AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-09-2009, 20:14   #1
Kullanıcı Adı
Enfal
Standart Nuray Bezirgan'ın Eşi İşinden Atıldı

"Atatürk'ü sevmiyorum" diyerek gündeme gelen Nuray Canan Bezirgan'ın eşi Erol Bezirgan'ın bu sözlerin ardından işinden atıldığı iddia edildi.

Fatih Altaylı'nın Habertürk'te sunduğu Teke Tek programına katılan ve Altaylı'nın "Atatürk'ü seviyor musun?" sorusuna, "Başıma bir iş gelmeyecekse ben sevmiyorum." cevabını veren Nuray Canan Bezirgan'ın eşi bu sözlerin ardından işinden oldu.

Dış Ticaret Uzmanı olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSBAK A.Ş'de çalışan Erol Bezirgan'ın işinden çıkarıldığı öğrenildi. Selamhaber.com'un haberine göre Erol Bezirgan eşinin Fatih Altaylı'ya yaptığı açıklamanın ardından İSBAK yönetiminin rahatsız olduğu ve Bezirgan'ı Taşeron firmaya kaydırıldığı iddia edildi.

UYARILDI İDDİASI

Nuray Canan Bezirgan'ın değişik yayın organlarında yer alan özellikle AK Parti'ye yönelik eleştirilerinin bardağı taşırdığı iddia edildi. Şirket yönetiminin, Erol Bezirgan'ı çağırarak, eşinin susması için uyarıldığı da iddialar arasında...

ÇEÇEN KOMUTAN BARDAĞI TAŞIRDI

Tüm bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz süreçte Çeçen Komutan İmran Abdulazimov’un Atatürk Havalimanında Ruslara teslim edilmesine müdahale eden Nuray Canan Bezirgan’ın görüntüleri medyada yer alması bardağı taşırdı. İddiaya göre bu olayın ardından Erol Bezirgan'ın işine son verildi.

NURAY CANAN BEZİRGAN KİM?

İstanbul Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu'nda okuduğu dönemde başörtüsü yasaklarının başlamasıyla gündeme gelen Nuray Canan Bezirgan, söz konusu dönemde sembol isimlerden biri haline gelmişti. Daha sonra eğitimini Kanada'da sürdüren Bezirgan kısa bir süre önce eşiyle birlikte Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına katılan Bezirgan, burada yaptığı açıklamaların ardından yine dikkatleri üzerine çekmişti.

8sutun

Enfal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-09-2009, 20:27   #2
Kullanıcı Adı
Beylerbeyi
"Atatürk'ü seviyor musun?" sorusuna, "Başıma bir iş gelmeyecekse ben sevmiyorum." cevabını veren Nuray Canan Bezirgan'ın eşi bu sözlerin ardından işinden oldu.

------------------------------------------------------------

Tüm bu gelişmelerin ardından geçtiğimiz süreçte Çeçen Komutan İmran Abdulazimov’un Atatürk Havalimanında Ruslara teslim edilmesine müdahale eden Nuray Canan Bezirgan’ın görüntüleri medyada yer alması bardağı taşırdı. İddiaya göre bu olayın ardından Erol Bezirgan'ın işine son verildi.

haberde yanlışlık yapılmış. kendi kendilerini yalanlamışlar.

Beylerbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 15:15   #3
Kullanıcı Adı
redyellow
Bu olayı okumuştum.

Sebep nuray bezirganın bu sözleri ise yani bu haber doğru ise tabiki yetkilileri şiddetle kınıyorum... Yazıklar olsun diyorum.

Alıntı:
M--U--R--A--T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Atatürk'ü seviyor musun?" sorusuna, "Başıma bir iş gelmeyecekse ben sevmiyorum." cevabını veren Nuray Canan Bezirgan'ın eşi bu sözlerin ardından işinden oldu.

------------------------------------------------------------

haberde yanlışlık yapılmış. kendi kendilerini yalanlamışlar.

