AK Gençliğin Buluşma Noktası
AK Parti'nin Kurucu Genel Başkanı ve T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bölümü,resimler bilgiler ve paylaşımlar.

Stil
Seçenekler

Alt 05-01-2015, 16:39   #1
Kullanıcı Adı
jhebe
Angry Sayın Erdoğan Asgari Ücretin Ne Kadar Olduğunu Bilmiyormuş
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, muhalefeti asgari ücreti bilmemekle suçladığı konuşmasında asgari ücreti söyleyemeyince zor anlar yaşadı.

Erdoğan, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda işçilerle bir araya geldi. Konuşmasında ‘tarafsız’ bir cumhurbaşkanı olarak muıhalefet partilerin seçim vaatlerini eleştiren Erdoğan, “Bunlar asgari ücreti bilmiyor herhalde” dedi.

Ancak bu sırada devletin belirlediği bir asgari ücret olduğunu söyleyen Erdoğan, bir türlü bu ücretin ne kadar olduğunu bilemeyince notlarını karıştırmaya başladı. Yardımcılarından da ipucu alamayan Erdoğan, “Herhalde 1000 lira” demek zorunda kaldı.

İşte Erdoğan’ın asgari ücretle imtihanı:

http://www.diken.com.tr/muhalefeti-b...-ortaya-cikti/

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Halbuki kendileri "saray tozu yutmamışken" bu hesabı kuruşu kuruşuna bilirdi, çünkü bir zamanlar etrafındakiler ve kendisi 'halktandı.'

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Konu jhebe tarafından (05-01-2015 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir..
jhebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-01-2015, 20:33   #2
Kullanıcı Adı
Özgür Suriye
Yuh be olay bu kadar da çarpıtılmaz ki..

Ben bu konuşmayı arabada radyodan canlı dinledim, canlı dinlerken hiç de bana bilmiyor gibi gelmedi ve bin lira diyerek doğru söyledi.

Önündeki kağıtlara başka bişey için bakmadığını nereden biliyorsun?

Not: Allah'tan paralelci değilmişsin. Bi de paralelci olsan ne yapardın artık.

Konu Özgür Suriye tarafından (05-01-2015 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir..
Özgür Suriye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2015, 22:17   #3
Kullanıcı Adı
jhebe
"şu anda tabi devletin belirlemiş olduğu bir asgari ücret var.. bu yıl itibariyle de öyle zannediyorum ki bu rakam.. herhalde 1000 lira."

-- Bin liralık bardaktan çay içen muhterem

**

"bir hesap yapıyorum size.. sadece çay ve simit. kaç para asgari ücret? 910 bin lira net. 5 kere 2500 ne yapar? 12 500 lira yapar. günde 3 öğün ne yapar? 37 500 lira. ay 30 gün ne yapar? 1 milyon 200 bin türk lirası. değerli kardeşlerim! bu ZALİM yönetim bu aziz millete 1 bardak çayla bir simidi bile layık görmüyor! bunların peşinden nasıl gideceksiniz?!"

-- Bir halk adamı

Kimi asgari ücreti bilir, kimi asgari rüşveti. Fıtrat.

Konu jhebe tarafından (05-01-2015 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir..
jhebe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2015, 13:00   #4
Kullanıcı Adı
Bugra8
Ne diyeyim size bilemedim
Bugra8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2016, 12:55   #5
Kullanıcı Adı
Vostro
KEŞKE 1,300 DEGİLDE 1.500 OLMALIYDI
Vostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2017, 18:11   #6
Kullanıcı Adı
Yenal
TEŞEKKÜRLER.
Yenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)