AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti Forum AR-GE Ak Parti Forum Araştırma ve Geliştirme.

Stil
Seçenekler

Alt 02-05-2010, 16:55   #1
Kullanıcı Adı
SeHzAdE17
Standart Sanki biraz pasif kalıyoruz!
selamün aleyküm ben şu konuyu gündeme getireyim dedim biz akpartili gençler olarak görüş söylemede ve konuşmada sanki biraz daha pasifiz ayrıca örgütlenme noktasındada biraz ilerlememiz lazım diye düşünüyorum bu partiye gönül vermiş arkadaşlara ricam lütfen daha bilgili siyasi konulara daha hakim bir gençlik olalım tarihimizi öğrenelim ve laf atıldığında ilk cevabı biz verelim bize bu günleri bırakanlara bir ahde vefa örneği olalım diyorum

SeHzAdE17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 02-05-2010, 17:05   #2
Kullanıcı Adı
El Emin
Konu güzel..
Katılıyor muyum sana?
Evet.Katılıyorum.
Örgütlenme ve Teşkilatlanma konusunda zayıf görüyorum.
Net aleminden yeterince sesimizi de çıkaramıyoruz.
Su gibi kapıyorlar gençleri.
Saçma sapan ideolojilerini Net aleminde bir çok gence aşılıyorlar.
Fakat konu daha düzenli ve daha tertipli bir şekilde tartışma konusu haline getirilebilir.
Böylece fikirlerimizi beyan etmiş oluruz.
Beğendikleri fikirleri burada ki Kadim ve Değerli Abilerimiz yetkili mercilere iletmek için elinden gelecekleri her şeyi yapacaklarında inanıyorum.
El Emin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2010, 17:09   #3
Kullanıcı Adı
SeHzAdE17
daha yeni olduğumdan tecrübeli değilim bakıyorum millet 40 milyon inasının ölümüne yol açan komünizme hala kardeşlik sevgi diye genç topluyor biz ise tek ve yanlız doğru olan İslam yoluna bu kadar genç toplayamıyoruz ben buna üzülüyorum
SeHzAdE17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-13-2010, 21:44   #4
Kullanıcı Adı
turkman
ARGE Başkanlığımızın yürütmüş olduğu internet çalışmalarına katkıda bulunmak için bize ulaşın:

http://www.akgenclik.org.tr/tr/inter...formu-761.html

Konu turkman tarafından (03-13-2010 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.. Sebep: ekleme
turkman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-14-2010, 06:20   #5
Kullanıcı Adı
İntifada
Haklısın kardeşim pasif olduğumuz konular var ama biz daha yeni sayılırız.Ak Parti olarak daha 10 yılımızı doldurmadık.Forum olarakta çok eski sayılmayız.Ama gelişmeler var.Artık her ortamda görebiliyoruz.Gerekli platformlarda açacağımız hesaplarla hiç değilse tek başımıza savaşalım gücümüz yettiğince
Alt 03-14-2010, 08:29   #6
Kullanıcı Adı
BlueMoon
forum yeniden açılmış. hepimize hayırlı olsun...
BlueMoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-25-2010, 09:07   #7
Kullanıcı Adı
potomyalı
bu konuda yetkili abilerimiz kardeşlerimiz üzerine düşeni en kısa zamanda yapar umarım..
potomyalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-25-2010, 16:23   #8
Kullanıcı Adı
.:Ay_Yıldız:.
Sanıkta yeterince aktifiz. Bence en mühimi bu.
.:Ay_Yıldız:. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-25-2010, 16:34   #9
Kullanıcı Adı
Erhan KARACA
Sizin gibi gençleri il vea ilçe gençlik kollarında görmek isteriz (:
Erhan KARACA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-13-2010, 21:40   #10
Kullanıcı Adı
Hasan ERBEK
Il ve ilce genclik teskilatlari olarak diyecek bir sozum yoktur zira mevcut yoneticilerin becerilerini sergilemeleri lazimdir bu pasiflik konusunda.Ama burasi icin diyecek olursak belki yuz yuze gorusup fikir alisverisinde bulunan bir elin parmaklarini gecmemistir.Sadece sanal bir kalabalik olarak kaldik.Zira en son forum merkez genclik kollari bilgisi dahilinde ama faaliyeti disinda bir durumda idi.Epeyce bir sure bulunamadim belki degismistir bu durum.Bence yapilmasi gereken sitedeki cevherleri kesfetmek bir komisyon olusturmak olmalidir.Herkesin herseyden anlamasi beklenmemeli.Ve bir kisiye bu yuk birakilmamali.Siyasi tarih ve meseleleri gecmisten gunumuze incelemis incelemekte olan,google siyaseti yapan degil ilim kitablarindan ogrenmis arkadaslari bir araya getirmek ve gunumuz konularinda medya,kurum ve kuruluslara beyanet vermek gerekir diye dusunuyorum.ayrica bu arkadaslar ortak belirlenen tarihlerle biraraya gelerek hem tanismali,guven tazelemeli, hemde fikir alisverisinde bulunmalidir.Ayrica bu arkadaslarda bulunduklari bolgede uygun mekan ve ortamlarda ahlak ve kultur kurallari geregince toplantilar tertipleyerek bir olusuma vesile olmalilardir.
Olmayacak veya imkansiz seyler degildir kanimca.
Hasan ERBEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)