AK Gençliğin Buluşma Noktası

Stil
Seçenekler

Alt 01-15-2021, 19:56   #1
Kullanıcı Adı
temhaydogan
Standart "Hain kim?" Akşener'e kim çekil dedi? Meral Akşener ile Muharrem İnce arasında"hain"p
"Hain kim?" Akşener'e kim çekil dedi? Meral Akşener ile Muharrem İnce arasında"hain"polemiği! https://youtu.be/k6ElduPEihs

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce arasındaki "Hain kim?" polemiği siyasetin gündeminde.

Akşener, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden kısa bir süre önce telefonla arandığını, ilk turda seçimden çekilmesinin istendiğini açıkladı.

Açıklamaya yanıt veren Muharrem İnce, Akşener'in adaylıktan istifa etmesinin kendisine yarayacağını ama bundan bilgisi olmadığını söyledi.

"Bu haini açıklasın, kim merak ediyorum ben de"

Akşener'e de çağrıda bulunan İnce, "Bu kişi zaten dostu değildir bu ittifakın. Neden? Çatı adayıyla seçime gitmek doğru bir iş değildir, katılımı düşürür. Bu kişinin kim olduğunu ben de merak ediyorum. O zaman içimizde bir hain var. Bu haini açıklasın, kim merak ediyorum ben de." dedi.

Akşener'in açıklamasının seçim matematiğine uymadığını söyleyen İnce, "Ben partimden 8 puan fazla aldım. Partimin oyu 22, benim oyum 30,6. Sayın Akşener ise partisinden 3 puan az aldı. Akşener, partisi kadar oy alabilseydi zaten seçim ikinci tura kalıyordu. Bu açıklamaların hiçbir mantığı yok." diye konuştu.

"Beni CHP'den veya bir başka yerden yöneticiler aramadı"

Kendisini CHP'den veya bir başka yerden yöneticilerin aramadığını söyleyen Meral Akşener, "Yanlış anlaşılmasın. Beni sokakta insanlar aradılar ama nasıl insanlar? Çeşitli siyasi partilere oy verip, bu defa partili cumhurbaşkanlığı sisteminden kurtulmak isteyen aklı başında kanaat önderi bir kişi de değil epey insan aradı." dedi.https://youtu.be/k6ElduPEihs

#HainKim
#MeralAkşener
#Muharremİnce

CPH2067 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

temhaydogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)