AK Gençliğin Buluşma Noktası
Darbeler ve Darbe Girişimleri Darbeler ve darbe girişimleri hakkında bütün haber ve duyuruları bu bölümde paylaşalım.

Stil
Seçenekler

Alt 05-06-2009, 18:36   #1
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Talking Gel logos'um gel....neredesin magazine bulaştı diyorlar...
arkadaşlar rica ediyorum kimse yorum yazmasın logos diye bir arkadaş var onunla bu konuyu tartışıyoruz lütfen izleyin bakalım logos ne kadar dayanacak
SUNUCU BİLE ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

06 Mayıs 2009 10:23

Asrın Davası kapsamında aramaların yapıldığı Çağdaş Eğitim Vakfı'nın başkanı ve ETÖ iddiaları şüphelisi Gülseven Yaşer hakkındaki iddialara ilk kez cevap verdi. İşte ayrıntılar...

CNN Türk’te Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu BeşN BirK programına katılan Gülseven Yaşer hastalığı nedeniyle Türkiye’ye dönmediğini ve iyileşir iyileşmez bağımsız Türk yargısının önüne çıkacağını söyledi.
İddianamedeki iddiaları reddeden Yaşer, kendi adresinden gönderdiği e-maillerde geçen bütün isimleri tanıdığını itiraf etti. Yaşer adresin kendine ait olduğunu ve iki-üç yıl kullandığını söyledi
Operasyonu 'organize ve yıldırma hareketi' olarak tanımlayan Yaşer, programda yeni iddialarda bulundu. Yaşer’in bu iddalarına program sunucusu Cüneyt Özdemir’den hayli ilginç tepki geldi. Özdemir Yaşer’in iddialarını ''Hollywood filmlerini'' benzetti. ''Bu anlattıklarınızla ilgili bir suç duyurusunda bulundunuz mu?'' sorusuna Yaşer ''dosya hazırladık'' dedi ama suç duyurusuna ilişkin net bir cevap vermedi...
Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaşer, ‘Ne zaman Türkiye’ye geleceksiniz?’ sorusunu ‘doktorlar izin verdiği zaman’ diyerek cevap verdi.
İşte Yaşer ile özel olarak yapılan programdan bazı bölümler...

izle

Konu Yıldırım tarafından (05-07-2009 Saat 20:25 ) değiştirilmiştir..
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-07-2009, 12:56   #2
Kullanıcı Adı
hipermuhafazakar
o zaman 13. ve 14. dalgada alınacak çakallarında hasta olduğunu şimdiden öğrenmiş bulunuyoruz
hipermuhafazakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2009, 13:09   #3
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
hipermuhafazakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o zaman 13. ve 14. dalgada alınacak çakallarında hasta olduğunu şimdiden öğrenmiş bulunuyoruz
Bu kadını normlade içeri almaları lazım..son dalgada tutuklanacaktı fakat yurt dışında...
Alt 05-07-2009, 17:45   #4
Kullanıcı Adı
çilik
bu kadın kendini çok çakal zannediyor
çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2009, 17:48   #5
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
çilik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kadın kendini çok çakal zannediyor
hepsi öyle zannetmiyormu...bir tane sağlam ergenekoncu yok hepsi hasta....
Alt 05-07-2009, 18:43   #6
Kullanıcı Adı
hipermuhafazakar
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hepsi öyle zannetmiyormu...bir tane sağlam ergenekoncu yok hepsi hasta....
yanlış biliyorsun

http://www.ihlas.net.tr/detail.asp?id=137417
hipermuhafazakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2009, 18:46   #7
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
hipermuhafazakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu ergenekon dalgaları onuda çarptığı zaman oda hastalanır korkmayın
Alt 05-07-2009, 18:52   #8
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
LOGOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saçma sapan insanların onuruna yakışmayacak iftiralar atıp suçlar yüklenirse böyle olması çok doğal. Zamanında fethullah gulende kaçmıştı yurt dısına sözde neymiş hastaymış peeehh klime yutturuyorsa. Yıllardır hastalığı iyileşemedi. Fethullah GÜLEN ile tek farkları Ergenekon dan tutuklanan insanların bu ülkenin aydınlık yüzü olmaşları. Bu ülkenin çağdaş ülkeler seviyesine gelmesi için çaba sarf etmeleri.
Kimmiş onlar.....
mesela çev başkanı gülseven yaşer olabilrmi sen hiç iddianameyi açıp okudunmu okuyorsan sayfa 316'yı aç bakalım pkk lı çocuğa yaptığı yardımı nasıl anlatıyor hatta yorulma link vereyim daha bugun yazdım...
http://www.akpartiforum.com/cevden-p...i-t101476.html
Alt 05-07-2009, 19:01   #9
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
pekı sen sıradan bır vatandas ısen o belgelere nasıl ulasabılıyorsun ve sayfa numarasını nerdenbılıyorsun. Madem bunlar gızlı belge ıser sayfa numarasına kadar nasıl bılıyorsun. gercı normaldır saman tv de once su su eve baskın yapılıyor denıyor daha ortada baskın falnyok kısa bır sure sonra baskın gerceklesıyor acaba bu nasıl oluyor?

PKK'lı çocukmu doğulu bir çocuk mu aradaki farka dikkat et ayrıca oldu mu? Sonra kaldı kı Gülen kimlere nasıl yardım yaptığı belirsiz. Neden gülen açıklamıyor yaptıgı yardımları ve yardımlarının kaynagını?
Öncelikle bu söylediklerimde gizli bir belge yok ortada artı iddianame açıklandı biliyorsun isteyen her insan ulaşabiliyor iddianameler hatta link vereyim indirmke istersin belki ukursun http://www.akpartiforum.com/ergeneko...ri-t60359.html
...2.ergenekon iddianamesinden sayfa 316 dan alıntı yaptım sana biz sözlerimiz senin gibi havada kalmıyor belgelerle alıntılarla cevaplıyorum.
kendi yazdıklarını birdaha oku ne fethullahı ben tanımam aç başka yere konu oradada onu tartış.

ilk verdiğim linki iyi oku pkk lı çocuk diyor.....hatta bak kırmızı ile yazmışım..inanmıyorsan aç iddianameyi sayfa 316
Alt 05-07-2009, 19:06   #10
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
dedıgım gıbı o belgeler sızın elınızde ne ısı var cevap neden veremıyorsun? madem onlar gızlı dosya ıse sen de sıradan bır vatandassan dosyanın sayfa numarasına kadar nerden bılıyorsun belgelerın sende ne ısı var bana soylesene?
Bahsettiğim hiçbir şey gizli değil tamamen 2. iddianameden alıntıdır.Buda basın açıklaması ile bütün basın yayın organlarına dağıtılan birşey.Herhangibir gizlilik yok senin anlyacağın.Sayfa numarasını nereden biliyorsun diye soruyorsun.Ergenekon bülmüne bakarsan benim yazılarıma çok sık rastlarsın ve ben bu bölümde moderatörüm kimse havadan gelmiyor...ben iddianameyi hatim ettim sen ne diyorsun böyle boş boş konuşmaya benzemez bu işler emek ister emek...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)