AK Gençliğin Buluşma Noktası
Belgelendirme AK Partimiz hakkındaki bütün yalan haber ve iftiraların aksini belgelendiriyoruz.

Stil
Seçenekler

Alt 04-02-2009, 03:19   #1
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Standart Sarıgül'ün kirli çamaşırlarnı döküyorlar (Bak seen...)
Az önce ööyle dolaşırken Kılıçdaroğlu'nun sayfası denk geldi önüme.. Karıştırayım biraz derken forumu da varmış. Girdim.
Tüm konulara kilit gelmiş tabii orası ayrı ama seçim öncesi iyi tartışmalar olmuş.

Mesela ilk dikkatimi çeken, "Kemal Kılıçdaroğlu çok dürüt biri ama" adlı konu oldu..

Konuyu açan eleman serzenişte bulunmuş biraz;

kemal bey çok dürüst bir insan bu yuzunden bile belli ama keşke chpden aday olmasaydı.
kemal kılıçdaroğluna evet ama chpye hayır dedıgım ıcın oyumu ıstemeye ıstemeye vermıyecegım.
ama chpnın basında sarıgül olsa yada mevcut yonetım değişse oyumu verebilirdim.
ama baykal lı bır chpye hayır

Buna karşılık belli ki sağlam biri olan bi eleman da karşıt cevap vermiş iki mesajla. İlki;

26 Mart 2009 Perşembe 08:00:14

KİM BU SARIGÜL BİR ANLATIR MISIN BİZE MERAK ETTİM KİM BU SARIGÜL HADİ BAKALIM

diye..
Hemen ardından öyle güzel laflar etmiş ki, hoşuma gitti ve hemen arşivledim.. Lazım olur 'bir gün' diye...

İşte:

İlişkiler Ağı
Talat TURHAN

"Küresel Çete"nin bir uzantısı olarak Soros çetesinin Türkiye örgütlenmesini ortaya çıkarmak açısından Ömer Yılmaz İnanç'ın Mustafa Sangül: Düğün Evinin Tefçisi. Ölü Evinin Yasçısı kitabına mutlaka başvurulmalıdır.[1] Soros çetesinin nasıl çalıştığı ve son olarak CHP'ye yönelik operasyondaki rolünü ortaya koyan ironik bir metni internette bulduk. Bu metin de esas olarak Ömer Yılmaz İnanç'ın kitabından yararlanarak düzenlenmiş. Bu metni yazanların "akılları sağ olsun" diyerek teşekkür ediyorum ve metni aynen buraya alıyorum:

Mustafa Sarıgül Köstebek mi? Sivil Örümceklerin Ağında Yine Ne 0yunlar Oynanıyor?

Soru: Kemal Derviş, DSP lideri Ecevit tarafından Türkiye'ye ilk davet edildiğinde kimin evinde kalmıştı? En yakın ilişki içinde olduğu kişi kimdi?

Yanıt: Asaf Savaş Akat...

Soru: Başka?

Yanıt: Hurşit Güneş...

Soru: Asaf Savaş Akat, hangi üniversitenin eski rektör!erindendir? Ha!en hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir? Ve şu anda da orada öğretim üyesidir?

Yanıt: Bilgi Üniversitesi...

Soru: Asaf Savaş Akat hangi gazetede yazmaktadır?

Yanıt: Vatan gazetesi...

Soru: Vatan gazetesi sahibi kimdir?

Yanıt: Serdar Mutlu...

Soru: Serdar Mutlu hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir?

Soru: Mustafa Sarıgül hangi üniversitenin Mütevelli Heyeti üyesidir?

Soru: Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Oğuz Özerdem, başka hangi "sivil" toplum örgütünün (!) yönetiminde görevlidir?

Yanıt: Açık Toplum Enstitüsü...

Soru: Açık Toplum Enstitüsü'nün arkasında kim vardır?

Yanıt: George Soros.

Soru: Soros Türkiye'ye geldiğinde hangi üniversitede konferans vermişti?

Soru: Soros'un desteklediği ve bağlantılı olduğu üniversite hangi üniversitedir?

Soru: George Soros ve Açık Toplum Üniversitesi Türkiye'de nereye maddi destek sağlar?

Yanıt: Bilgi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, TESEV.

