AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 07-15-2008, 16:15   #1
Kullanıcı Adı
politikaci
Standart Hangi meslek aşkını nasıl ilan eder..
Hangi meslek aşkını nasıl ilan eder
Haftaya hem güler yüzle başlamak hem de meslek erbablarının toplum nazarında nasıl algılandığını görmek için, birbirinden komik ilan-ı aşklara göz atalım:
Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleeen

politikaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 07-15-2008, 16:17   #2
Kullanıcı Adı
YavuzSultanSelim
Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

:D :D
YavuzSultanSelim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2008, 16:08   #3
Kullanıcı Adı
taya
Alıntı:
politikaci Nickli Üyeden Alıntı

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....
:D :-*
taya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2008, 16:10   #4
Kullanıcı Adı
YavuzSultanSelim
Bilgisayarcı da olsam aşkımı AŞIK gibi ilan ederim 8)
Alt 07-18-2008, 16:10   #5
Kullanıcı Adı
politikaci
:D :D :D
Alt 07-18-2008, 16:13   #6
Kullanıcı Adı
YavuzSultanSelim
Alıntı:
politikaci Nickli Üyeden Alıntı
:D :D :D
bana mı güldün :D
Alt 07-18-2008, 16:15   #7
Kullanıcı Adı
NuR-eFSaN
ben ayakkabı firmasında yım

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Böyle ilan-i aşk edeceğim birisini bulmam inş...
:D
NuR-eFSaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2008, 16:20   #8
Kullanıcı Adı
Enfal
Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Daha bizden. Anladığımız dilden. Halktan..
Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2008, 16:22   #9
Kullanıcı Adı
Deniz.Feneri
printer ım ol yaz beni yarim yarim :D
güzelmiş politikacı
Deniz.Feneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-18-2008, 16:24   #10
Kullanıcı Adı
politikaci
herkesten 1 yorum var ama kimseden 1+ yok :D

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)