Arkadaşın söylediği gibi çeçen komutanın yurtdışı edilmesi, daha doğrusu ruslara tesli edilerek onnun idamına sebep olma olayına müdahale için işten atıldıysa yine aynı şekilde şiddetle kınıyorum..
redyellow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 15:30   #4
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Zamanında islami değerlere pervasızca saldıran,ve şimdilerde provakatörlük yapmaya çalışan Fatih Altaylının kirli bir oyunlarından bir tanesi olsa gerek..!Benimde özelikle dikkatimi çeken bu olayda oldukça şüphelerim oldu..!Özelikle Başörtülü hanfendinin Fatih altaylıya konuk olması..!Tahrik edici açıklamaları..!Ertesinde yaşanılan hadiseler..!Bunların hepsi kafamda soru işaretlerine neden oldu.Özetle tüm bunlar akli salih bir şekilde düşülüp yapılan hareketler değildir.Özelikle kartel medyası önünde yapılan bu tarz haberlerin bence perde arkasında bazı gerçekler saklıdır..!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 16:44   #5
Kullanıcı Adı
Cerrah
o kadın bizim binamızda oturuyor.Anlattığına göre altaylı ona hiç bir şey olmayacağını demiş oda söylemiş
Alt 02-10-2009, 16:48   #6
Kullanıcı Adı
son durak
Alıntı:
Cerrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o kadın bizim binamızda oturuyor.Anlattığına göre altaylı ona hiç bir şey olmayacağını demiş oda söylemiş
peki gercekten esi işinden atılmıs mı gercek durum nedir.......
son durak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 17:38   #7
Kullanıcı Adı
redyellow
Alıntı:
Qiuene36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
I’ve always thought of life as a spiraling staircase, gracefully wrapping around time and achievement, as opposed to the blunt vertical found on a ladder. Comparing life’s ascension to a set of stairs is often apt, but there are moments when life as ladder is far more fitting, such as maple story mesos when we find ourselves stuck between rungs, mired in the middle of old pattern and new performance. This is when the decisive climb from one rung to the next must begin so that we may climb toward our tomorrow, while leaving yesterday behind.Steps may be clambered in wow power leveling tandem (my wife and I often fall into reflexive harmony when we find ourselves on stairs together), but climbing a ladder is a solitary endeavor. We begin at the bottom, then spend our lifetimes reaching for the top, each rung pulling us closer to dusk and further from dawn. Destinations are determined by our daily decisions, as is our grasp and the speed of our climb.Each of us finds ourselves wow power leveling at some point stuck between the rungs, pinned at an impasse. Perhaps success has halted, and our growth is no longer happening at the rate it once was. We can wrap our hands around the rung above, but we do not have the strength to pull ourselves upward. Often, it is the rung just archlord gold below that is holding us hostage with insubordinate habit. It is then when we must lower our heel, shatter the habits to bits, and then continue to climb without looking behind.It is never too late to learn a new habit; never to early to shed the old like dead, useless skin. Bad habits are formed by the slow and steady accumulation of mindless minutes. As a million years of buy archlord gold rainfall will smooth the slope of a mountain summit, so do a million misplaced moments warp our good intentions.

Hayırdır? bu ne arkadaşım?
Alt 02-10-2009, 17:51   #8
Kullanıcı Adı
ALPEREN4425
Alıntı:
ishakyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zamanında islami değerlere pervasızca saldıran,ve şimdilerde provakatörlük yapmaya çalışan Fatih Altaylının kirli bir oyunlarından bir tanesi olsa gerek..!Benimde özelikle dikkatimi çeken bu olayda oldukça şüphelerim oldu..!Özelikle Başörtülü hanfendinin Fatih altaylıya konuk olması..!Tahrik edici açıklamaları..!Ertesinde yaşanılan hadiseler..!Bunların hepsi kafamda soru işaretlerine neden oldu.Özetle tüm bunlar akli salih bir şekilde düşülüp yapılan hareketler değildir.Özelikle kartel medyası önünde yapılan bu tarz haberlerin bence perde arkasında bazı gerçekler saklıdır..!
Aynen katılıyorum. Bu kadın bence Fatih Altaylının gündem değiştirme oyununa ya alet olmuş ya da kemdisi de içinde.
ALPEREN4425 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2009, 18:23   #9
Kullanıcı Adı
redyellow
Alıntı:
ALPEREN4425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen katılıyorum. Bu kadın bence Fatih Altaylının gündem değiştirme oyununa ya alet olmuş ya da kemdisi de içinde.
Bu hanımefendinin fatih altaylının programına çıkmasını kesinlikle onaylamıyorum. Fatih Altaylı gibi kaşarlanmış birisinin karşısında siz ne derseniz deyin mutlaka çarpıtılacaktır, mutlaka yanlış yerlere çekilecektir.

Bu altaylı denen kişinin muhsin yazıcıoğlu'na yaptğını da hatırlıyorum.

Fakat bu hanımefendinin bu yanlışlığı yapmış olması onu fatih altaylı ile bir tutmanızı haklı göstermez.

Bu hanımefendinin internet sitelerinde yazıları var...

Eylemleri var...

Görev aldığı dernekler vs. var.

Ve hepsinde de islami duyarlılığına hep sahip çıkıyor. İslami duyarlılıktan hiç taviz vermiyor.

Lütfen yazarken biraz daha dikkatli olun.

Vebal alırsınız... benden acizane bir kardeş uyarısıdır.

Gerisi sizin bileceğiniz şey.
Alt 02-10-2009, 18:58   #10
Kullanıcı Adı
ALPEREN4425
Alıntı:
redyellow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu hanımefendinin fatih altaylının programına çıkmasını kesinlikle onaylamıyorum. Fatih Altaylı gibi kaşarlanmış birisinin karşısında siz ne derseniz deyin mutlaka çarpıtılacaktır, mutlaka yanlış yerlere çekilecektir.

Bu altaylı denen kişinin muhsin yazıcıoğlu'na yaptğını da hatırlıyorum.

Fakat bu hanımefendinin bu yanlışlığı yapmış olması onu fatih altaylı ile bir tutmanızı haklı göstermez.

Bu hanımefendinin internet sitelerinde yazıları var...

Eylemleri var...

Görev aldığı dernekler vs. var.

Ve hepsinde de islami duyarlılığına hep sahip çıkıyor. İslami duyarlılıktan hiç taviz vermiyor.

Lütfen yazarken biraz daha dikkatli olun.

Vebal alırsınız... benden acizane bir kardeş uyarısıdır.

Gerisi sizin bileceğiniz şey.

Uyarınız için teşekkür ederim. Fakat 28 şubat öncesi dönemde de buna benzer durumlar ortaya çıkmıştı. İnsan, altında çapanoğlu arıyor. Güven vermdei açıkçası. Ama dediğiniz gibi yanılıyorda olabilirim. Uyarınızı dikkate alacağım.
ALPEREN4425 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
çeçen komutan, erol bezirgan, fatih altaylı, nuray canan bezirgan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)