AK Gençliğin Buluşma Noktası
Darbeler ve Darbe Girişimleri Darbeler ve darbe girişimleri hakkında bütün haber ve duyuruları bu bölümde paylaşalım.

Stil
Seçenekler

Alt 01-22-2009, 15:02   #1
Kullanıcı Adı
Üç mevsim
Standart Müjdat Gezen, Menderes'i Hatırlattı !!!
SANATI BIRAKTI, SİYASET YAPTI

Müjdat Gezen'den şok sözler!
ART televizyonuna bağlanan Müjdat Gezen ağzına geleni söyledi.
İşte o sözler...

Müjdat Gezen, Ergenekon konusunda şaşırtan bir üslupla canlı yayındaydı. ART televizyonuna telefon bağlantısı ile katılan Gezen, sözleri ile şoke etti.

Gezen şunları söyledi;

BU HUKUKA SAYGIM YOK: "Şu ana kadar telefonla katılanların hukuka saygı, hukuka saygı diye hukuka saygıdan bahsettiler. Benim böyle bir hukuka hiç saygım olmadığını belirtmek isterim. Çünkü bu siyasi hukuk.

HALKI APTAL YERİNE KOYUYORLAR: "Bunların Türk halkını aptal yerine koymasına asla tahammülüm yok. Ben bir mizahçıyım, ben dilime geleni değil aklıma geleni söylüyorum. Aklıma gelen de şudur. Bu bir hukuk değildir."

HİTLER DEVRİ GİBİ... "Oranın aranması, ötekinin tutuklanması Hitler devrinde Mussolini döneminde olan şeylerdir. Ama bunun bir siyasi hukuk olduğunu görmezden gelmek de doğrusu etik ve mantıklı değil."

"Ben korkunun ecele faydası olduğunu sanmıyorum. Hiç bir yerle bağım olmadığı için rahat konuşuyorum. Türkiye tam bir kara mizahın içinde."

MENDERES GÖNDERMESİ: "Allah sonlarını 1960'a benzetmesin. Benim dileğim o..."

22.Ocak.2009 14:30:07
internethaber

Üç mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-22-2009, 15:35   #2
Kullanıcı Adı
themither!
... herif!...adnan menderes in kılı olamaz lan o müjdat .....

Yetkili Notu: Lütfen sayın üye lütfen

Konu Üç mevsim tarafından (01-22-2009 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir..
themither! isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-22-2009, 17:22   #3
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Son sözüne dikkat çekiyorum.....Adnan Menderese ne yapıldıysa bu ergenekonculara aynısını yapmak lazım....prostat kontrolü filan....
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-22-2009, 17:28   #4
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Darbe ile beynini yemişler yahu.. Halkı aptal yerine koyuyorlarsa halkta anlar bunu değil mi? Önceden çok kez aptal yerine kondu bu millet.. Anlayıp sandıklarda suratlarına yapıştırmadı mı o haksızlıkları ?.. E yine seçim arefesindeyiz. Bekleyinde görün kim haklı, kim yalancı ve kim mileti aptal yerine koyuyor..
Bunun en iyi cevaını yine biz millet vereceğiz.

Siz darbe hayranlığınız ise öyle başınızda paralanıp duracak..
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-22-2009, 17:44   #5
Kullanıcı Adı
Enfal
Müjdat Gezen ve zihniyetindekiler bu sözlerle milletin gözünden düşüyorlar. Hadlerini aştıklarını millet onlara gösterir. Bunlar elbet cezalarını çekecekler. Ama şu unutulmamalıdır ki bu zihniyetteki insanlara bile ceza verilirken bu, işkence olmamalı. Menderes kendisine yapılanları hakketmiyordu. Ama işkenceyi kimse hakketmez. O yüzden herkes öfkesine sahip çıkmalı Menderes'e böylesine göndermede bulunan bu kişiye bile Menderes'e yapılanları reva görmemeli. Vicdanı olduğuna inanan kimse bunu aklına dahi getirmez. Öylesine de olsa söylemez. Öfkemizi söylemlerle değil elimizden geleni yapmakta gösterdiğimiz gayretlerle ortaya koyalım.
Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-22-2009, 17:45   #6
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Türk toplumu önünde sanatçı sıfatını taşıyıp,milletimizin katkıları ile bir yerlere gelmiş sözde sanatçıların siyasetle sanatı birbirine karıştırıp,bu tür hassas konulara müdahil olup,üstelik kamuoyunu yanıltmaya çalışmak hiçbir değer ile bağdaşmamaktadır..!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-23-2009, 13:00   #7
Kullanıcı Adı
turep
BÜYÜK SANTCI ÇOK DOGRU SÖYLEMİS

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
art, ergenekon, menderes göndermesi, müjdat gezen

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)