AK Gençliğin Buluşma Noktası
Yerli Diziler Yerli Diziler ve yorumlarınız,eleştirileriniz.

Stil
Seçenekler

Alt 05-15-2009, 18:17   #1
Kullanıcı Adı
Seyyah
Standart Kurtlar vadisinde 59. bölümde neler hissettiniz?
Arkadaşlar 59. bölümde duygusal anların yaşandığı sahneler vardı. Beni en etkileyen yıldırımın saldırıya uğradığı zaman ve ölüm haberinin verildiği zaman yaşlı teyzenin ağladığı ve Aysun Gültekin'in türkü söylediği sayneydi gözlerim doldu açıkcası türküde tamda duygu seli yasanırken Halonun infazı... gerçekden etkileyici ve başarılı bir bölümdü. Siz ne düşünüyorsunuz?

Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 05-15-2009, 18:23   #2
Kullanıcı Adı
Gökmen
Hiç izlemedim ve izlememde bu tür dizileri pek hoş görmüyorum açıkcası bir iki bölümüne 1-2 dakika baktım tam bir saçmalık abidesi
Gökmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 18:29   #3
Kullanıcı Adı
Seyyah
Gökmen abi öyle deme tek baktığım dizi zaten Diğerlerine göre kaliteli yine ben zevkle izliyorum vallahi sanada tavsiye ederim
Alt 05-15-2009, 18:39   #4
Kullanıcı Adı
Gökmen
Alıntı:
turkuas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gökmen abi öyle deme tek baktığım dizi zaten Diğerlerine göre kaliteli yine ben zevkle izliyorum vallahi sanada tavsiye ederim

Yok canım kardeşim sen izle ben kendi bakış açımdan söyledim zevkler ve renkler asla tartışılmaz ban güzel gelende sana hoş gelmeye bilir bende ASİ,yi izliyorum bir tek

Ama senin şu dizide geçengün bir bölümde kadın porceh spor araba ile son gaz gidiyordu adamın biri yanında, yanındanda megan araba onu solluyordu insan biraz dikkat eder bu kadarda basit hatalar olurmu bir dizide
Gökmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 18:53   #5
Kullanıcı Adı
Supraliminal
turkuas nelermi hissettim hatırlamak istemiyorum.
çok acaip bir bölümdü bi kaç kişi birden diziden ayrıldı.
fuat öldü ,halo öldü,gamze öldü,cavit öldü,yıldırım öldü.. çok acaipti çook.
Cevatın baskın yaptığında halonun dışarıya çıkması ve karşısında nur yüzlü bir tebessümle gülümsemesi beni çok duygulandırdı.
Ve en son öldürüleceği anda da o görüntüler (.
Tabiki siz diyeceksiniz şimdi niye bu kadar kafana takıyorsun etkileniyorsu bu bir dizi diye..Lakin bu olayların birçoğunun benzeri gerçekte de olmuş zaten.
İnsan ister istemez dizide ,seneryoda olsa, etkileniyor çünkü o anki duyguyu kontrol edemiyorsunuz.
Supraliminal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 19:25   #6
Kullanıcı Adı
DadaşAkp
vallahi izlemek sorun değil 45 dk filim veriyorlar reklamları cok reklamlar filimden daha cok sürüyor son bölüm güzeldi herhafta izlerim malasef reklam izlemekten gözlerim yoruldu
DadaşAkp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 19:43   #7
Kullanıcı Adı
Seyyah
Gökmen abi acemidir mazur gör :D:D:D
Alt 05-15-2009, 19:48   #8
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Kurtlar vadisine belli bir süre kesintisisz baktım ama o film hakkındaki bazı izlediğim programlar ve bu forumdada paylaştığım osman sınavla ergenekon sanıklarından birisi aralarındaki konuşma belgeleri sonucunda nefret etmeye başladım....
o yüzden kurtlar vadisi benim gözümde vatan severlerin(!) vatan için(!) masumların öldürüldüğü ve bunun Tv ye yansıması başka bi anlamı yok......
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 19:51   #9
Kullanıcı Adı
Ertuğrul ÖZGÜL
Ayrıca her ne kadar yalanlasalarda bölümün birisinde abdullah güle benzeyen ve iskenderle polatı barıştırmaya çalışan adamın iskenderi(yani filme göre kötüyü) övmesi bize atılan bi çamurdu tepki çok olunca yalanlandı. ve vatan için(!) insan kesmeyi bile normal gösterecek kadar ilginç bir dizi...
Ertuğrul ÖZGÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-15-2009, 20:33   #10
Kullanıcı Adı
YuZaRSiF
Bu bölüm gerçekten çok güzeldi. Ben Youtube'den izledim. Yıldırım'ın sahnesi gerçekten çok başarılı ve gerçekçiydi. Memati'nin de Gamze'yi kaybetme sahnesinde çok duygulandım. Halo ise ölürken Kelime-i Şahadet getirmeside ayrı bir renk kattı diziye. Dizide rol icabı Cumhurbaşkanıyla , yaşlılarında görüşmesi ayrıca tartışılacak bir konu bence
YuZaRSiF isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)