AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Ana Kademe AK Parti İl-İlçe Teşkilatları, AK Parti Gençlik Kolları, AK Parti Kadın Kolları, AK Parti Özürlüler ve Yaşlılar Koordinasyon Merkezi.

Stil
Seçenekler

Alt 11-29-2012, 17:54   #1
Kullanıcı Adı
ilkertürkmen
Exclamation parti üyeliği nin sonlanması
saygı değer akpartli arkadaşlar bu yaza cağım sorunu en yetkililere kadar ulaştırırsanız sevinirim yoksa oy kaybederiz başımdan geçen bir olayı anlatayım ben pendik te ikamet etmekteyim ak partiye ilk kuruluş zamanında üye oldum eski bir üyeyim fakat geçenlerde pendik ilçe teşkilatına gittim üyeliğimi kontrole ve ne göreyim bana siz eski üyemişmissiniz fakat üyeliğiniz fes olmuş denildi siz istifa etmişsiniz denildi fakat benim herhangibir istifa dilekçesi vermeden nasıl olur dedim ve dosyaları araştırdılar birşey bulamadılar sonrada bana yargıtay üyeliğinizi fesh etmiştir başka partiye üye iseniz ozaman yargıtay üyeliğinizi fesh etmiştirdendi ben ak partiden başka hiçbir partiye üye değilim yani fasa fiso bu nasıl bir parti il ilçe teşkilat yönetimi ve geçende başkabir arkadaştanda aynı benim başıma gelen olaygibi o nun da üyeliği fesh olmuş ve arkadaş bana adam seçiyorlar dedi inanamadım böyle olaylar bu partiye bu davaya zarar verir eğer bir partilinin üyeliğini kaldırıyorsanız gerkçenizide söylemelisiniz ki karşınızdaki de durumu anlasın

ilkertürkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-31-2015, 21:29   #2
Kullanıcı Adı
kobe911
Bu tip olaylar oluyor, çift partiye üyelikte 2 üyelikte otomatik olarak düşüyor. Bu üyelik düşmesi Parti'nin tasarrufu dışında gerçekleşiyor. Yasal zemine oturtulmuş bir sistem, partinin burda bir müdahelesi olamıyor.
kobe911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2015, 23:38   #3
Kullanıcı Adı
Cihannur
Alıntı:
ilkertürkmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
saygı değer akpartli arkadaşlar bu yaza cağım sorunu en yetkililere kadar ulaştırırsanız sevinirim yoksa oy kaybederiz başımdan geçen bir olayı anlatayım ben pendik te ikamet etmekteyim ak partiye ilk kuruluş zamanında üye oldum eski bir üyeyim fakat geçenlerde pendik ilçe teşkilatına gittim üyeliğimi kontrole ve ne göreyim bana siz eski üyemişmissiniz fakat üyeliğiniz fes olmuş denildi siz istifa etmişsiniz denildi fakat benim herhangibir istifa dilekçesi vermeden nasıl olur dedim ve dosyaları araştırdılar birşey bulamadılar sonrada bana yargıtay üyeliğinizi fesh etmiştir başka partiye üye iseniz ozaman yargıtay üyeliğinizi fesh etmiştirdendi ben ak partiden başka hiçbir partiye üye değilim yani fasa fiso bu nasıl bir parti il ilçe teşkilat yönetimi ve geçende başkabir arkadaştanda aynı benim başıma gelen olaygibi o nun da üyeliği fesh olmuş ve arkadaş bana adam seçiyorlar dedi inanamadım böyle olaylar bu partiye bu davaya zarar verir eğer bir partilinin üyeliğini kaldırıyorsanız gerkçenizide söylemelisiniz ki karşınızdaki de durumu anlasın
Yaşamış olduğunuz bu olayı AK Parti'nin internet sitesinde AKİM aracılığıyla AK Partili yetkililere ulaştırmanızı öneririm. Eğer eksiklik ya da hata ilçe yönetimindeyse AK Parti Genel Merkezi tarafından ilçe yönetimine gerekli uyarılar yapılacaktır.
Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-02-2015, 23:57   #4
Kullanıcı Adı
BlueMoon
benimde buna benzer bi olay başıma geldi 4 seçimdir sandık görevlisi oluyorum bu seçimde yapmamışlar sebebini sorduklarımda ise seni listeden çıkardık dediler neden dedim bu seçim çok önemli sadece güvenebildiğimiz tanıdıklarımızı yazabiliriz kusura bakmayın dediler. bu mudur yani 2004 yılından beri üye olduğum ve o kadar hizmetlerimin olan parti hala bana güvenmediyse diyecek bir sözüm yok yazıklar olsun....
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)