AK Gençliğin Buluşma Noktası
Forum Köşe Yazarlığı Ak Parti Forum Köşe Yazarları buraya.

Stil
Seçenekler

Alt 02-20-2008, 20:14   #1
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Standart Sanat Kadını mı..? Hayat kadını mı..?
Sanat adı altında yapılmayan saçmalık kalmadı ülkemizde..Sanat ve sanatçı adı altında yapılmayan rezalet kalmadı..Ortalarda sanatçı diye dolaşan ama sanatçılığa dair en ufak bir özelliği olmayan bu insancıkların başında malesefki daha çok kadınlar geliyor..
Geçenlerde tvyi karıştırırken bir programa rastladım..Bir kaç hayat kadınını konuk etmişler ve neden bu yolla hayatlarını sürdürdüklerini sorarak yer yer kızıyor,yer yerde üzüldüklerini dile getiriyorlardı..Yayına bağlanan bir adam böyle bir yer işlettiği içinde orda bulunan konuk sanatçılar tarafından esefle karşılandı ve çok ağır sözlere uğradı..Hakkıydı adamın o ağır sözler ona bir lafımız yok..Lakin hayat kadınlarını küçümseyen o sanatçı bozuntuları acaba neydi..?Hayat kadınıyla aynı haltları yedikleri ortada olduğu halde nasıl oluyor du da onları eleştirebiliyorlardı anlam veremedim.. :-\ Evlilik dışı ilişkileriyle gündeme gelip iyi bir iş yaptıklarını düşünenler nasıl oluyorduda yine evlilik dışı ilişki yaşayan bu kadınlara böyle hor gözle bakabiliyorlardı..Sanatçı olmak bir ayrıcalık mıdır..?Ve yahut sanatçı olmak demek her haltı yemek demek midir..
Yine geçenlerde bu şahsiyetlerden birine daha rastladım ekranlarda..Banu Alkan..haberdeki yazıda ünlü sanatçı diye bahsediliyordu..Ne sanatçısıydı orasıda ayrı bir tartışma konusu olur tabi..Sevgilisinden çocuk beklediğini ve çok mutlu olduğunu açıkladı..Kendisini bu kadar küçülten bu kadar basitleştiren bir kadın nasıl olurdu da sanatçı olabilirdi.. Evlilik dışı ilişkisinden nasıl olurduda bu kadar olağan bir şeymiş gibi bahsedebilirdi..Şimdi bunu herkese sormak lazım..Hayat kadınına kötü gözle bakan bu sanatçıların(!) hayat kadınından ne farkı var..?
Benim gözümde bu insanların hayat kadınlarından hiç bir farkları yok.. :-\

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-21-2008, 22:54   #2
Kullanıcı Adı
CeVHeR
Duygu, seni bu medeni cesaretinden ve yazdığın bu güzel yazıdan dolayı tebrik ediyorum. Devamını da bekliyoruz inşallah...(+)
Alt 02-23-2008, 20:00   #3
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Alıntı:
nusret Nickli Üyeden Alıntı
Duygu, seni bu medeni cesaretinden ve yazdığın bu güzel yazıdan dolayı tebrik ediyorum. Devamını da bekliyoruz inşallah...(+)
Ben bunu tamamen unutmuşum.. :o Artı vermiş üstüne..Hayret.. saol..Gönül yazım düzensizdir biraz.. : : Neyse...
Alt 02-23-2008, 20:35   #4
Kullanıcı Adı
Beritan
benim gözümdede yok bide kadınları rezil etmeleride cabası...erkeklerin kadınlar hakkındaki düşünceleri tamamen bunların yaptıklarıyla ilgii...dediğin gibi nasıl olurda böylelerine sanatçı derlert bu tür ahlaksızlıklar dinin zede aldığı gösterir...gerçekten+1 hakkettin ...tebrikler
Beritan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-23-2008, 21:03   #5
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Alıntı:
Ümmü_seleme Nickli Üyeden Alıntı
benim gözümdede yok bide kadınları rezil etmeleride cabası...erkeklerin kadınlar hakkındaki düşünceleri tamamen bunların yaptıklarıyla ilgii...dediğin gibi nasıl olurda böylelerine sanatçı derlert bu tür ahlaksızlıklar dinin zede aldığı gösterir...gerçekten+1 hakkettin ...tebrikler
: : Teşekkür ederim..
Alt 02-23-2008, 21:47   #6
Kullanıcı Adı
_tuba_89
+1 ;)
_tuba_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-23-2008, 21:56   #7
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Alıntı:
_tuba_89 Nickli Üyeden Alıntı
+1 ;)
: teşekkür ederim arkadaşlar..Ya bu kadar beğenileceğini tahmin etmiyordum.. öylesine içimden gelenleri yazdım..Şaşırttınız beni..Allah razı olsun.. : :-*
Alt 02-23-2008, 22:48   #8
Kullanıcı Adı
berat_2107
tesekkürler++yani 2 tenecik
berat_2107 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-23-2008, 23:21   #9
Kullanıcı Adı
Duygu'Seli~
Alıntı:
berat_2107 Nickli Üyeden Alıntı
tesekkürler++yani 2 tenecik
Tabii 30 tane mesaj sayın var öyle artı deyip vermemesi kolay.. > Şaka şaka..Teşekkür ettim kardeşim.. ;)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)