AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 12-13-2012, 10:56   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Standart Gülen'den 21 Aralık açıklaması!

21 Aralık kıyamet senaryolarına Fethullah Gülen'de Herkul.org internet sitesinde yayınlanan açıklaması ile girdi.

Fethullah Gülen Herkul.org internet sitesinde yayınlanan açıklamasında, kıyametten kaçışın olmayacağına dikkat çekerek, 21 Aralık iddialarını ortaya atanlara sert bir yanıt verdi. Gülen, "Rusya'da insanlar yerin altına tüneller kazıyor, içeriye giriyorlar. Her yer paramparça olacak sen içine girsen ne olur, dışında kalsan ne olur" dedi.

YERİN ALTINA TÜNELLER KAZIYOR

Kıyametin ne zaman kopacağını bilmenin mümkün olmadığını da vurgulayan Gülen, "Birisi bir yalan attı ortaya 'Aralık ayının bilmem neresinde ne olacak' diye. Ne kadar meşgul oldu insanlar. Doğruysa Rusya 'da insanlar yerin altına tüneller kazıyor, içeriye giriyorlar." dediler. Her yer paramparça olacak sen içine girsen ne olur, dışında kalsan ne olur." diye konuştu.

GELSE NE OLUR

Gülen, Kıyamet gününün sadece Allah tarafından bilinebileceğinin de altını çizerek, "Ben hep Cenab-ı Hak'tan diliyorum ki, 'Kıyameti koparacağın zaman beni bir yerde tut da bir de öyle kainat çapında senin azametli tasarrufatını bir temaşa edeyim." Gelse ne olur, isterse şimdi gelsin." ifadesini kullandı

F5 Haber

Konu Necip Fazıl tarafından (12-13-2012 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir..
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 12-13-2012, 15:03   #2
Kullanıcı Adı
SavaşPala
Standart ""Gülen Hocadan 21 Aralık açıklaması!""
21 Aralık kıyamet senaryolarına Fethullah Gülen de Herkul.org internet sitesinde yayınlanan açıklaması ile yanıt verdi.

Dünyayı sallayan 21 Aralık kehanetleriyle ilgili Fethullah Gülen'den de açıklama geldi. Gülen, kıyametin kopacağına olan inanç için "Gelse ne isterse şimdi gelsin" dedi.
Fethullah Gülen Herkul.org internet sitesinde yayınlanan açıklamasında, kıyametten kaçışın olmayacağına dikkat çekerek, 21 Aralık iddialarını ortaya atanlara sert bir yanıt verdi.

Gülen, "Rusya'da insanlar yerin altına tüneller kazıyor, içeriye giriyorlar. Her yer paramparça olacak sen içine girsen ne olur, dışında kalsan ne olur" dedi.

YERİN ALTINA TÜNELLER KAZIYOR
Kıyametin ne zaman kopacağını bilmenin mümkün olmadığını da vurgulayan Gülen, "Birisi bir yalan attı ortaya 'Aralık ayının bilmem neresinde ne olacak' diye. Ne kadar meşgul oldu insanlar. Doğruysa Rusya 'da insanlar yerin altına tüneller kazıyor, içeriye giriyorlar." dediler. Her yer paramparça olacak sen içine girsen ne olur, dışında kalsan ne olur." diye konuştu.

GELSE NE OLUR
Gülen, Kıyamet gününün sadece Allah tarafından bilinebileceğinin de altını çizerek şunları söyledi;

-"Ben hep Cenab-ı Hak'tan diliyorum ki, 'Kıyameti koparacağın zaman beni bir yerde tut da bir de öyle kainat çapında senin azametli tasarrufatını bir temaşa edeyim." Gelse ne olur, isterse şimdi gelsin."
SavaşPala isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-13-2012, 15:13   #4
Kullanıcı Adı
SavaşPala
Ne güzel söylemiş değilmi :D yerin altına çukur kazıp içine saklanıyorlarmış Yermi kalacakta saklanıyorsun :D taş üzerinde taş kalmayacak bire şapşal :D geçende haberlerde gördüm kadın Tv'lerdeki o saçma 21 Aralık haberlerini izleyip durmuş etkilenmiş,psikolojiyi bozmuş çıkmış sokaklarda bağırıyor ""kıyameeet kopaacaaak"",kendinize geliiiin,kaçııın

21 Aralıkta kıyamet kuşkusuz kopmayacak ama bilanço ağır olacak eminim..

İnşaallah diyorum şu 20 Aralığı 21 Aralığa bağlayan gece tam 00.00'da elektrikler kesilse bir,yada hafif bir deprem olsa

Kafayı yerler yeminle,toplu halde ölümlerin yaşandığı en büyük an olarak tarihe geçer yahu

Allah'ım sen bizi yolundan ayırma Yarabbimm..
SavaşPala isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)