Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-13-2011, 22:38   #13
Kullanıcı Adı
Tarantula_
Standart
Alıntı:
xfce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
576 lirayı hesaplarsak bir insan haftada 250 gr protein almalı et otuz lira dört kişilik aile*4 1kg *4 bir aylık ne yaptı dört kg yani yüz yirmi lira otobus 1.5 tl *2 eşittir 3 *30 eş 90 en dantık ev 300 tl yemek elektrik su telefon giyim daha hesap yapalım mı
hakkaten millet çıldırmış.
Bırak şu birşey biliyormuşcasına istatiksel konuşmaya çalışmayı.! Çık dışarı bak bakalım çıldırmışlar mııı çıldırmamışlar mı ? Gözlerimin gördüğüne mi inanayım sizin "el-insaf" dedirten yorumlarınıza mı ? Aman da aman hesap yapmayıda bilirmiş... =) Bahçeliden mi öğrendiniz mi yoksa hesap yapmayı.!
  Alıntı ile Cevapla