Soru: George Soros ve Açık Toplum Üniversitesi başka nereye yardım sağlar?

Yanıt: Kadın Derneklerine (Uçan Süpürge, Kadın Girişimciler Derneği, Kadın Yurttaş ağı gibi), sözde demokrasi derneklerine.

Soru: TESEV (Türkiye Ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı) yurtdışında başka hangi kurumlarla ilişki içindedir?

Yanıt: CFR (Council Of Foreigıı Rela/ioııs), Bitderberg ve Trita/eral Komisyoıı.

Soru: Nereden biliyorsunuz CFR ilişkisini?

Yanıt: Çünkü CFR üyeleri 2003 Temmuz ayında TESEV'e gelip, MGK'nın TSK etkisinden arındırılması ve MGK ile TSK'nın zayıflatılması için toplantı yapmışlardır.

Soru: Kimle?

Yanıt: TESEV başkanı Can Peker, Cengiz Çandar ve diğer Amerikancı başka vakıf üyeleriyle.

Soru: Sonra ne olmuştur?

Yanııt: MGK etkisizleştirilmiş ve TSK'ya karşı bir psikolojik savaş zinciri başlamıştır.

Soru: Siz paranoyak mısınız?

Yanıt: Hayır, gazeteleri ve çıkan kitapları takip ediyorum.

Soru: Bilderberg ve CFR nereye bağlıdır?

Yanıt: Amerikan Nationıal Security Coııııcil'e, ya da ABD Derin Devletine. Tüm CIA ve istihbarat örgütleri yöneticileri CFR üyesidir.

Soru: Yok canım, abarttınız!

Yanıt: Sadece soruları yanıtlıyorum.

Soru: Peki Soros'la bağlantılı başka vakıflar var mıdır?

Yanıt: Neden olmasın. Demııocracy Project isimli Sivil Demokrasi Projesinin finansörü Natioııal Eııdowıment For Demıocracy (NED), ki demokrasilerin içindeki bir truva atıdır, bu ilişkileri ve projeleri finansal olarak desteklemektedir.

Soru: Aklım karıştı, şu TESEV'in İnsan Hakları Raporu'nu ve Liberal Düşünce Topluluğu'nun yaptığı TSK aleyhindeki anketi de NED finanse etmemiş miydi?

Yanıt: Evet. Tam üstüne bastınız. TSK aleyhindeki her hareketin finansörü NED' dir, kendi demokrasilerine göre TSK işlerini bozuyor ya! Liberal Düşünce Topluluğu ve TESEV tamamen Amerikan Vakıfları gibi çalışmaktadır ve Soros Vakfı ve Açık Toplum Enstitüsü Vakfı ile ilişkilidir.

Soru: Soros'un Açık Toplum Enstitusü, TÜSİAD, TÜSEV, AÇEV, Uluslararası Basın Derneği vb. Sivil Örümcek Kuruluşlarını da desteklemiyor mu?

Yanıt: Evet. Bu kadar da değil. Tablo çok daha büyük. Türkiye içinde NED'in ve Soros'un artık devlet içinde devlet olduğunu söyleyebiliriz.

Soru: Yani Mustafa Sarıgül, Amerikan Vakıfları ve istihbarat yapılanmaları tarafından mı destekleniyor?

Yanıt: Bravo, Bilgi Üniversitesi de bu eylemler için merkez üniversite.

Soru: Mustafa Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı seçildikten sonra Şişli eski Belediye Başkanı (ve tabii yine Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi!) kanun kaçağı Gülay (Atığ) Aslıtürk zamanında yapılan Bilgi Üniversitesi ile ilgili usulsüzlüklerin üzerine gitmiş midir?

Yanıt: ? ? ? Gitmiştir canım, niye gitmesin!..

Soru: Hurşit Güneş'in öncülerinden olduğu Yeniden CHP Hareketi, Kemal Derviş'i ve Mustafa Sarıgül'ü destekliyor mu?

Yanıt: Buna şüphe var mı'?

Soru: Yeniden CHP Hareketi'nin çıkardığı derginin adı nedir?

Yanıt: Açılım...

