AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-04-2009, 04:44   #1
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Standart Meşhur Kız Yeniden Müslüman Oldu
Tuğçe Kazaz yeniden İslam'ı seçti

2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, yeniden İslam'a döndü.

Uğruna Hıristiyan olduğu eşinden boşanma kararı alan Manken Tuğçe Kazaz, Kelime-i Şehadet getirip yeniden Müslüman oldu.

Yunan eşi için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, boşanma kararı aldı. Tuğçe, Kelime-i Şehadet getirip tekrar Müslüman oldu Yunan eşi için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, boşanma kararı aldı. Tuğçe, Kelime-i Şehadet getirip tekrar Müslüman oldu.

'VATANIM YUNANİSTAN' DEDİ

Öküz öldü, ortaklık bozuldu! 2005'te kilisede evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis için Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz, bu uğurda ailesini kaybetmeyi göze almıştı. Çok değil, 2 ay önce de "Vatanım Yunanistan" diyerek değişimin suyunu çıkaran Tuğçe, geçtiğimiz haftalarda Yunan eşiyle boşanma kararı alıp Türkiye'ye döndü.

İŞ BULABİLMEK İÇİN Mİ?

"Vatanım Yunanistan, adım Maria" sözleriyle tepki çeken Tuğçe Kazaz, Türkiye'ye dönmekle kalmadı, yeniden Müslüman oldu. Geçtiğimiz gün Kelime-i Şehadet getiren Tuğçe, bu anı kameraya aldı. İstanbul'da bir otelde kalan Tuğçe'nin Müslüman olma nedeninin altında Türkiye'de iş bulamama korkusunun yattığı söyleniyor.

'Artık kızım değil'
Hıristiyan olunca ailesinin reddettiği Tuğçe Kazaz, yeniden Müslüman olunca annesinin gönlünü aldı. Ancak babası ile babaannesi Tuğçe'yi affetmeyeceklerini söylüyor. -

takvim
04 Şubat 2009

Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-04-2009, 04:48   #2
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
'' İŞ BULABİLMEK İÇİN Mİ? ''
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 08:34   #3
Kullanıcı Adı
Beritan
ya herşey bir kenera müslüman olmasına inanılmaz sevnidim fakat...ya millet çıldırıyomu bu ne saflıktır...bir yunana güvemip(gayri müslime)...dinini aileni bırakmak kadara salaklık varmı...
Rabbim sen bizi şaşırtma....neyseki ne düşünceyle olursa olsun kelime-i şehadet getirmesi güzel olay....çünkü onun o düğün zamanı resmen çıldırmıştım...
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 08:51   #4
Kullanıcı Adı
*AZRA*
samimiyetine inanmıyorum;)
*AZRA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 08:52   #5
Kullanıcı Adı
Beritan
Alıntı:
*AZRA* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
samimiyetine inanmıyorum;)
ben bu laf yüzünden azar işittim;)
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 09:00   #6
Kullanıcı Adı
AY IŞIĞI
Bence onu için yeni bir başlangıç olur inşallah. Kimsenin içindeki niyeti Allah'tan başka kimse bilemez onun için yorum yapmak biraz tuhaf olur.
AY IŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 09:07   #7
Kullanıcı Adı
*AZRA*
Alıntı:
Ümmü_Seleme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bu laf yüzünden azar işittim;)
niyeki yine ne yaptım ben yaa
*AZRA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 15:13   #8
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Ben tekrar dinine döneceğini hep düşünürdüm..Döndü..Samimiyeitni de Allah bilir.. İçindeki samimiyeti bilmeden eleştirmekte hoş değil bence..
Alt 02-04-2009, 15:16   #9
Kullanıcı Adı
çilik
iyice oyuncak yaptılar yaa
çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2009, 15:31   #10
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Alıntı:
çilik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyice oyuncak yaptılar yaa

Herkes hata yapar canım benim..Önemli olan farkına varabilmiş olmak..Belkide çok pişman..Hem büyük konuşmamak gerekir belki bizde şeytana uyup böyle bir hata yapabilirdik.. Her zaman son nefeste iman.....

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
müslüman oldu

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)