AK Gençliğin Buluşma Noktası
♥ Oku Beni Ey Kitap! ♥ AK Parti Forum Farkıyla ! Belirlenmiş bir kitabın üyeler tarafından okunduğu, yorumlandığı ve bilgi akışının sağlandığı bir bölümdür.

Stil
Seçenekler

Alt 11-27-2008, 00:05   #1
Kullanıcı Adı
Fasl-ı Gül
Arrow Sadık YALSIZUÇANLAR-ANKA
Değerli Arkadaşlar

Sizlerin desteği ve katılımlarıyla üçüncü kitabımızı okumaya başlıyoruz inşallah.. Bu defa bir romanla vesilesiyle düşüncelerimizi ifşaya çalışacağız.
Kitaplarımızı ne kadar çabuk temin edersek, bir dünyayı daha keşfetmenin güzelliğine de o kadar çabuk ulaşmış olacağız.
Kitapla alakalı her türlü düşüncelerimizi bu başlık alıtında paylaşacağız arkadaşlar. İnşallah bereketli bir yolculuğa daha çıkıyoruz.
Tüm kitap dostlarına hayırlı yolculuklar dileyerek "vira bismillah" diyoruz..

"Seni gören, Sende yok olan. Senin sonsuz ve mutlak varlığında kaybolan ne ile kaynar ki..yanında Seni özleyen nasıl hasretini dindirebilir ki.. iniyorlar.. dervişler başlangıç noktasına dönmek üzere âlemleri devrederek iniyorlar..indikçe Senin binbir ismini şakıyorlar..isimlerden sıfatlardan geçiyorlar gökkuşağından geçer gibi.. gökten bir kartal gibi ağır ağır yere süzülüyorlar..artık hiçbir şey eskisi gibi değil.."

Fasl-ı Gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 11-27-2008, 00:13   #2
Kullanıcı Adı
yolcu44
Kitabı bugün aradım ama bulamadım, inşaAllah en kısa zamanda temin edeceğim.. Sınavların devam etmesi nedeni ile okumalarda aktifliğim düşmüş durumda; ama inşaAllah en kısa sürede mülahazalarımı aktaracağım.

Emeği geçen her gönül insanına gönül dulusu sevgiler..
yolcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-27-2008, 10:39   #3
Kullanıcı Adı
dilemma
kitaplığımda hazır, lakin sınavlar.. ayın 1inde başlıyacağım insallah
dilemma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-27-2008, 20:12   #4
Kullanıcı Adı
Fasl-ı Gül
Kıymetli başkanım, inşallah en yakın zamanda kitabınıza kavuşursunuz ve bizlerle güzel düşüncelerinizi paylaşırsınız..

Dilemma kardeşim, sınavların bitiminden sonra bizlerle olacağını bildiğimiz için bir kaç günlük beklemeye sabredeceğiz inşallah..

Hepimiz için bereketli bir okuma olması en büyük isteğimiz..

İnşallah diğer arkadaşlarımız da en yakın zamanda kitaplarını temin ederek bizlerin yanında olurlar.

Bu yolculukta bizleri gariplikten kurtaran tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.
selamlar..
Alt 11-27-2008, 20:17   #5
Kullanıcı Adı
Feyza
İnşaallah bu hafta alıcam kitabı.
Feyza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-27-2008, 21:00   #6
Kullanıcı Adı
çilik
Bende en kısa zamanda almayı düşünüyorum
çilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-28-2008, 16:49   #7
Kullanıcı Adı
Gönülden
Kitabın belirlenmesinde emeği geçenlere sonsuz minnet olsun...yarın temin edeceğim inşallah..
Gönülden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-29-2008, 11:54   #8
Kullanıcı Adı
Fasl-ı Gül
Sevgili Feyza, Canan ablacım ve çilik kardeşim.. İlginiz için hassaten teşekkür ederim..
İnşallah kitablarımızı temin ettikten sonra daha keyifli bir seyrü sefer içinde olacağız..

Bu vesile ile düşüncelerimizin amele dönüşmesinde katkılarını esirgemeyen, bizlerin hep yanında olan tüm kitap dostlarına teşekkürü bir borç bilirim.. Siz olmadan adımlarımızın biri eksik kalacak..

selamlar

Alt 11-29-2008, 13:03   #9
Kullanıcı Adı
Hakan Özkan
Kitap piyasada tükenmiş heralde bizde bulamadık.
Hakan Özkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-29-2008, 20:51   #10
Kullanıcı Adı
yolcu44
Bugün kitabımı buldum ve son 1 tane kalmıştı onu da ben aldım Hakan Hocam üzgünüm senden erken davrandım
Okumaya Pazartesi güni başlıyorum inşaAllah.

Sınavlarım nedeni ile bundan önceki katabımız olan "Sükutun çığlıkları"nı tam bitiremedim fakat; her gün bir yorumda, değerlendirme de bulunup konuyu güncelemiş olacağım

Kadim Sevgiler.. .........
yolcu44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler... Lütfen konu içeriği ile ilgili kelimeler ekliyelim
anka, beraber okuyoruz, sadık yalsızuçanlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)