AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 02-10-2012, 17:41   #1
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Thumbs down Polis MİT'çilerin Evleri'ne Girdi !
Ankara Polisi eski MİT'çilerin evlerine girerek arama yapmaya başladı. Verilen ifade talimatı ile evde arama arasında bir alaka bulunmuyor ve ekstra bir talimatın verildiği anlaşılıyor. Diğer bir deyimle yakalama emri ev aramasını gerektirmiyordu. Ayrıntılar az sonra...

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-10-2012, 17:42   #2
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Ben burda kurumlar içindeki çeteleşmelere dikkati çekerken birileri gelip söyleniyordu. Hadi uğraşın durun bakalım.
Alt 02-10-2012, 17:44   #3
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Aklı başında kimse MİTin pirüpak olduğunu iddia etmez. Ama işe hükümetin en temiz bulduğu elemanlardan başlarsanız, inandırıcılığınız biter.
Hilal Kaplan
Alt 02-10-2012, 18:46   #4
Kullanıcı Adı
Terennüm
Alıntı:
Furkanca Bakış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben burda kurumlar içindeki çeteleşmelere dikkati çekerken birileri gelip söyleniyordu. Hadi uğraşın durun bakalım.
nasıl bir çeteleşme bu furkan?
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2012, 19:06   #5
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
yargı kurumlarının içine kolluk kuvvetlerinin içine kollektif şekilde insan sızdırarak kurumlar içinde örgütlenen yapılar.
Devletin kurumları toplumdaki hiç bir zümreye emanet edilmemelidir. Çünkü zaten dış bağımsızlığı az olan bu devlet birde bu zümrelerin kurumları elinde oynatmaya başlamasıyla iç bağımsızlığınıda yitirip muhtaç duruma düşer.
Yarın bir gün hükümet iktidar bu zümrelerle aynı görüşte olmaz içeri sızdırdıkları adamlar vasıtasıyla hükümeti zor durumda bırakmaya başlarlar. Onun için baştan beri söylüyorum kurumların içine hiç bir grup kollektif olarak sızmamalı sızdırılmamalıdır. Yarın bu grupların ne yapacağı belli olmaz .
Alt 02-10-2012, 19:11   #6
Kullanıcı Adı
Terennüm
nerden bileceksin adamların menşeini..kavunmuki bu insanlar koklayarak alacaksın?
Terennüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2012, 19:13   #7
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
onlar birbirlerini biliyorlar devlette onları biliyor. neyse artık iş işten geçmiştir gerisini hükümet düşünsün bundan sonra .
Alt 02-10-2012, 19:15   #8
Kullanıcı Adı
El Emin
Veya adam istediği puanı alıyorsa gerekli şartları taşıyorsa sırf menşeinden ötürü alınmayacak mı ?
O zaman tüm sivil toplum örgüt ve oluşumlarına bağı bulunan şahıslar memurluk gibi haklardan mahrum bırakılmalı..
El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2012, 19:20   #9
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
bireysel girişleri demiyorum grup halinde sistematik olarak içeriye adam sızdırarak içerideki iktidarı bir grubun ele geçirmesinden bahsediyorum. Bugün kara harp okuluna giren öğrencilerin 2011 yılı yarısı belli bir gruptan çıkıp oraya girdiyse polis akademisine giren öğrencilerin çoğu belli bir gruptan çıkıp o kuruma girdiyse devletin kurumlarının homojenliği bitmiş durumdadır. Bu bana göre tehlikeli bir durum çünkü ülkenin kurumları homojen olmalı ve sadece devletten emir almalıdır.
Alt 02-10-2012, 19:37   #10
Kullanıcı Adı
EpiVaTeS
KCK-PKK Bahane...
Hedef Hakan Fidan...
Açın gözünüzü be...
EpiVaTeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)