AK Gençliğin Buluşma Noktası
Haberler Dünyadan ve Ülkemizden son dakika haberler burada.

Stil
Seçenekler

Alt 03-30-2011, 22:43   #1
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Talking İTÜ'de Akıncılar Solcuları Haşat Etti :)
Geçtiğimiz hafta İstanbul Teknik Üniversitesinde Milli Gençlik ve karşıt görüşlü kemalist bir grup arasında kavga çıkmış.4 solcu ağır şekilde yaralanmıştır.Bugün de kavgayı protesto eden grup maleyani açıklamalarından sonra dağıltıkları görülmüştür.

Milli marşımızın kabulunun 90.yılı münasebeti ile AGD İTÜ teşkilatımız tarafından hazırlanan afiş kantinde asılmış.Daha sonra TKP ve öğrenci kollektifleri tarafından üzeri kapatılarak hazımsızlıklarını gözler önüne sermişlerdi.Uyarıları dikkate almayan bu zavallı gruba Akıncı Milli Gençlik gereken cevabı vermiştir.

Bizler Fatih'in nesli Erbakanın askerleriyiz. ve biz inanıyoruz ki zafer inanlarındır ve zafer yakındır,kâfirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır.İslam'a uzanan dil ve sesler her zaman cevabını alacaktır.

İşte çıkan olayların videosu...

Konuyu Beğendin mi ? O Zaman Arkadaşınla Paylaş
Sayfayı E-Mail olarak gönder
Alt 03-30-2011, 22:44   #2
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Allahu ekber nidalarıyla çok pis yardırıyor bizimkiler
Ula son zamanlarda izlediğim en pis dayak videosu
Alt 03-30-2011, 22:47   #3
Kullanıcı Adı
Darbeci Çoban
Dayak yiyenlerin kafir olduğunu nereden biliyorsunuz?
Dayak atanların hepsi müslüman olarak mı ölecek?
Dayak yiyenlerin tamamı kafir diyelim, dayak atanlar da ölürken bile müslüman olacaklar.
Peki bu yaşananlar çok mu güzel şeyler oluyor bu durumda?

Moderatörlerden rica ediyorum.
Birilerinin birilerini dövdüğü ve birilerinin bununla övündüğü bu video bence bu forumda olmamalı.

Teşekkürler.

=P
Darbeci Çoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-30-2011, 22:49   #4
Kullanıcı Adı
Özgür Çağrı
Niye koyunların tahrik olur diyemi korkuyorsun koyun çobanı
Ula tekbir sesleriyle nasıl yardırıyorlar bu kemalistler çok tırsak yav
Alt 03-30-2011, 23:02   #5
Kullanıcı Adı
İntifada
Helal ya
Geçen tv de gördüm helal size dedim...
Allah eksiklerini göstermesin ıtü ve ytü de islami hassasiyetleri olan gençler ne sağcısına ne solcusuna kendilerini ezdirmiyorlar...
Zafer inananlarındır.
O kollektifin züppelerı bir kaç ay önce ytü de yedikleri dayağı unutmuş olmalılarki yine kudurmuş ama gerekli cevabı almış
Alt 03-30-2011, 23:54   #6
Kullanıcı Adı
akmehmetakif
mükemmel süper dövmüşler
akmehmetakif isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-30-2011, 23:56   #7
Kullanıcı Adı
Eşref
Alıntı:
Furkanca Bakış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Niye koyunların tahrik olur diyemi korkuyorsun koyun çobanı
Ula tekbir sesleriyle nasıl yardırıyorlar bu kemalistler çok tırsak yav
Başlığı görünce ben chp zannettim. Ama grup tkpli. Adamlar hem din hem Osmanlı hem de Atatürk karşıtı. Hak etmişlerdir. Ama görüntüleri izlerken aklıma mhpliler geldi. Cemaat üyelerine bu görüntüler ne kadar yakışır veya yakışmaz, tasavvur edemiyorum. Tkplilerin ne yaptığına bakmak lazım.
Eşref isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-31-2011, 00:16   #8
Kullanıcı Adı
Seyyah
Alıntı:
Eşref Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başlığı görünce ben chp zannettim. Ama grup tkpli. Adamlar hem din hem Osmanlı hem de Atatürk karşıtı. Hak etmişlerdir. Ama görüntüleri izlerken aklıma mhpliler geldi. Cemaat üyelerine bu görüntüler ne kadar yakışır veya yakışmaz, tasavvur edemiyorum. Tkplilerin ne yaptığına bakmak lazım.
Seyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-31-2011, 01:24   #9
Kullanıcı Adı
Ammar
Alıntı:
Darbeci Çoban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dayak yiyenlerin kafir olduğunu nereden biliyorsunuz?
Dayak atanların hepsi müslüman olarak mı ölecek?
Dayak yiyenlerin tamamı kafir diyelim, dayak atanlar da ölürken bile müslüman olacaklar.
Peki bu yaşananlar çok mu güzel şeyler oluyor bu durumda?

Moderatörlerden rica ediyorum.
Birilerinin birilerini dövdüğü ve birilerinin bununla övündüğü bu video bence bu forumda olmamalı.

Teşekkürler.

=P

yanlış anlaşılmasın ama videoyu izlerken gayri ihtiyarı Smanyolu haberleri gözümün önünden geçti

"flaş flaş flaş İTÜ de Bir grup provakatör Tekbir getirip İTÜ yü bir birine kattı ve inananları ( ne inanıyorlarsa ) zan altında bıraktılar. halkımız bunlara prim vermicektir."

tabi karşıdaki gruptan hiç bahsedilmez

kardeş kusura bakma ama seninde yazdığın yorum bundna aşağı değil. Biz şuan ki hale bakarız. kim sonra kafir olmuş kim müslüman olmuş o onların bileceği iş.

BU mantık mantık değil o zaman biz ellerimizi kollarımızı onlara karşı el divane bağlayalım hani belki bakarsın ileride müslüman olmuş. biz şimdi dövelim ileride müslüman olunca helallaşırız. ayrıca dinden çıkanlara ( murtedlere) gelince onların akibeti bellidir.
Ammar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-31-2011, 01:26   #10
Kullanıcı Adı
ALmi´
Aslında her ne olursa olsun üniversitelerde bu tür olayları görüyor olmamız ve bununla övünüyor olmamız hoş değil. Orada sadece ''okumak'' amaçlı giden kişilere bu yaşananlar bence büyük haksızlık.

..ama yine de bugün her şeyi (en son başörtüsü sınavlarda serbest diye bir g.zekalının yaptığı protesto vs.) protesto etmeye kalkıp, özgürlükten dem vurup ama başkalarının özgürlüğünü kısıtlamayı ilke edinen insanları da düşününce ; e kardeşim biz de bi zahmet bunlar yaşanırken saf saf yaşananlara bakmayı bırakalım artık diyorum.

Tam da bu noktada bu olayların esasen bizlere hiç mi hiç yakışmadığını ama diğer yandan ortada tahrik edici durumların fazlasıyla olması sebebiyle yapılan farklı farklı tepkilere de maalesef kızamıyorum.
ALmi´ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)