AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 02-02-2009, 16:29   #1
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Standart Kılıçdaroğlu, Sultanahmet'i çok beğendi-MİZAH

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'u tanıma turlarına devam ediyor. Bir turizm firmasından kiralanan iki rehber eşliğinde İstanbul'u gezen Kılıçdaroğlu, dün de Sultanahmet'te incelemelerde bulundu.Rehberleri ve partililerden oluşan refakatçilerle birlikte ilk olarak Sultanahmet Camii'ni görmek isteyen Kılıçdaroğlu, girişte ayakkabıların çıkartıldığını öğrenince girmekten vazgeçti. "Ben namaz kılmayacağım ki sadece gezeceğim. Gezenler de mi çıkartmak zorunda?" diyerek bu uygulamayı protesto eden Kılıçdaroğlu, il başkanınca ikna edilerek içeri sokuldu.

Camiye hayran kalan Kılıçdaroğlu, çıkışta kendisini izleyen basın mensuplarına "bir de bazı gericiler laik Cumhuriyet camiye, namaza karşı derler. İşte bakın Cumhuriyet dev bir cami dikmiş. Adına da 'mavi cami' gibi çağdaş bir isim koymuş. Laikliğin değeri işte burada" dedi. Gazetecilerin gülüşmesi üzerine İl Başkanı koluna girerek oradan uzaklaştırdı ve caminin Osmanlı'dan kaldığını isminin de 'mavi cami' değil Sultanahmet olduğunu hatırlattı.

Kılıçdaroğlu daha sonra tarihi Sultanahmet Hamamı'nda bir güzel yıkanıp keselendi. Hamamdan sonra tarihi Sultanahmet Köftecisine gidildi. Burada ikram edilen köfte-piyaz ve tatlıyı çok beğenen başkan adayı "İstanbul'u giderek sevmeye başladım. Üstelik semt ve ilçe isimlerini de artık ezberledim. Seçimi kazanırsam Ankara'dan taşınmayı ve buraya yerleşmeyi bile düşünüyorum. Nitekim arkadaşlarım Taşnişanı ile Köymecidiyesi'nde harıl harıl ev arıyorlar. " dedi ve garsona bir porsiyon köfte daha söyledi.

FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-02-2009, 16:39   #2
Kullanıcı Adı
muhammed.ikb
Alıntı:
FarukARSLAN. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'u tanıma turlarına devam ediyor. Bir turizm firmasından kiralanan iki rehber eşliğinde İstanbul'u gezen Kılıçdaroğlu, dün de Sultanahmet'te incelemelerde bulundu.Rehberleri ve partililerden oluşan refakatçilerle birlikte ilk olarak Sultanahmet Camii'ni görmek isteyen Kılıçdaroğlu, girişte ayakkabıların çıkartıldığını öğrenince girmekten vazgeçti. "Ben namaz kılmayacağım ki sadece gezeceğim. Gezenler de mi çıkartmak zorunda?" diyerek bu uygulamayı protesto eden Kılıçdaroğlu, il başkanınca ikna edilerek içeri sokuldu.

Camiye hayran kalan Kılıçdaroğlu, çıkışta kendisini izleyen basın mensuplarına "bir de bazı gericiler laik Cumhuriyet camiye, namaza karşı derler. İşte bakın Cumhuriyet dev bir cami dikmiş. Adına da 'mavi cami' gibi çağdaş bir isim koymuş. Laikliğin değeri işte burada" dedi. Gazetecilerin gülüşmesi üzerine İl Başkanı koluna girerek oradan uzaklaştırdı ve caminin Osmanlı'dan kaldığını isminin de 'mavi cami' değil Sultanahmet olduğunu hatırlattı.

Kılıçdaroğlu daha sonra tarihi Sultanahmet Hamamı'nda bir güzel yıkanıp keselendi. Hamamdan sonra tarihi Sultanahmet Köftecisine gidildi. Burada ikram edilen köfte-piyaz ve tatlıyı çok beğenen başkan adayı "İstanbul'u giderek sevmeye başladım. Üstelik semt ve ilçe isimlerini de artık ezberledim. Seçimi kazanırsam Ankara'dan taşınmayı ve buraya yerleşmeyi bile düşünüyorum. Nitekim arkadaşlarım Taşnişanı ile Köymecidiyesi'nde harıl harıl ev arıyorlar. " dedi ve garsona bir porsiyon köfte daha söyledi.

:D:D:D

harika olmuş bu kardeş birden gerçek sandım nerden buldun bunu valla gerçekten harika olmuş...tebrikler bunu yazana..emeği için...ama abartmış biraz..
muhammed.ikb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2009, 16:41   #3
Kullanıcı Adı
*AZRA*
yaff ben bu adama çok gülüyorum yaa :D
*AZRA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2009, 16:57   #4
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Alıntı:
muhammed.ikb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
:D:D:D

harika olmuş bu kardeş birden gerçek sandım nerden buldun bunu valla gerçekten harika olmuş...tebrikler bunu yazana..emeği için...ama abartmış biraz..

habervaktim.com -

Abartma işi de, mizah bu o kadar da olsun abartma(:

---
Süleymaniye'nin 'Mavi Camii'li yıllarına(!) iyi atıfta bulunulmuş, orası hoşuma gitti benim..
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2009, 20:50   #5
Kullanıcı Adı
ak61
Başlangıcta gerçek sandım :D
ak61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 17:24   #6
Kullanıcı Adı
antik
komik olan ne merak ediyorum
antik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 17:28   #7
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
antik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
komik olan ne merak ediyorum

komik olan hiç bilmediği bir yere aday olması... enteresan valla... acaba rehber teklifleri gelmeye başlamışmıdır kendisine...
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 17:29   #8
Kullanıcı Adı
antik
daha komiği olan laik sistemini benimsemiş bir halkın akpyı iktidar yapması.
antik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 17:31   #9
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
antik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
daha komiği olan laik sistemini benimsemiş bir halkın akpyı iktidar yapması.

%47 kapağı da size komik geliyor dimi...
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2009, 22:10   #10
Kullanıcı Adı
Cerrah
Gül gül öldüm ya.Adam kendi kendini zorla rezil etti.Bidaha da kurtulamadı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)