AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 05-10-2011, 00:07   #1
Kullanıcı Adı
Cihannur
Standart Sarıyer Belediyesi'nde 'AKP'li İşçiler Çöpe Sürülsün' Andıcı
Sarıyer'de 'AKP'li işçiler çöpe sürülsün' andıcı

CHP’li Sarıyer Belediyesi’nin, belediyeye çalışan işçileri tek tek andıçladığı ortaya çıktı. İşçilerin karşısına, "AKP'lidir, çöpe sürülsün.", "CHP'lidir kalsın." notları düşülmüş.

Sarıyer Belediyesi’nin 2009 yerel seçimleri sonrası CHP yönetimine geçmesiyle belediye çalışanları üzerinde andıçlama yaptırdığı ortaya çıktı.

www.sariyerguncel.com sitesi, Sarıyer Belediyesi yönetiminin çalışanları üzerinde, “AKP’lidir, sakıncalıdır, çöpe sürülsün.”, “CHP’lidir, kalsın.” gibi notlarının düştüğü listeleri yayınladı.

Sarıyer Belediye Meclisi’nde AK Partili Meclis Üyesi Cemil Özbalta gündeme getirdi.

Özbalta, meclis toplantısında yaptığı konuşmasında, “Şu elimde gördüğünüz iki belge siz belediyeye geldiğinizde fişlediğiniz insanlarla ilgili. Burada, şu şu kişiler AK Partili temizliğe sürün. Şunlar CHP’li onlar kalmalı. Şunlar MHP’li onları sürün vs. Şu anda Ergenekon’u dışarıda aramamıza gerek kalmadı. 28 Şubat'ı yapanlar şu anda karşımızda duruyor. Yazıklar olsun sizlere yazıklar olsun! Ben sizi gerçekten adaletli hükmeden insanlar olarak bilirdim. Sayın başkan bundan sonra ağzınla kuş tutsan sana itimadım ve güvenim
kalmamıştır. Siz her şeyi yaparsınız. Bu saatten sonra size ve ekibinize karşı daha dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum. Sizi bu yaptığınızdan dolayı önce Allah’a sonra da Sarıyer halkının vicdanına havale ediyorum.” dedi.

ANDIÇ LİSTESİ

Haber 7 09.05.2011

Cihannur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-10-2011, 00:24   #2
Kullanıcı Adı
unnamed
bunu direk icraate geçiren cehapeli belediyelerde var...
Alt 05-10-2011, 01:09   #3
Kullanıcı Adı
sudaduran
bunları doğan medyası görmez
kördür kör
sudaduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)