AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 01-20-2009, 06:33   #1
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Standart Manisa'da feci kaza: 1 ölü 1 yaralı...
Manisa’nın Turgutlu ilçesinde aşırı hız sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü bir kişi ağır yaralandı. Direğe çarparak ikiye ayrılan aracın bir kısmı cayır cayır yandı

E-96 Karayolu üzerinde bugün sabaha karşı 05.00 sıralarında meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır şekilde yaralandı.
Manisa'nın Turgutlu ilçesi girişi Fatih sanayi sitesinin karşısında meydana gelen olay, Salihli istikametinden İzmir istikametine gitmekte olan 45 SA 3370 plakalı aracın aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu orta refüjde bulunan aydınlatma direklerine çarparak ikiye bölünmesiyle meydana geldi. İki parçaya ayrıla aracın kopan ön kısmı yolun ortasında yanarken, diğer kısmı sürüklenerek orta refüjde kaldı.
Olayda ismi henüz belirlenemeyen bir erkek ölürken, yanında bulunan 17 yaşındaki genç kız ağır yaralı olarak Turgutlu Devlet Hastanesi Acil servine kaldırıldı. Kazazede yapılan ilk müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Kaldırıldı.

(Haber 7)

Konu Necip Fazıl tarafından (01-20-2009 Saat 06:35 ) değiştirilmiştir..
Necip Fazıl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-20-2009, 12:36   #2
Kullanıcı Adı
Yıldırım
BU TÜR HABERLERİN BU FORUMDA YAZILMASINDAN RAHATSIZIM......HERKES GAZETE OKUYOR BU HABERİNDE TARTIŞILACAK YÖNÜNÜN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN BU TÜR HABERLELE FORUMUN MEŞGUL EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM...SONUÇTA SİYASİ BİR FORUM...
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 12:38   #3
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BU TÜR HABERLERİN BU FORUMDA YAZILMASINDAN RAHATSIZIM......HERKES GAZETE OKUYOR BU HABERİNDE TARTIŞILACAK YÖNÜNÜN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN BU TÜR HABERLELE FORUMUN MEŞGUL EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM...SONUÇTA SİYASİ BİR FORUM...

ona bakarsak diğer haberlerde gazetelerde yazıyor... rahatsız oluyosan bakma bu haberlere... bizde keyfi yere koymuyoruz bunları...
Alt 01-20-2009, 15:52   #4
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
Meçhul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ona bakarsak diğer haberlerde gazetelerde yazıyor... rahatsız oluyosan bakma bu haberlere... bizde keyfi yere koymuyoruz bunları...
diğer haberi yorumlamak gerekiyor...genele bakarsan siyaset ve politika üzerine bu haberin neyini tartışıcaz ben onu merak ediyorum?...
Alt 01-20-2009, 15:55   #5
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
diğer haberi yorumlamak gerekiyor...genele bakarsan siyaset ve politika üzerine bu haberin neyini tartışıcaz ben onu merak ediyorum?...

her haber tartışılmaz kardeş... ;)
Alt 01-20-2009, 17:32   #6
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:
her haber tartışılmaz kardeş... ;)
Tartışılmayan haberinde burada yeri olmadığını düşünüyorum...birde böyle bir haberi burada duyurmanın amacı ne olabilr burası bir siyasi görüşten olan insanların buluştuğu yer...
Alt 01-20-2009, 17:35   #7
Kullanıcı Adı
Necip Fazıl
Alıntı:
Tartışılmayan haberinde burada yeri olmadığını düşünüyorum...birde böyle bir haberi burada duyurmanın amacı ne olabilr burası bir siyasi görüşten olan insanların buluştuğu yer...

yaa sana sordummu ben ne paylaşacağımı... beğenmiyosan okuma zorla okutmuyoruz bunları... ;)
Alt 01-20-2009, 18:17   #8
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Alıntı:

yaa sana sordummu ben ne paylaşacağımı... beğenmiyosan okuma zorla okutmuyoruz bunları... ;)
ama meşgul ediyorsun...
açtığın bu tarz konular diğer konuların yerine geçiyor..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)