AK Gençliğin Buluşma Noktası
Mizah - Komedi AK Parti Forum, Mizah - Komedi içeriklerimiz.

Stil
Seçenekler

Alt 03-07-2008, 02:01   #1
Kullanıcı Adı
AkSa- 34
Standart SAKLI_KENT FORUMDAKİLERİ KURTARACAK AKLIN SIRA!!!!!!!!!
filmlerde hep izlemişizdir (özellikle holywood filmlerinde)
uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri merkezden telsiz talimatıyla uçağı indirir"
klişesinin uyarlanmış hali. orda olur da türkiye'de olmaz mı ? işte bizim AKSA 'da el atmış mevzuuya.*

aloo, aloo, abi(YANİ BEN).... ben SAKLI_KENT(ayse) ahiret turuzimden; istanbul-ankara otobüsünden arıyorum.kaptan(KİM DİYECEKSİNİZ ŞİMDİ!! BU KİM OLUCAK ?AYSE ANLADIN SEN ONU ;) molada içkiyi fazla kaçırdı herhalde, uyuyor şimdi.
AKSA: kızım sakin ol, muavin(Y.S.S) orda mı?
SAKLI_KENT: koltukta ve baygın, hay ALLAH'ım ona ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!
AKSA: tamam evlat, hiç korkma, sizi kurtaracağız. şimdi şoförü(?) yavaşça koltuktan yana çek, sen oturacaksın onun yerine.
SAKLI_KENT: ama onu yana çekersem düşer, kendinde değil!(KASAP ET DERDİNDE........)
AKSA: düşsün ayyaş herif! oraya senin oturman lazım.
SAKLI_KENT:tamam, oturdum. şimdi ne yapmalıyım?(NE YAPSIN HAYATINDA HİÇ OTOBÜS MÜ KULLANMIŞ)
AKSA: direksiyonu tut, ne çok sıkı ne çok gevşek. (KENDİNE HALİNE BIRAKSA EN İYİSİ)
SAKLI_KENT: tuttum. çok eğlenceli görünüyor ehu(EL ARABASI SANDI)
AKSA: evlat, ciddi ol, 40 yolcunun hayatı senin elinde(FORUMDAKİLER BUNLARDA)şimdi; önündeki panelde bir çok gösterge var değil mi? tam ortadaki büyük olana bak, ne yazıyor orda?
SAKLI_KENT: bismillahirrahmanir rahim.
AKSA:hayır göstergenin üstündeki yazıya değil göstergeye bak! hız göstergesine bak, kaçla gittiğinizi görebiliyor musun?
SAKLI_KENT: sıfır gösteriyo( :o)
AKSA: nasıl sıfır? dikkatli bak.
SAKLI_KENT: sıfır, gerçekten sıfır. ölecek miyiz?(EL FATİHA)
AKSA: otobüs duruyor mu gidiyor mu bunu söyle bana....
SAKLI_KENT:duruyooor
AKSA:kalk hemen uzaaaaaaaaaaa ordan bize de panik yaptırdın. şoför uyanınca devam edersiniz > > >

AkSa- 34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-07-2008, 02:09   #2
Kullanıcı Adı
saklı_kent
aksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa

hiçte bile bi kerem cok kullandım araba(2 defa yani)oda dk ya bir istop ettirince abim dayanamadı bend eona dayanamdım ama bikere ben o otobusu iyi kullanırdım ama naapıyım korkudan durmus oldugunu farkedememişim demekki
saklı_kent isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2008, 02:12   #3
Kullanıcı Adı
saklı_kent
aksa ya bu arad ıyı senarıstlık var sende yogun degilsen bizede gelde piyeste dusman askerine ihtiyacımız var
saklı_kent isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)