AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 01-20-2012, 20:19   #1
Kullanıcı Adı
Ammar
Standart Nişanlşılık Dönemimde Zina Normalmış Muhafazakar Kanaldan inciler
gerçekten bu kadarında yuhhh... nere bu kadarda olmaz. bekarlığa veda partilerin normal demeye bir milim kalmış yani

VİDEO

linkteki video:
03:10
"bu nişanlılık dönemi yani şinalılık dönemimde adam bunu yapmış diye demi bunu artık affedilir bu ! çok önemli bir şey değil yani !"
03:16

03:29
" hani bekarlığa veda partileri vardır ! biliyorsunuz yani..."
3:31

aşağıda burak'ın verdiği video :

saniye
0:17
"fiziksel bir beraberlik seninle bunu yaşayamayacağı için bir takım ihtiyaçlaını karşılamak için ( yapmış ) böyle düşün..." 0:23

0:27
"yani her erkek bunu yapıyor yapmayanı yok çünkü; seninle evliyken başkası ile birlikte olmamış nişanlılık döneminde yani erkeklerin erkeklerin yaptığı doğal birşey onlar için ihtiyaç bu..."
0:40

Konu Ammar tarafından (01-20-2012 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir..
Ammar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-20-2012, 20:39   #2
Kullanıcı Adı
_Ednâ_
kanal 7 nin yaptığı bu yanlış bahane edilerek stv ile bir tutulamasını gereksiz ve art niyetli buluyorum.
rtüğe şikayet etmenin ve kanal 7 ye bunun bildirilmesinin daha yerinde olurdu.
madem cihadruhu islam dinini temsilcisi olarak görüyorsa kendini, hedefindeki bu kanalların bazı kusurlarını bu şekilde yaymaya ve ifşa etmeye başvururak alt etmeye çalışmak yerine, onlara bunu bildirmesi, uyarması yahut gerekli yerlere şikayet etmesi, temsiliyetine daha çok yakışacaktır...
_Ednâ_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2012, 20:42   #3
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Videonun öncesi olmadığı için çımbızlayarak iftira etmek şahane...
Şebnem Kısaparmak orada kacam beni aldatmış yeni öğrendim arada sırada aklıma geliyor ne yapmalıyım diyen bir kadına cevap veriyor.
Ne yapsın?
Boşan yık yuvanımı desin?
Bu cihadruhu sitesi neden videoyu buzlamış anlayamadım kadının saçı açık diyemi tam çözemedim ama buzlama olmayınca altta kadının sorusu çıkıyor zaten.
Adam bir günah işlemiş bunun savunulacak hiçbir yanı yok ama burada Şebnem Kısaparmak'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum.
Kadın orada vaaz vermiyor.Dini bir yükümlülükte yoktur demiyor.Tek yaptığı şey yuvasını yıkmakta olan bir kadına engel olmak.
Ben burada hiçbir artniyet göremiyorum.

Buyrun birde buzlama olmadan izleyin kadının sorduğu soru altta yazıyor.

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2012, 20:44   #4
Kullanıcı Adı
_Ednâ_
Alıntı:
bur-AK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Videonun öncesi olmadığı için çımbızlayarak iftira etmek şahane...
Şebnem Kısaparmak orada kacam beni aldatmış yeni öğrendim arada sırada aklıma geliyor ne yapmalıyım diyen bir kadına cevap veriyor.
Ne yapsın?
Boşan yık yuvanımı desin?
Bu cihadruhu sitesi neden videoyu buzlamış anlayamadım kadının saçı açık diyemi tam çözemedim ama buzlama olmayınca altta kadının sorusu çıkıyor zaten.
Adam bir günah işlemiş bunun savunulacak hiçbir yanı yok ama burada Şebnem Kısaparmak'a haksızlık yapıldığını düşünüyorum.
Kadın orada vaaz vermiyor.Dini bir yükümlülükte yoktur demiyor.Tek yaptığı şey yuvasını yıkmakta olan bir kadına engel olmak.
Ben burada hiçbir artniyet göremiyorum.

Buyrun birde buzlama olmadan izleyin kadının sorduğu soru altta yazıyor.
Allah razı olsun ...
_Ednâ_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2012, 21:31   #5
Kullanıcı Adı
Ammar
buza muza gerek yok gayet ne diyor ki... nişanlık dönemidir. doğaldır. normaldır bide gülerek hani bekarlık partileri varya falanda filan. kadını ikna etmek veya sakşinleştirmek için zinayı normal sayamaz. ayrıca samanyolundan bahsetmedim. stv yi savunacağım diye şebnemin yaptığını sizde meşrulaştırmayın. madem dini görevi yok medem sorumluğu yok ne diye nişan dönemimde zina yapmış normaldır diyor. Bide utanmadan bütün erkekler yapar yapmayanı yoktur diyor sizin. stv adı geçmiş diye ak kaşık yaptınız. ayrıca islam gizli günahları araştıamyın televizyonlarda milyonların yada binlerin karşısında keyifle yapılan günahları yani açık günahları dillendirmeyin yada uyarmayın demiyor. buzlanmaya gelince neden yaptıklarını bilmiyorum ama anladığım kadarıyla siz baya yadırgamışsınız neden buzlama yapmış diye bunuda demeniz doğal çünkü samanyolunda gayet doğal veriliyor. H.Avşarın nederyse binkinisi görünecek kadar açık yırtmaçlı reklamı ve mini etekkli spikerleri ile ? yayın yapabiliryor.

Konu Ammar tarafından (01-20-2012 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir..
Alt 01-20-2012, 21:42   #6
Kullanıcı Adı
Ammar
la sen nasıl dşinliyorsun. kırmızıyı dinle o zaman duyarsın. sana saniye veremem şimdi. ayrıva normaldır diyor bunu her erkek yapar nişanlıklık döneminde diyor... savunacağım diye bu kadar da yerin dibine girmeyelim.

illaki zina normalmıdır demesi gerekiyor kadın eşim beni aldatmış ( zina yapmış ) diyor. şebnemde normaldır her erkek yapar bunu ihtiyaçmış bilmem neymiş diyor !
Alt 01-20-2012, 21:53   #7
Kullanıcı Adı
werret
Alıntı:

Zina serbesttir diyormu?
Zina günah değildir diyormu?

Şebnem Kısaparmak, orada ''Erkeklerin yaptığı doğal bir şey o.'' demiş daha ne desin ?

Yine aynı kişi ''Her erkek bunu yapıyor'' diyerek de zina yapmayan erkeklere iftira atmış ayrıca...
Alt 01-20-2012, 21:53   #8
Kullanıcı Adı
werret
Alıntı:

Zina serbesttir diyormu?
Zina günah değildir diyormu?

Şebnem Kısaparmak, orada ''Erkeklerin yaptığı doğal bir şey o.'' demiş daha ne desin ?

Yine aynı kişi ''Her erkek bunu yapıyor'' diyerek de zina yapmayan erkeklere iftira atmış ayrıca...
Alt 01-20-2012, 21:59   #9
Kullanıcı Adı
werret
Alıntı:
Kımızı ile işaretlediğim cümleyi bulamassan bir numaralı yalancı ilan edeceğim seni
Bu arada hayal gücün bayağı sağlammış bekarlığa veda partileri filan

Bul o cümleyi görelim hodri meydan...

Ammar'ın bahsettiği o söz aşağıdaki linkteki videonun 3:30 ile 3:40'ıncı saniyeleri arasında geçiyor...

http://cihadruhu.net/index.php?optio...lar&Itemid=544
Alt 01-20-2012, 22:02   #10
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Diyormuş kardeşim hakkını helal et...
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)