AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 04-26-2011, 11:28   #1
Kullanıcı Adı
serdary
Post Savcılık'tan Kılıçdaroğlu'na yalanlama!
Seçim mitinglerine önceki gün Samsun'da başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, medyada yer alan bir haberi gündeme getirdi.

Samsun'da 2.5 aylık Kübra bebeğin açlıktan öldüğünü belirten CHP lideri, iktidara yüklendi ve "21'inci yüzyılda bir küçük çocuk annesinin kucağında ölürken, bunun ayıbı bu ülkeyi yönetenlere aittir" dedi.

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Canip Yetişir de, Kübra bebeğin ölümüyle ilgili bir açıklama yaptı: Açlıktan öldüğüne dair haberlerin doğruluk payı yok... Bu yanlış haberin düzeltilmesini talep ediyorum."

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Canip Yetişir, yaklaşık 3,5 ay önce Tekkeköy ilçesinde hayatını kaybeden 2,5 aylık Kübra Nazar Bakırcı'nın açlıktan öldüğüne dair haberlere yer verildiğini hatırlattı.

Bebeğin kesin ölüm nedenini belirleyen raporun henüz yetkili Tekkeköy Savcılığına ulaşmadığını vurgulayan Yetişir, Kübra bebeğin açlıktan öldüğüne dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Yanlış haberlerin kamuoyunun da yanlış bilgilenmesine neden olduğunu ifade eden Yetişir, ''Bu yanlış haberin düzeltilmesini talep ediyorum'' diye konuştu.

"KESİN ÖLÜM RAPORU BELLİ DEĞİL"
Ellerinde sadece Adil Tıp Kurumunun 18 Mart tarihli ön raporu olduğunu belirten Yetişir, şunları kaydetti:

''O ön raporda da ölüm sebebi belirtilmemiştir. Sadece yapılan işlemler, incelemeler bildirilmiştir. Onun dışında bugüne kadar gönderdiğimiz parçalarla ilgili bir sonuç gelmemiştir. Ölüm sebebiyle ilgili bizim elimize herhangi bir rapor geçmemiştir. Bunu kamuoyunun bilmesini istiyorum. Bebeğin, ölüm sebebinin ne olduğuna dair kesin ölüm raporu henüz belli değildir. Dosyamızda böyle bir olay ve böyle bir rapor yoktur.''

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 04-26-2011, 11:43   #2
Kullanıcı Adı
Hüdaverdi

Sağlık bakanlığı yeni doğum yapan annelere ve bebeklere ücretsiz bakım yapıyor.
Eee sen bebeğini götürmezsen sağlık ocağına,gerçektende açlıktan ölecekse,sağlık ocağı her türlü ihtiyacı zaten karşılar kardeşim.Neden götürmüyor ? Ben olayın burasına bakarım.

tv de bir kadın var bebeği ölmüş,sanırım bu haberki kadın,devlete dava açacakmış.
Bende sorarım,acaba amacı devletten para yürütmek mi ?
Çünkü bir bebeğin veya çocuğun açlıktan ölme ihtimali bu devirde ülkemizde %0
Yalan değil gerçek olsun,suç ailenin.Olay bu akdar basit.

kemal lavuğu da -artık her küfür serbest bu kansıza- bir bebeği kullanıp prim elde etmeye çalışmasın,cahilleri kandırıp oy avcılığı yapmasın.

Alt 04-26-2011, 11:51   #3
Kullanıcı Adı
serdary
Tamamen katılıyorum...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)