AK Gençliğin Buluşma Noktası
Protesto Tüm protestolarımızı burada paylaşıyoruz. Küfür ve hakaret etmek yasaktır.

Stil
Seçenekler

Alt 05-24-2012, 16:34   #1
Kullanıcı Adı
Menderesay
Standart İdris Naim Şahin'i Protesto ediyorum
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Uludere'de 34 kişinin hayatını kaybettiği bombardımanın emrini Hava Kuvvetleri'nde görüntüleri izleyen komutanların verdiğini söyledi. Şahin, "Filmin bütününe bakıldığında özür dilenecek bir yanı yoktur" dedi.

Menderesay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-24-2012, 16:52   #2
Kullanıcı Adı
unsparing
Çok doğru söylemiş bende özür dilenecek bir olay göremiyorum ...
unsparing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-24-2012, 16:54   #3
Kullanıcı Adı
Menderesay
O zaman sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum
34 tane vatandaşımız ölmüş ve özür dilenecek durum yok öylemi?

Hüseyin Çelik, Bakan Şahin'in açıklamalarının önemli bir kısmına katılmadığını ifade ederek, ''Sayın Bakanın bu yaklaşımını ve üslubunu insani bulmuyoruz. Sayın Bakanın üslubunun ve yaklaşımının AK Parti hükümetine ve AK Parti'ye ait bir yaklaşım ve üslup olmadığı da ortadadır'' dedi.

Konu Menderesay tarafından (05-24-2012 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-24-2012, 17:00   #4
Kullanıcı Adı
unsparing
Alıntı:
Menderesay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O zaman sizi vicdanınızla baş başa bırakıyorum
34 tane vatandaşımız ölmüş ve özür dilenecek durum yok öylemi?
Hüseyin Çelik de açıklama yaptı insani bulmuyorum diye
Ne yani bir kaza sonucu öldüler diye kaçakçı olduklarını unutucaz pkk bayraklarına sarılı bayraklarla defnedildiler
bunuda yutucaz kaçağı kimle yaptıklarınıda biliyoruz bunuda görmezden gelicez bide özür dilicez işte benim vicdanım
buna el vermez...
Alt 05-24-2012, 17:04   #5
Kullanıcı Adı
Menderesay
Alıntı:
unsparing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne yani bir kaza sonucu öldüler diye kaçakçı olduklarını unutucaz pkk bayraklarına sarılı bayraklarla defnedildiler
bunuda yutucaz kaçağı kimle yaptıklarınıda biliyoruz bunuda görmezden gelicez bide özür dilicez işte benim vicdanım
buna el vermez...
Onlar kaçakçı ise önlesin o zaman önü kesilsin kaçakçılığın, başka geçim kaynağı yok
Hükümet 9 yıldır iktidarda değilmi?
Ölenler arasında korucular da var onlar da mı pkk'lı ?

Konu Menderesay tarafından (05-24-2012 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir..
Alt 05-24-2012, 17:16   #6
Kullanıcı Adı
Hür Beyan
idris naim şahin bence artık partimizden atılmalıdır.

Konu Cihannur tarafından (05-24-2012 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret.
Hür Beyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-24-2012, 17:16   #7
Kullanıcı Adı
unsparing
Alıntı:
Onlar kaçakçı ise önlesin o zaman önü kesilsin kaçakçılığı başka geçim kaynağı yok
Hükümet 9 yıldır iktidarda değilmi?
Ölenler arasında korucular da var onlar da mı pkk'lı ?
Şimdide devleti suçlamışsın geçim kaynaklarını devlet önlesin diyosun önlesin o zaman orası devlete kalmış beni bağlamaz 9 yıldır
iktidarda olabililer beğenmeyende oy vermez olur biter ölenler arasında korucular varmış yahu adamlar kaçağı pkkyla yapıyo diyorum
Alt 05-24-2012, 17:23   #8
Kullanıcı Adı
Menderesay
Alıntı:
Hür Beyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
idris naim şahin bence artık partimizden atılmalıdır.
kesinlikle katılıyorum partimize zarar veriyor

Konu Cihannur tarafından (05-24-2012 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Alıntının düzenlenmesi.
Alt 05-24-2012, 17:27   #9
Kullanıcı Adı
Menderesay
Alıntı:
unsparing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdide devleti suçlamışsın geçim kaynaklarını devlet önlesin diyosun önlesin o zaman orası devlete kalmış beni bağlamaz 9 yıldır
iktidarda olabililer beğenmeyende oy vermez olur biter ölenler arasında korucular varmış yahu adamlar kaçağı pkkyla yapıyo diyorum
Devleti suçlamıyorum kaçakçılık yapıyorlardı demek bahanedir kaçakçılık yapıyorlarsa cezası ölümmüdür? biz iktidarın da yanlışları söyleyeceğiz ki daha ileriye gidebilelim kaçağı pkk ile mi yapıyo kanıtı varmı?
Alt 05-24-2012, 17:40   #10
Kullanıcı Adı
unsparing
Alıntı:
Devleti suçlamıyorum kaçakçılık yapıyorlardı demek bahanedir kaçakçılık yapıyorlarsa cezası ölümmüdür? biz iktidarın da yanlışları söyleyeceğiz ki daha ileriye gidebilelim kaçağı pkk ile mi yapıyo kanıtı varmı?

Kaçakçılığın cezası ölümdür gibi bir anlam çıkartmak biraz uğraştırmışdır seni her neyse
o bölgede pkk nın içinde olmadığı yada yönetmediği bir kaçakçılık varmı ırağa kadar gideceksin elini kolunu sallaya
sallaya işini yapıp dönüceksin bence sen başka bir dünyada yaşıyosun bunlarıda sana ben mi anlatıcam bu
"pkk nın yönettiği kaçakçılık olayıdır." İçişleri Bakanında söylediği gibi.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)