AK Gençliğin Buluşma Noktası
Tartışıyorum AK Partililerin, AK Parti Gençlerinin Seviyeli tartışma bölümü.

Stil
Seçenekler

Alt 08-13-2011, 20:38   #1
Kullanıcı Adı
havace
Standart Fatma Şahin !!!
Ya lütfen şu kadını görevden alsın birisi ... ne becermeye çalışıyor bu kadın... 10 seneye yakın dır bütün seçimlerde Akpartiye verdim oylarımı , 10000 oyum olsa bu kadına bir tanesini vermem ne diye sokarlar partiye bu gibi (ve ertuğrul günay) gibi tipleri...

adam velayeti kendisinde olduğu halde 9 ay hanımı çocuğu kaçırmış... mahkeme hakimi kadın kaç kere gidildiği halde baştan savmış birde velayeti karşı tarafa vermiş ... bu olaylar sebebiyle neredeyse ölüme sebep olacak büyük kavgalar çıkmış... şimdi fatma şahin çıkmış kahramanlığa soyunuyor... madur erkekler ne olacak ...

Konu havace tarafından (08-13-2011 Saat 20:43 ) değiştirilmiştir..
havace isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 08-13-2011, 20:46   #2
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Fatma Şahin konusunda fazla bilgim yok ama Ertuğrul günay konusunda katılırım sana bende sevmiyorum o herifi şahsen...
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-13-2011, 20:50   #3
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Valla 2 sevmediğim adam vardı cemil çiçek ve vecdi gönül ikiside partiden uzaklaştı

ohh rahatım la
Alt 08-14-2011, 02:03   #4
Kullanıcı Adı
havace
bir de M. Ali Şahinin hareketlerini son derece itici buluyorum ... o ne biçim hareketler onlar ... millet devletçi ve statükocu tiplerden nefret ediyor - Şahin bu hareketlerle seçime bir girsin bakalımö kaç oy alacak ... Cemil Çiçeğe genelkurmaya posta koyduğu açıklama sebebiyle sempatim var... Bülent beyi seviyorum...

Normal tevazulu insanları bir bakan yapıyorlar birden burunları havaya kalkıyor kendini kaybediyorlar ... Baksınlar Egemen beye , Ahmet Davutoğluna , Mehmet Şimşeğe de biraz bişeyler öğrenirler belki ... burnu havada gezeni sandıkta aşağı indirirler...

Konu havace tarafından (08-14-2011 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-14-2011, 02:05   #5
Kullanıcı Adı
Mavera
Kardes senin amacin nedir. bütün mesajlarinda gönderme, elestiri, suclama var.. önce bir nefes al sonra derdin daha dogrusu asil amacin nedir onu söyle..
fatma hanim partimizin degerli bir mensubudur ve yillarca partimizde degisik kademelerde hizmet vermisdir, bakanlik görevinide layikiyla yapmakdadir, yapacakdir!..
Mavera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-14-2011, 02:08   #6
Kullanıcı Adı
havace
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardes senin amacin nedir. bütün mesajlarinda gönderme, elestiri, suclama var.. önce bir nefes al sonra derdin daha dogrusu asil amacin nedir onu söyle..
fatma hanim partimizin degerli bir mensubudur ve yillarca partimizde degisik kademelerde hizmet vermisdir, bakanlik görevinide layikiyla yapmakdadir, yapacakdir!..
amacın ne ne demek miş ? ben 10 seneye yakındır oy veren biri olarak hoşlanmadığım şeyleri yazdım ... sen hoşlanıyorsan senin görüşün ... ama aynı fikri paylaştığımız insanlar olduğunu görmen lazım ... beğenmediysen mesajımı okuma ..

ben fatma şahini değerli bulmuyorum ... bakan olduktan sonraki tavırlarını... başkanlık görevini yapması için bizim oylarımıza gereksinim olduğunuda unutmasın... kahramanlık yapmaya kalkmasın ... bir çok erkek madur ... çocukları kaçıran kadınlara karşı ne yapmış .?

Yok evlere düğme koyacakmış falan ... sen benim vergimi nasıl israf ediyorsun , her kadının başına bir polis koyuyorsa o polisin maaşını kendisi ödesin ... milletin parasıyla kahramanlığa soyunmasın ...

Konu havace tarafından (08-14-2011 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-14-2011, 02:11   #7
Kullanıcı Adı
Mavera
sacmaliyorsun burasi forum ve isteyen, istedigi mesaji okur yada begenmez!.. bende senin mesajlarini begenmiyorum, belki seni iyi niyetli bulmuyorum buda benim en dogal hakkimdir..
dün bir, bugün iki önce basbakani elestiriyorsun sonra fatma sahini belkide dogrucu davutculuk oynuyorsun umrumda bile degil madem konu aciyorsun o zaman elestiriyide göze alacaksin sen nasil bakani elestiriyorsan bende seni elestiriyorum sanirim en dogal hakkim!
Alt 08-14-2011, 02:11   #8
Kullanıcı Adı
Tarantula_
Bence salim kafayla düşünmeye ihtiyacınız var...
Alt 08-14-2011, 02:18   #9
Kullanıcı Adı
havace
Alıntı:
Mavera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sacmaliyorsun burasi forum ve isteyen, istedigi mesaji okur yada begenmez!.. bende senin mesajlarini begenmiyorum, belki seni iyi niyetli bulmuyorum buda benim en dogal hakkimdir..
dün bir, bugün iki önce basbakani elestiriyorsun sonra fatma sahini belkide dogrucu davutculuk oynuyorsun umrumda bile degil madem konu aciyorsun o zaman elestiriyide göze alacaksin sen nasil bakani elestiriyorsan bende seni elestiriyorum sanirim en dogal hakkim!
avukatımısın sen fatma şahinin ... savunmaya geçtin ...

bak ben senin diğer mesajlarını hiç okumuyorum sen de böyle yapabilirsin hem kafan daha rahat olur ha ... !!! birde okuduklarımı anlamaya çalışırsan daha sağlıklı düşünürsün belki... benim niyetimi okumaya çalışmanda sui zan'dır tamammı ... niyetimi okuyacağına başka şeylerle ilgilen Ramazan ayında sevap olan birçok şey var onları yaparsın...

Konu havace tarafından (08-14-2011 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir..
Alt 08-14-2011, 02:23   #10
Kullanıcı Adı
Mavera
evet avukatiyim seni ilgilendirir mi! burasi forum ve herkes, herkesin avukati, savunucusu olabilir..
fatma hanim size cevap veremeyecegine göre biz onun yerine verebiliriz!.. ayrica ne yaptigim veya yapacagim sizi ilgilendirmez..
ama önce basbakani suclayan sonrada fatma sahini suclayan bir konu acarsaniz birakinda suizanda bulunayim!..
gerci bu forum nicelerini gördü o acidan siz devam edin niyetiniz halisse sorun yok ama artniyetse zaten barinamazsiniz!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)