AK Gençliğin Buluşma Noktası
Teknoloji Teknolojiyle ilgili tüm yenilikler burada paylaşılıyor.

Stil
Seçenekler

Alt 11-08-2008, 02:10   #1
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
Standart İnternetten mühendis olabilirsiniz!!!
Sakarya Üniversitesi, Türkiye'de bir ilki başlatarak internet üzerinden 4 yıllık lisans eğitimi alma imkanını sunuyor.
Evinizdeki veya iş yerinizdeki bilgisayarınızın başında, kendinizi iyi hissettiğiniz dilediğiniz saatte, üniversite eğitimi almak ister miydiniz? Sakarya Üniversitesi, uzun süredir verdiği bu hizmeti, geliştirerek daha fazla kişiye sunmaya devam ediyor. Önceleri önlisans programları ile başlatılan çalışma, daha sonra yüksek lisansa sıçradı ve artık, 4 yıllık lisans öğrencileri için de bu imkan hazır. Hem de Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İnsan Kaynakları Yönetimi gibi, çağımızın en popüler mesleklerinin eğitimiyle.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak için Sakarya Üniversitesi'ni ziyaret eden ShiftDelete.Net editörleri, Endüstri Mühendiliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Harun Taşkın, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ümit Kocabıçak ve Endüstri Mühendisliği Öğretim Üyesi Gültekin Çağıl'a, merak edilen soruları iletti.

Aşağıdaki videoda, uzaktan öğretimin sunduğu avantajları detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Fırsatı Kaçırmayın!

Eğer, ÖSYS'ye girmiş ama istediğiniz bölümü kazanamamışsanız, üniversite eğitimi için de olsa ayrılamayacağınız bir işiniz varsa veya memleketinizden ayrılmadan bu eğitimi almak istiyorsanız, Sakarya Üniversitesi'nin sunduğu uzaktan eğitim seçeneklerine mutlaka göz atmanızda fayda var. Detaylı bilgileri, http://www.uzem.sakarya.edu.tr adresinden öğrenebiliyorsunuz.

Bilgi için: Sakarya Üniversitesi
Tel: +90 (264) 346 03 28
E-posta: uzem@sakarya.edu.tr
SDN - http://shiftdelete.net
(bence mutlaka ilgilenilenim.çok büyük bir hizmet.)

ahmetermiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-08-2008, 02:16   #2
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Yok artık..
Hakikaten varsa yada olacaksa öyle birşey fikir sahibine bravo..
Pek ihtimal vermiyorum ama..
Alt 11-13-2008, 21:42   #3
Kullanıcı Adı
ahmetermiş
Alıntı:
duyguseli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok artık..
Hakikaten varsa yada olacaksa öyle birşey fikir sahibine bravo..
Pek ihtimal vermiyorum ama..
lınki verdim isterseniz bi kontrol ediniz..

http://www.uzem.sakarya.edu.tr adresinden öğrenebiliyorsunuz.
ahmetermiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)