun ?
ordunun görevi terörle mücadele zaten...
hükümetten aldığı görevi yrine getiriyor...
polisin görevi asayişi sağlamak...
istihbaratınki adı üstünde zaten...
devlet yetkilerini vermiş,görevlerini belirtmiş ne bağımsızlığından bahsediyorsun ?
eksikleri gideriliyor gerekli yardımlar yapılıyor...
kaldıki iç işleri bakanı,savunma bakanı burada...
polis,mit,genelkurmay ne yapacak başbakan gelene kadar silahmı bırakacaklar
görevleri,yetkileri kanunla belirlidir ve görevlerini yerine getirirler...

Alıntı:
aha çocuğunu askere göndermekten tırsan politikacılar daha sonra mecliste yok terörü öyle çözeriz şöyle çözeriz muhabbeti yapıyorlar....
çocuklarını askere göndermekten tırsan komutanlar ordunun başında...
böylemi çözeceksin terörü...
hatta terörü savaşarakmı çözeceksin ?
5 bizden gidecek 5 onlardan...
ölen teröristin abisi kardeşi yeğeni intikam için çıakcak dağa bizim askerin kardeşi yiğeni intikam için gidecek askere...
tskdaki cunta zaten kan istiyor pkk zaten kan istiyor...
kan rantçıları için ölüm sürecek öyle mi

taş tan çocuğu tutukladığın an yerine yenisi çıkacak sokağa...
sen sokağa çıkmalarını engelleyemedikten sonra sokaktatkini tutsan ne geçer eline...
Alt 09-25-2011, 19:11   #9
Kullanıcı Adı
Blur
Burada daha önce yaptığım yorumları okuduysan ağır cezalar getirilsin demiştim.. Sağlam yasalar çıkarılsın.. teröre yeltenen idamla yargılansın... ağır yaptırımlar uygularsan kim teröre teşebbüs edebilir.. polise molotof atana her türlü müdahele serbest olsun... gerekirse vurulsun... ondan sonra kim sokağa çıkabilir ? kaldı ki çıksın çıkanı vururuz ülke nefes alır.
Alt 09-25-2011, 19:13   #10
Kullanıcı Adı
Supraliminal
Ne kadar basit değil mi sizin için yasa çıkarmak ?
Yapalım olsun bitsin zihniyetiyle zaten buralara geldik.
Adam akıllı çözüm önerisi getirseniz.
Böyle olur muydu ?
Herşeye muhalafet , her hizmete takozsunuz.
Siz düzelin , belki çözümede katkınız olabilir.
Önce düzelin.
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)