AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 01-20-2009, 15:48   #1
Kullanıcı Adı
turep
Standart Şener: Erdoğan şantaj yapıyor
Bir dönem Erdoğan ile yol arkadaşlığı yapan Abdüllatif Şener şunları söyledi;

Abdüllatif Şener, Başbakan Erdoğan ve hükümeti Ergenekon üzerinden iktidara muhalif olanlara şantaj yaptığını iddia etti.

Star Ana Haber'e demeç veren Şener, Ergenekon davasının toplumu çok tehlikeli bir ayrışmaya ittiğini savunarak şunları söyledi:

"Bu dava önemlidir ancak, bu davaya en büyük zararı bu dava üzerinden birilerine saldırmaya kalkanlar vermektedir.

Bunun üzerinden birilerine çamur atmaya, birilerine şantaj yapmaya kalkmak süretiyle davaya en büyük zararı vermektedirler.

Bu dava üzerinden hoşlanmadığı kişiler hakkında bir 'operasyon ve sindirme şantaj oluşturuyorlar' izlenimini doğuruyorlar buna herkes dahil bu dava önemlidir diyenler oturup tekrar düşünmesi lazımdır.

Ekonomik darboğazın üzerine bir de genel dava üzerinden daha kıyasıya bir ayrışmaya giriyoruz ki, bu da süreci daha tehlikeli hale getiriyor. Ama yaşadığımız süreç geçmişte yaşadığımız süreçlerden çok daha farklı, çok daha vahim noktaya gidiyor."

ANKA

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 01-20-2009, 15:52   #2
Kullanıcı Adı
ishakyilmaz
Sayın Şener 360derece dönmek her kula nasip olmayacak bir kabiliyet..!Aynı yolun yolcusu iken sesiniz çıkmıyordu,yol size zorlu ve çetin görününce ben bu yolu yürüyemem deyip,istifa ettiniz.Tayyip Erdoğan sizin için affaki birtek söz etmemesine rağmen,kartel medyasının dolduruşlarına gelip farklı ağızlarla konuşmaya başladınız.Bu kişilerin samimiyet testini gösterir,bu yüzden siz bu terstten kaldınız..!
ishakyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 15:56   #3
Kullanıcı Adı
Yıldırım
Sn.Şener'in ergeneokon bağlantısı olduğu için ayrıldığını duymuştum.Şuanda gündeme getirdiği konunun bunu desteklediğini görüyorum.
Şantaj yapıyorsakta iyi oluyor.....Yıllarca bu ülkeyi,cuntacılar,darbeciler yönetti bırakında halk istediğini yapsın...
Yıldırım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 17:13   #4
Kullanıcı Adı
Ak_Kelebek
Sayın Şener kendine yakışanı yapmış aslında çokda görmemek lazım kendisine.
Ak_Kelebek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 17:41   #5
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Saldır saldır.. Avucunu açtıkça Cumhurbaşkanlığı geliyor diye aklına hıncında çatla..
Şahsi paranoyalarınla kendine meydan açmaya çalış..

Aç, iyi de büyüyor ve geniş nüfuza sahip oluyorsun.
Ancak Şener Efendi, genişledikçe büyüyen tek şey ÇUKURdur.

Allah yolunu açık etsin ...
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 17:42   #6
Kullanıcı Adı
enterasan
Adam kişiliğini ortaya koymuş bir insan...
enterasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 19:03   #7
Kullanıcı Adı
Marlon3535
Alıntı:
FarukARSLAN. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Saldır saldır.. Avucunu açtıkça Cumhurbaşkanlığı geliyor diye aklına hıncında çatla..
Şahsi paranoyalarınla kendine meydan açmaya çalış..

Aç, iyi de büyüyor ve geniş nüfuza sahip oluyorsun.
Ancak Şener Efendi, genişledikçe büyüyen tek şey ÇUKURdur.

Allah yolunu açık etsin ...
A.Şener, AkParti kurucusu, Hatta kurucular içinde öne 4-5 üyeden biri.

Bugün yolu partisiyle ayrılmış.
Sayın Başbakan ile de saygılı bir şekilde vedalaşmışlar.

Star Ana habere verdiği açıklamada, hakaret, küfür, aşağılama yok. Peki ne var? eleştiri var. Bırakında bu kadarını yapsın arkadaşlar.

Peki bizim Ona layık gördüğümüz sıfatlar...
Marlon3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 19:10   #8
Kullanıcı Adı
FarukARSLAN.
Alıntı:
Marlon3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Star Ana habere verdiği açıklamada, hakaret, küfür, aşağılama yok. Peki ne var? eleştiri var. Bırakında bu kadarını yapsın arkadaşlar.

Yalnızca Star haber mi?..
Yalnızca şimdi mi?

...
FarukARSLAN. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 19:40   #9
Kullanıcı Adı
Eşref
Alıntı:
Marlon3535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili kardeşim, öncelikle ifade etmek isterim ki; ben sayın Şener'e, ne bu konuda, ne de bir başka konuda hakaret, aşağılama gibi sözler söylemedim. Buna rağmen senin yorumunla alakalı olarak birkaç şey söylemek istiyorum.

Bırakalım Şener'i. Kendimize bakalım. Eğer ben, hiçbir dayanağım olmadan, elimde ispat niteliğinde hiçbir şey yokken, olurda birgün senin hakkında olumsuz bir iddiada bulunursam, senin için bir iftiram olursa; bana ve şahsiyetime istedğin hakareti, aşağılayıcı sözü söylemekte serbesttin. Herkes de şahit olsun buna. Ne dersen ne söylersen söyle, "eyvallah, haklısın" diyeceğim.

Peki neden böyle yapacağım? Çünkü iddiam doğru bile olsa, elimde şüpheye mahal vermeyecek şekilde bir kanıt yokken, senin hakkında bir iftirada bulunmuşsam, o zaman bana söyleyeceğin her hakareti, her sözü de hak etmiş olurum. Eee, hak edene de hak ettiğini vereceksin.

Peki sana şimdi sormak istiyorum. Sayın Şener bu sözleri söylerken, hiçbir şüpheye mahal vermeyecek şekilde kanıtlarını da gösterdi mi?

Hiç kendini yormadan, "Evet" yada "hayır" şeklinde çok kısa bir cevap verebilirsin. ;)
Eşref isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-20-2009, 19:53   #10
Kullanıcı Adı
Ahmet Yasin
bu haberi okuyunca sayın bülent arınç ntv de yayınlanan bir programa konuk olmustu abdullatif şener hakkında çok güzel tespitte bulunmustu

diyor ki

ikimizde aynı çizgiden geldik refah partisinden ikimizde muhafazakarız ikimizin eşinin başı kapalı bugün beni yuhalayanlar seni alkışlıyorsa bunda bişey var demektir..

sayın şenerde kim vurduya gitti yazık ta oldu

Konu Ahmet Yasin tarafından (01-20-2009 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir..
Ahmet Yasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)