AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 03-12-2008, 13:03   #1
Kullanıcı Adı
Susmak
Standart Kayseri Belediyesi’nden
Kayseri Belediyesi’nden

2. SKANDAL

Melikgazi Belediyesi’nden sonra ikinci bir skandala da Kayseri Büyükşehir Belediyesi imza attı. Mason localarının uzantısı Rotary kulübünün Erciyes Üniversitesinde yaptığı bir etkinliğe Büyükşehir Belediyesi sponsor olarak destek verdi. Kısa bir süre önce Kayseri’de düzenlenen “Filistin Ağlıyor” adlı konferansın afişlerini ücret ödeme teklifine rağmen kabul etmeyen Büyükşehir Belediyesi’nin Rotary kulübüne sponsor olması oldukça manidar bulundu.
Kısa bir süre önce Melikgazi Belediyesinin Kudüs’ü İsrail’in şehri olarak göstermesinin yakınları devam ederken şimdi de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin mason localarının uzantısı Rotary Kulübü’ne sponsor olduğu ortaya çıktı.
Kayseri’de AKP’li belediyelerin akıl almaz icraatları devam ediyor. Melikgazi Belediyesi’nden sonra ikinci bir skandala da Kayseri Büyükşehir Belediyesi imza attı. Mason localarının uzantısı Rotary kulübünün Erciyes Üniversitesi’nde yaptığı bir etkinliğe Büyükşehir Belediyesi sponsor olarak destek verdi. Oysa ki, kısa bir süre önce Kayseri’de düzenlenen “Filistin Ağlıyor” adlı konferansın afişlerini ücret ödeme teklifine rağmen kabul etmeyen Büyükşehir Belediyesi’nin masonların kurduğu Rotary kulübüne sponsor olması oldukça manidar bulundu.
Kamuoyunda tepkilere yol açan bu tutum ve anlayışın hangi zihniyetin ürünü olduğu kamuoyunun takdirine bırakılırken yapılan bu icraatların muhafazakâr Kayseri halkını derinden yaraladığı ve vatandaşların tepkisine yol açtı.

Kaynak: http://www.milligazete.com.tr/index....=news&id=68887

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-12-2008, 13:13   #2
Kullanıcı Adı
Beritan
ben bu konuyo ak partili beliye başkanı olarak değilde
yapılan bi ayıp olarak bakıyorum....ya gerçekten doğrumu acaba belki bir iftiradır :-\
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2008, 13:45   #3
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi
bu ak parti git gide haddini aşmaya başladı
Alt 03-12-2008, 22:05   #4
Kullanıcı Adı
Susmak
Alıntı:
Ümmü_seleme Nickli Üyeden Alıntı
yapılan bi ayıp olarak bakıyorum....ya gerçekten doğrumu acaba belki bir iftiradır :-\
Milli Gazetenin yalan haber yaptiginimi düsünüyorsunuz :-\
Alt 03-12-2008, 22:11   #5
Kullanıcı Adı
sesli34
konusulanlar gerçekse çok yazik hemde çok ama ne yaparsın herkes üstüne alınmasın ama temeli ermeni oranın
sesli34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2008, 22:15   #6
Kullanıcı Adı
TÜRK EVLADI
Şu ülkede en milliyetçi ve dindar şehirleri say deseler ilk 3 te Kayseri olur...

Bu olayda sallamasyon zaten...
Alt 03-12-2008, 22:56   #7
Kullanıcı Adı
ceyhanli
Alıntı:
Susmak Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
doğru haber yaptığına pek rastlanmıyor.
ceyhanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2008, 23:04   #8
Kullanıcı Adı
romakudüs
uydurmadır memleketimin namına gölge düşürüyorlar
romakudüs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2008, 01:10   #9
Kullanıcı Adı
mavera
Alıntı:
Alıntı:
:D :D :D yok canim hic öyle suizanda bulunuyor muyuz nerede görmüs milli gazetenin yalan haber yaptigi!..ben hep sunu merak ederim bir haberci haber yaparken haberin muhatablarininda savunmasi neden alinmazki..
Birde halkin agzindan konusmalari yok mu oda habera ayri bir hava katiyor herhalde 8)
Alt 03-14-2008, 12:45   #10
Kullanıcı Adı
Susmak
Alıntı:
mavera Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Alıntı:
:D :D :D yok canim hic öyle suizanda bulunuyor muyuz nerede görmüs milli gazetenin yalan haber yaptigi!..ben hep sunu merak ederim bir haberci haber yaparken haberin muhatablarininda savunmasi neden alinmazki..
Birde halkin agzindan konusmalari yok mu oda habera ayri bir hava katiyor herhalde 8)nereden biliyorsunuz halkin agziyla haber eklendigini,gerci safakveya zaman gazetesindende haber eklesem baske bir bahane bulursunuz,bende merak ederim sizin okudugunuz yani sizi destekleyen gazeteler önceden savunma aldigini bilmiyordun ilginc

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)