Soru: Taner Berksoy, Serhat Güvenç, Erol Katırcıoğlu, Ayhan Kaya, Şule Kut, Pınar Uyan, Boğaç Erozan gibi Açılım dergisi yazı kurulu üyeleri hangi üniversitede öğretim üyesidirler?

Soru: Bilgi Üniversitesi aslında bir Amerikan Üniversitesi mi acaba?

Yanıt: Günaydın!

İlişkiler ağı çok güzel özetlenmiştir. Yalnız bir öğe eksik, onu da biz tamamlayalım. Bilgi Üniversitesi'nin aylık olarak çıkardığı dış politika dergisinin adı Foreign Policy' dir. Ve aslında Foreign Policy ABD' de CFR'nin yan kuruluşu ve resmi yayın organının adıdır. Yani Bilgi Üniversitesi bir Amerikan Üniversitesi olmanın ötesinde bir CFR üniversitesidir.

Ayrıca Soros'un Gürcistan'da "Kadife Devrim" adı altında Amerikancı bir darbe örgütlediği ve Gürcistan'ın başına Amerikancı Sakaşvili'yi getirdiğini not edelim. ABD'nin benzer bir "kadife devrimci"yi Sarıgül'ün şahsından yaratmaya çalıştığını da görüyoruz. Nitekim Sarıgül Şişli Belediyesi adına "Yılın Demokrasi Adamı" ödülünü bizzat kendi elleriyle Sakaşvili'ye veriyor.[2] Sarıgül operasyonu başarılı olsaydı Soros'un herhangi bir ülkedeki başka bir kuklasının da Sarıgül'e "demokrasi ödülü" vermesini bekleyebilirdik.

[1] Mustafa Sarıgül : Düğün Evinin Tefçisi Ölü Evinin Yasçısı, Ömer Yılmaz İnanç, Aykırı Yayınları, Ocak 2005, S:11-24.

[2] http://www.tanyeri.net/saakasvili.htm

-------

Güzel oldu

Konu linki de; http://forum.kemalkilicdaroglu.com.t...osts&m=454#454

(Kılıçdaroğlu görmesin, forumlarına malzeme oldum diye yarın çıkar sorar; Topbaş'a soruyorum Faruk Arslan kim. Ve nereden tanıyor. (...) diye..)

FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-02-2009, 06:29   #2
Kullanıcı Adı
yuzi
yuzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 10:48   #3
Kullanıcı Adı
Morte
Ben de Sarıgül'ü iyi bir adam sanırdım be Demek ki sanmadan önce bir araştırmak lazımmış...
Morte isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 10:53   #4
Kullanıcı Adı
*AZRA*
demekki herşeyy göründüğü gibi değilmiş sarıgülü bende iyi sanıyordum en azından bay kılla karşılaştırırsak tabe dur bakalım neler duycaz saol paylaştığın için
*AZRA* isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 11:02   #5
Kullanıcı Adı
DadaşAkp
dürüst adamı bile çileden cıkarırlar hersiyasi adam adam değildir
DadaşAkp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 12:47   #6
Kullanıcı Adı
Supraliminal
vay be sarıgül neymişte haberimiz yokmuş
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 13:03   #7
Kullanıcı Adı
Sevban
Ağzım açık okudum , gerçi bu puslu hava da kimin ne olduğunu anlamak çok zor;
Sevban isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-12-2009, 02:38   #8
Kullanıcı Adı
Seyyah
Vay be böle şeylerin devamını isteriz bilgilenelim.
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 22:04   #9
Kullanıcı Adı
Ömer Bekir
"Gereği yerde,gereğini yaparım" diyen,hem kiliseye hem cami'ye giren adam,ne zaman iyi oluyor arkadaşlar..Bu adam resmen münafık..Annesi'nin haca gitmesi'ni anlatarak Müslümanları,kilise'de ayinlere katıldığını anlatarak musevi cemaatlerini kandırmaya çalışıyor..Yıllardır ben o'nun yürüttüğü ilçe'de oturdum,ne halt olduğunu başından beri biliyorum..By'kall'a karşı olduğuna bakmayın,aynı kafada aslında..
Ömer Bekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-16-2009, 22:11   #10
Kullanıcı Adı
Kafkaslı
Sarıgül bize lazım.CHP'nin oyları ancak Sarıgül böler.Desteklemek lazım.
Kafkaslı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)